Aktualności

 • mgr Joanna Kruczykowska
  mgr Joanna Kruczykowska
  , Łódź

  Obecnie pracuję wyłącznie w trybie online. Zapraszam do umówienia się na konsultacje.

 • Adresy (3)

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Psychoterapia indywidualna (opis) • 150 zł

  Konsultacja online (pierwsza wizyta) (opis) • 150 zł


  1) Po zakończeniu konsultacji zrób przelew na moje konto:
  Gabinet Psychoterapii Joanna Kruczykowska
  nr konta bankowego: 88 **** **** **** **** **** ****
  2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
  3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

  * Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

  Grzegorza Piramowicza 5/17, Śródmieście, Łódź
  Łódzkie Studio Terapii

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 1 więcej
  42 201..... Pokaż numer


  Śródmieście, Łódź
  Gabinet Psychoterapii Joanna Kruczykowska - Online

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  Przelew na konto
  42 201..... Pokaż numer

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralne...

  Zobacz pełen opis

  Leczone choroby

  • Nadużycia emocjonalne
  • Lęki
  • Myśli samobójcze
  Pokaż wszystkie leczone choroby

  Edukacja

  • Uniwersytet Łódzki - Wydział Nauk o Wychowaniu - Instytut Psychologii
  • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie - Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Grzegorza Piramowicza 5/17, Łódź

  Łódzkie Studio Terapii  150 zł

  Konsultacje online

  Oferuję konsultacje online, które mogą być zarówno doraźnym wsparciem psychologicznym, interwencją kryzysową oraz długoterminową terapią.W zależności od problemu Pacjenta zostanie dobrany indywidualny plan leczenia. Konsultacja trwa 50 minut.  Łódź

  150 zł

  Gabinet Psychoterapii Joanna Kruczykowska - Online

  Oferuję konsultacje online, które mogą być zarówno doraźnym wsparciem psychologicznym, interwencją kryzysową oraz długoterminową terapią.W zależności od problemu Pacjenta zostanie dobrany indywidualny plan leczenia. Konsultacja trwa 50 minut.  150 zł

  Konsultacje online

  Psychoterapia indywidualna to cykliczne, cotygodniowe spotkania podczas których terapeuta stara się pomóc pacjentowi w rozwiązaniu określonego problemu, oraz doprowadzić do poprawy samopoczucia i funkcjonowania w określonym zakresie. Psychoterapia może być krótko lub długoterminowa w zależności od celów i sytuacji. Czas trwania wizyty wynosi 50 minut.  Grzegorza Piramowicza 5/17, Łódź

  150 zł

  Łódzkie Studio Terapii


  Łódź

  Gabinet Psychoterapii Joanna Kruczykowska - Online

  22 opinie pacjentów

  Ogólna ocena

  Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja online (pierwsza wizyta)

  Pani Joanna jest bardzo zaangażowaną osobą, pokazującą, że z uwagą słucha swojego pacjenta. Wyjaśnia mechanizmy zachowań, prezentuje cel i szacowany czas terapii.

  mgr Joanna Kruczykowska

  Dziękuję za miłe słowa ;) Cieszę się, że czuje się Pani dobrze na naszych spotkaniach. Pozdrawiam serdecznie.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Łódzkie Studio Terapii psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam Panią Joannę. Z powodzeniem udało mi się przejść przez trudniejszy etap w swoim życiu dzięki spotkaniom z Panią Psycholog.
  Spotkania odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, Pani Joanna jest znakomitym słuchaczem, a co więcej potrafi zadać wnikliwe pytania dzięki którym robimy postępy w terapii.
  W moim wypadku terapia zakończyła się sukcesem po kilku spotkaniach, więc bardzo polecam!

  mgr Joanna Kruczykowska

  Panie Danielu, uprzejmie dziękuję za rekomendacje. Cieszę się, że mogłam pomóc :) Życzę wszystkiego dobrego!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacje online psychoterapia indywidualna

  Z całego serca polecam. Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Joanny udało mi się zmienić moje negatywne przekonania, poradzić sobie z lękami i złością, tworzyć lepszy i szczęśliwszy związek i relacje z ludźmi. Czuję się stabilniej i spokojniej, lepiej poznałam swoje emocje i samą siebie, a moja jakość życia zdecydowanie się polepszyła.

  Bardzo cenię sobię również komfortową, przyjazną atmosferę, która panowała na naszych spotkaniach. Zawsze czułam się wysłuchana i zrozumiana (mimo, że czasem ciężko mi przychodziło ubranie w słowa swoich uczuć). Pani Joanna nigdy nie narzucała mi konkretnych schematów działania, a raczej "dostarczyła zestaw narzędzi" dopasowanych do moich potrzeb i problemów.

  Pani Joanno, bardzo Pani dziękuję.

  mgr Joanna Kruczykowska

  Pani Mario,
  Serdecznie dziękuję za rekomendację. Bardzo się cieszę, że czuła się Pani bezpiecznie i swobodnie ze mną w relacji. Miło mi, że przyczyniłam się do zmian w Pani w swoim życiu, ale proszę pamiętać, że to głównie Pani zasługa :). Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie i życzę wszystkiego dobrego :).


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Łódzkie Studio Terapii psychoterapia indywidualna

  Moje spotkania z Panią Joanną rozpoczęły się w okolicach kwietnia i maja zeszłego roku. Przyznaję, że trafiłam przypadkiem szukając „na szybko” terapeutki. Teraz, po roku potrzebowałam czasu by zebrać myśli do napisania tej opinii. Chcąc nie chcąc będzie ona wskazówką do tego czy udać się na terapię do Pani Joanny.
  Nasze spotkania początkowo rozpoczęły się z zupełnie innego powodu, jednak w miarę trwania, dzięki wnikliwości terapeutki, odkrywałam wiele nieprzepracowanych problemów. Pani Joanna zawsze wykazywała się wobec mnie wyrozumiałością i cierpliwością. Przedstawiła mi świetne narzędzia, dzięki którym teraz jest mi łatwiej podjąć niektóre decyzje i zrozumieć własne emocje. Dzięki jej metodom, moje nowe nawyki, które wspólnie wypracowałyśmy, teraz są dla mnie czymś zupełnie naturalnym. Wsparcie otrzymałam nawet pod koniec terapii, gdy powedziano mi że jeśli tylko będę czuła taką potrzebę, zawsze będę mogła wrócić lub umówić się na pojedyncze spotkanie.

  Żałuję że nie podziękowałam porządnie za pomoc od razu, kończąc terapię. Dlatego chciałbym wykorzystać jeszcze raz ten moment. Pani Joanna pomogła mi w jednym z przełomowych momentów w moim życiu. Dziękuję.

  mgr Joanna Kruczykowska

  Pani Aniu,
  Jest mi niezwykle miło, że mogłam przyczynić się wprowadzenia przez Panią nowych nawyków w swoim życiu i mam szczerą nadzieję, że ułatwią one Pani codzienne funkcjonowanie. Trzymam za to kciuki! Cieszę się, że jest Pani zadowolona z terapii. Jeśli by Pani potrzebowała - jestem :). Wszystkiego dobrego!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacje online psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam terapię u Pani Joanny. Olbrzymie zaangażowanie, chęć pomocy, duże wsparcie dla pacjenta, punktualność. Terapia zakończona sukcesem po około 3 miesiącach.

  mgr Joanna Kruczykowska

  Panie Szymonie, bardzo dziękuję za pozytywną rekomendancję. Cieszę się, że mogłam pomóc! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :).  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Łódzkie Studio Terapii konsultacja psychologiczna

  Pani Asia bardzo mi pomogła. Przyszłam do niej, ponieważ nie wiedziałam czego chcę, czułam się zagubiona i mało pewna siebie. W rozmowach skupiałyśmy się głównie na sytuacji „tu i teraz”, ale zaglądałyśmy tez w przeszłość. Problem, dzięki naszym rozmowom został wyciszony i zdecydowanie lepiej czuje się sama ze sobą. Jedyny minus to czas - pani Asia tworzyła taka atmosferę, ze wszystko co mnie „gryzło” ujrzało światło dzienne, mogłabym cały czas mówić. To była moja pierwsza styczność z gabinetem psychologicznym i cieszę się, że była tak przyjemna i udana.

  mgr Joanna Kruczykowska

  Pani Kaju, bardzo się cieszę, że czuła się Pani bezpiecznie i dobrze w moim towarzystwie - to dla mnie niezwykle istotne. Uprzejmie dziękuję za pozytywną opinię i trzymam kciuki za utrwalanie schematów, nad którymi pracowałyśmy :). Pozdrawiam!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Łódzkie Studio Terapii psychoterapia indywidualna

  Wiele lat temu, pewne traumatyczne wydarzenia w moim życiu złamały mnie – dosłownie -, odbierając uczucie szczęścia, poczucie własnej wartości, odbierając ochotę do życia.
  Od kilkunastu lat poszukiwałem pomocy u różnych specjalistów. Niestety bezskutecznie. Dopiero spotkanie z panią psycholog Joanną Kruczykowską odmieniło moje życie.
  Jestem osobą bardzo dojrzałą, z ugruntowanymi, wręcz wyhodowanymi przez lata mojej choroby, traumami. Pani psycholog wytłumaczyła działanie delikatnych mechanizmów, które mną kierują. Pokazała jak sobie radzić ze „złymi” myślami, jakie techniki stosować by odsunąć od siebie destrukcyjne wspomnienia. Wszystko co zleciła zadziałało pozytywnie i po około czterech miesiącach terapii, ( po 18 latach choroby) wróciłem do żywych.

  Pani Joanna jest osobą bardzo taktowną, kulturalną i bardzo mądrą w każdym aspekcie, zarówno zrozumienia realiów życiowych, jak również w znaczeniu merytorycznej wiedzy psychologicznej. W moim przypadku działała bardzo delikatnie i wytrwale, w celu dotarcia do mojego wnętrza i zbudowania pomostu zaufania.

  Pani Joanno. Bardzo dziękuję za pomoc w zwalczeniu starych demonów. Czas spędzony na terapii był jednym z ważniejszych momentów w moim życiu.

  mgr Joanna Kruczykowska

  Panie Tomaszu,
  Bardzo poruszyła mnie Pana opinia. Trudno mi wyrazić słowami swoje zadowolenie w związku z tym, że łączy Pan poprawę swojego samopoczucia z naszą terapią (po tylu latach poszukiwań sposobów wyjścia z choroby). Mam nadzieję, że tym razem efekt będzie trwały i trzymam za to kciuki z całego serca. Pozdrawiam serdecznie!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Łódzkie Studio Terapii psychoterapia indywidualna

  Dzięki Pani Joannie odzyskałem kontrole nad swoim życiem, zdołałem lepiej poznać samego siebie. Od niedawna na nowo mogę cieszyć się życiem i funkcjonować w społeczeństwie z uśmiechem, a także radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

  mgr Joanna Kruczykowska

  Bardzo się cieszę, że mogłam towarzyszyć Panu w procesie terapii i że jej efekt jest dla Pana satysfakcjonujący. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy! :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Łódzkie Studio Terapii

  W ciągu 6 miesięcy psychoterapii Pani Joanna pomogła mi zrozumieć i nabrać odpowiedniego podejścia do aspektów mojego życia i własnego wychowania, które w sposób destrukcyjny wpływały na mój związek i życie codzienne. Pani Joanna motywowała mnie do własnego działania w pokonywaniu trudności, jednocześnie nie narzucając własnych schematów postępowania. Rozmową pomagała mi samodzielnie odkryć podstawy problemów i znaleźć właściwe rozwiązania. Na koniec leczenia zwróciła uwagę, że dalsze efekty będą widoczne tylko i wyłącznie przy dalszej pracy nad sobą. Po 5 miesiącach od zakończenia terapi mogę powiedzieć, że dzięki Pani Joannie wiem, że nadal mam nad czym pracować ale moje życie bardzo się zmieniło i czerpię z niego coraz więcej radości i satysfakcji. Warto zaznaczyć, że na początku leczenia, po pierwszym zapoznawczym spotkaniu, Pani Joanna jasno określiła zasady i przewidywany czas leczenia, tak więc od samego początku miałem świadomość na co się piszę. Samo leczenie zostało zakończone przez Panią Joannę w momencie kiedy sam też czułem że osiągnęliśmy odpowiednie rezultaty. Profesionalny Psycholog, a do tego przemiła i empatyczna osoba, od której bije pozytywna energia. Gorąco polecam!

  mgr Joanna Kruczykowska

  Panie Michale, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Cieszę się, że odczuwa Pan większą satysfakcję z życia i dalej pracuje Pan nad utrwaleniem nowych, bardziej funkcjonalnych schematów. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego ! ;)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Łódzkie Studio Terapii

  Pani Joanna jest świetnym specjalistą, o czym zapewnił mnie cykl około 8 spotkań. Dzięki niej ułożyłam sobie w głowie swoje problemy i udało mi się zacząć realistycznie na nie patrzeć. Wiem, że bez Jej pomocy nie udałoby mi się to. Potrafiła mi pomóc w niedobrym okresie mojego życia dzięki umiejętności słuchania, dawania rad i pokazywania innej perspektywy. Bardzo dużo tez dowiedziałam się o samej sobie, osobach mnie otaczających oraz z czego wynikają dane ludzkie zachowania. Naprawdę serdecznie polecam!

  mgr Joanna Kruczykowska

  Pani Julio, bardzo dziękuję za tak przychylną opinię! :) Cieszę się, że dzięki naszym spotkaniom udało się Pani dokonać szerszego wglądu w siebie i podjąć satysfakcjonujące decyzje. Trzymam mocno kciuki za dalsze sukcesy!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralne...

  Zobacz pełen opis

  Leczone choroby

  • Nadużycia emocjonalne
  • Lęki
  • Myśli samobójcze
  Pokaż wszystkie leczone choroby

  Edukacja

  • Uniwersytet Łódzki - Wydział Nauk o Wychowaniu - Instytut Psychologii
  • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie - Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Staże

  • Szpital im. Babińskiego w Łodzi, Oddział F (ogólnopsychiatryczny dla dorosłych) (2018r)
  • Szpital im. Babińskiego w Łodzi, Oddział A (psychiatrii kobiet) (2019r)

  Certyfikaty


  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski

  Powiązane wyszukiwania