lek.

Joanna Korabel

Ginekolog

87 opinii +dodaj

Umów wizytę 102 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W III. 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa. Na… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja ginekologiczna, usg piersi

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Dr.Joanny ,która przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze na początku przeprowadzony został wywiad ,czułam się spokojnie i komfortowo .Wszystkie badania wykonywane były spokojnie i delikatnie oraz tłumaczone krok po kroku.Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Fantastyczna pani doktor bardzo bezpośrednia co jest ogromną zaletą. Rozmowa.i badanie w milej atmosferze. I bardzo kompetentnie. A wszystko we wspaniałe wyposażonym gabinecie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa i zaangażowana Pani doktor, a przy tym nie pozbawiona ciepła i poczucia humoru. Ogromnym atutem jest jej cierpliwość oraz gotowość do odpowiedzi na wszystkie pytania i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: antykoncepcja

  To była moja pierwsza wizyta u pani doktor Joanny Korabel, ale na pewno nie ostatnia. W czasie wizyty nie ma pośpiechu, można spokjnie zadać pytanie, jest bardzo komfortowo. Pani doktor wszystko tłumaczy, w czasie badania jest delikatna, bardzo profesjonalna. Bardzo polecam!

 • N
  Lokalizacja: SCM clinic

  Dr Joanna Korabel to nie tylko lekarz o ogromną wiedzą, ale również bardzo ciepła i życzliwa osoba, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, skrupulatnie przegląda wszelkie badania i w razie konieczności kieruje na dodatkowe. Widać, że jej praca to jej pasja i powołanie, nie jest nastawiona, jak większość lekarzy w tym kraju, na zarobek na pacjencie. Polecam Panią dr :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: cytologia LBC

  Pani Doktor jest Rewelacyjna. Bardzo konkretna, profesjonalna, spokojna, uśmiechnięta i dokładna. Polecam każdej kobiecie!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną i życzliwą kobieta. Po pierwszych wizytach mam poczucie zaopiekowania się mną jak należy. Odpowiada na wszystkie pytania i poswieca wystarczajaco dużo czasu. Ponieważ chce aby Pani doktor prowadziła moją ciążę to zapewne wiele wizyt jeszcze przede mną.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinic

  Bardzo polecam Panią Doktor. spokojna, miła osoba. wszystko powoli tłumaczyła, bez pośpiechu, bez nerwów. dobrała mi leczenie po wysłuchaniu całej mojej opowieści jak fatalnie czułam sie po kuracji u innego lekarza. szczerze polecam i na pewno wróce na wizyte do Pani Doktor.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną, delikatną ale też konkretną osobą. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i szuka najlepszego dla niego rozwiązania. Zadaje dużo pytań żeby jak najlepiej zdiagnozować problem. Na pewno wrócę do gabinetu Pani Doktor

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja, usg ginekologiczne, usg piersi

  Pani doktor była bardzo miła, kompetentna, od razu zleciła mi podstawowy komplet badań. Nie spieszyla się i odpowiedziała na wszystkie pytania :) bardzo polecam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

  W III. 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa.

  Na co dzień pracuje w Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na oddziale Patologii Ciąży, gdzie sprawuje opiekę nad Pacjentkami z ciążą powikłaną chorobami matki i płodu.

  W latach 2005-2008 pracowała na Oddziale Endokrynologii Ginekologicznej gdzie zdobywała wiedzę i doświadczenie w diagnostyce i leczeniu zaburzeń hormonalnych i niepłodności.

  Obszarem jej zainteresowań jest szczególnie opieka nad kobieta ciężarną oraz diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodu

Ukończone szkoły

 • Wydziału Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie