dr n. med.

Joanna Kobierska-Brzoza

Stomatolog

54 opinie +dodaj

Umów wizytę
459 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem medycyny i stomatologii. Ukończyłam Wydział Lekarski oraz Oddział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracę zawodową rozpoczęłam w Katedrze Chorób Wewnętrznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Pani Doktor to bardzo miła osoba, która starannie zajęła się moim problemem i skierowała w odpowiednie miejsca aby przygotować mnie do leczenia. Podczas kolejnych wizyt z uwagą zajęła się leczeniem i była bardzo delikatna. Poza tym jest to osoba, która posiada duże doświadczenie, co widać i czuć. Moje lęki przed wizytami u dentysty znacznie się zmniejszyły właśnie dzięki wizytom w jej gabinecie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: wizyta kontrolna

  Polecam bardzo Panią Stomatolog. Sumienna, dokładna i szczera. MIałęm wykonywane usuwanie kamienia oraz przegląd uzębienia. Czeka mnie jeszcze wizyta na którą chętnie się wybiorę.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna i przyjazna Pani Doktor. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie z użyciem nowoczesnej aparatury. Dostałam również kilka dobrych porad i wskazówek.

 • K

  Nie przepadam za wizytami u dentysty, ale jak trzeba to trzeba... Odwiedziłem dwóch "specjalistów", skarżąc się na uciążliwy ból w środku zęba. Niestety doktorzy nic nie zobaczyli, komentując, że z moim uzębieniem wszystko wszystko w porządku, wystawili należyty rachunek i odesłali do domu. Jednak tutaj całkiem inna sprawa. Pani doktor po starannych oględzinach zęba (miałem wrażenie, że kolejny mistrz chce tylko sprawić wrażenie, że zna się na rzeczy i udaje, że czegoś szuka), podjęła stosowne czynności zapobiegawcze. I tak o to nareszcie ból zęba ustał i mogę znowu cieszyć się ze spożywania posiłków. Dodatkowo miła atmosfera sprawiły, że w końcu wyszedłem z uśmiechem na twarzy od lekarza.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Pełen profesjonalizm.
  Bardzo fachowy i sympatyczny stomatolog.
  Trafna diagnoza.
  Serdecznie polecam poszukującym sprawdzonego stomatologa

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Pani doktor wyleczyła coś, czego nie była w stanie prawidłowo zdiagnozować i wyleczyć inna (dobra) dentystka, do której chodzę od wielu lat. Pani dr Kobierska-Brzoza robi wszystko bezboleśnie, bardzo pewnie, rzeczowo, ale nie brawurowo. Ale najważniejsze, że ma czas dla pacjenta - słucha (!) i stara się rzeczywiście rozwiązać problem, z którym się do niej przyszło. To wielka i bardzo pozytywna rzadkość wśród dzisiejszych lekarzy. Z przyjemnością polecam panią doktor i chciałbym, żeby było więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Jak dla większości osób, również w moim przypadku wizyta u dentysty zawsze wiązała się z ogromnym stresem i strachem. Po jednej traumatycznej wizycie w dzieciństwie do lekarza zgłaszałam się zawsze w ostatniej chwili kiedy ból był już nie do wytrzymania. Do Pani Doktor Joanny również zgłosiłam się w ostatnim momencie, opuchnięta prosząc o pomoc. Oczywiście pomoc otrzymałam. Po kilku wizytach ząb jest uratowany i niemal jak nowy! Leczenie było profesjonalne, bezbolesne i przeprowadzone w takiej atmosferze, że po raz pierwszy w życiu zamierzam poleczyć wszystkie zęby od początku do końca.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Była to moja druga wizyta u Pani doktor i jak w przypadku pierwszej była to wizyta na szóstkę! Z czystym sumieniem polecam leczenie się u Pani doktor :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Bardzo przyjemnie, bezboleśnie. Pani doktor często wypytywala o moje samopoczucie. Leczenie przebiegło bezboleśnie bez żadnego znieczulenia. Następna wizyta już umówiona :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: pląbowanie zęba i sciaganie kamienia

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta i do zakresu prac, usługa wykonana z wielką starannością i ograniczeniem bólu. Można powiedzieć że byłem w pełni zrelaksowany.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny i stomatologii. Ukończyłam Wydział Lekarski oraz Oddział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracę zawodową rozpoczęłam w Katedrze Chorób Wewnętrznych i Alergologii gdzie w 1994 r. uzyskałam specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych. Po ukończeniu dodatkowych studiów na Oddziale Stomatologii, od 1998 roku pracuję w Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2005 roku obroniłam pracę doktorską dotyczącą stanu zdrowia jamy ustnej u dzieci chorujących na astmę oskrzelową i otrzymałam stopień naukowy dr n. medycznych a 2006 roku ukończyłam staż specjalizacyjny i zdałam egzamin (Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi ) uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej (specjalizacja jednostopniowa według nowego trybu). Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii odtwórczej i dziecięcej oraz endodoncji. Od lat zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym dorosłych, młodzieży i dzieci starając się aby nie było ono traumatycznym przeżyciem dla pacjentów i nie budziło negatywnych skojarzeń.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Publikacje

 • Jestem autorem publikacji dotyczących choroby próchnicowej, materiałów stomatologicznych, wpływu chorób ogólnoustrojowych, w szczególności astmy oskrzelowej na stan jamy ustnej. Od lat tłumaczę podręczniki anglojęzyczne z zakresu m. in. stomatologii, przeznaczone dla studentów oraz lekarzy praktyków.

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia