dr n. med.

Joanna Kobierska-Brzoza

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

61 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
738 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem medycyny i stomatologii. Ukończyłam Wydział Lekarski oraz Oddział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracę zawodową rozpoczęłam w Katedrze Chorób Wewnętrznych… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Delikatność
Stomatologię zachowaczą z endodoncją

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: wizyta

  Bardzo miła Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty, polecam każdemu kto tak jak ja wręcz panicznie reaguje na myśl o dentystach. Lęk ograniczony do minimum dzięki dobremu znieczuleniu oraz delikatności Pani, która dokładnie opisuje każdy swój etap pracy. Dziękuję.

 • R
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: ból zęba

  Pani doktor jest niezwykle miłą osobą, która szybko i sprawnie pomogła mi przy bólu zęba. Zawsze bałem się wizyt u dentysty, jednak u Pani Doktor to czysta przyjemność.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Świetnie!
  Trudny ząb, wyleczony profesjonalnie , kompetentnie i bezboleśnie!
  Jestem bardzo zadowolony!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: wizyta

  Przy bólu zęba zła diagnoza rozpoczecie leczenia nie tego zęba. Niepotrzebne działanie i zastosowanie leczenia kanałowego a bolacy ząb był tuż obok i u innego stomatologa zdiagnozowany w 15 sekund Tylko podniosłem niepotrzebne koszty

  Joanna Kobierska-Brzoza2018-07-21

  Pacjent zdecydowanie wskazywał na ząb którego leczenie rozpoczęto. Przemawiały za tym stan zęba i reakcje na przeprowadzone testy kliniczne. W trakcie badania poinformowano o możliwości powikłań miazgowych ze strony sąsiednich , rozlegle wypełnionych zębów. Wobec utrzymywania się dolegliwości bólowych pacjent powinien ponownie zgłosić się do gabinetu co jest ogólnie przyjętą zasadą i o czym został poinformowany.
  W trakcie postępowania nie narażono pacjenta na niepotrzebną utratę żywotności zęba ponieważ przedmiotowy ząb był już bezmiazgowy i kwalifikował się do ponownego leczenia endodontycznego.

 • P
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: Ukruszenie plomby

  Wszystko w najlepszym porządku. Pani Joanna jest miłą i kontaktową osobą. Ceny bardzo przystępne. Polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: wizyta

  Pani Doktor posiada profesjonalne podejście do pacjenta, a przy tym jest bardzo miła i komunikatywna(uważam to za ogromny plus w relacji pacjent-lekarz)
  Do tego widoczne doświadczenie i "anielski" spokój.
  Po pierwszej wizycie przestałem bać się dentysty ;)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: wizyta

  Pełen profesjonalizm. Pani Doktor niezwykle delikatna. Szczerze polecam osobom, które panicznie, jak ja, boją się bólu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, przede wszystkim z podejścia do pacjenta. Dziękuję.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Pani Doktor to bardzo miła osoba, która starannie zajęła się moim problemem i skierowała w odpowiednie miejsca aby przygotować mnie do leczenia. Podczas kolejnych wizyt z uwagą zajęła się leczeniem i była bardzo delikatna. Poza tym jest to osoba, która posiada duże doświadczenie, co widać i czuć. Moje lęki przed wizytami u dentysty znacznie się zmniejszyły właśnie dzięki wizytom w jej gabinecie.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: wizyta kontrolna

  Polecam bardzo Panią Stomatolog. Sumienna, dokładna i szczera. MIałęm wykonywane usuwanie kamienia oraz przegląd uzębienia. Czeka mnie jeszcze wizyta na którą chętnie się wybiorę.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna i przyjazna Pani Doktor. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie z użyciem nowoczesnej aparatury. Dostałam również kilka dobrych porad i wskazówek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny i stomatologii. Ukończyłam Wydział Lekarski oraz Oddział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracę zawodową rozpoczęłam w Katedrze Chorób Wewnętrznych i Alergologii gdzie w 1994 r. uzyskałam specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych. Po ukończeniu dodatkowych studiów na Oddziale Stomatologii, od 1998 roku pracuję w Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2005 roku obroniłam pracę doktorską dotyczącą stanu zdrowia jamy ustnej u dzieci chorujących na astmę oskrzelową i otrzymałam stopień naukowy dr n. medycznych a 2006 roku ukończyłam staż specjalizacyjny i zdałam egzamin (Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi ) uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej (specjalizacja jednostopniowa według nowego trybu). Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii odtwórczej i dziecięcej oraz endodoncji. Od lat zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym dorosłych, młodzieży i dzieci starając się aby nie było ono traumatycznym przeżyciem dla pacjentów i nie budziło negatywnych skojarzeń.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Publikacje

 • Jestem autorem publikacji dotyczących choroby próchnicowej, materiałów stomatologicznych, wpływu chorób ogólnoustrojowych, w szczególności astmy oskrzelowej na stan jamy ustnej. Od lat tłumaczę podręczniki anglojęzyczne z zakresu m. in. stomatologii, przeznaczone dla studentów oraz lekarzy praktyków.

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia