dr n. med.

Joanna Kobierska-Brzoza

Stomatolog

Jestem lekarzem medycyny i stomatologii. Ukończyłam Wydział Lekarski oraz Oddział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracę zawodową rozpoczęłam w Katedrze Chorób Wewnętrznych… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny i stomatologii. Ukończyłam Wydział Lekarski oraz Oddział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracę zawodową rozpoczęłam w Katedrze Chorób Wewnętrznych i Alergologii gdzie w 1994 r. uzyskałam specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych. Po ukończeniu dodatkowych studiów na Oddziale Stomatologii, od 1998 roku pracuję w Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2005 roku obroniłam pracę doktorską dotyczącą stanu zdrowia jamy ustnej u dzieci chorujących na astmę oskrzelową i otrzymałam stopień naukowy dr n. medycznych a 2006 roku ukończyłam staż specjalizacyjny i zdałam egzamin (Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi ) uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej (specjalizacja jednostopniowa według nowego trybu). Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii odtwórczej i dziecięcej oraz endodoncji. Od lat zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym dorosłych, młodzieży i dzieci starając się aby nie było ono traumatycznym przeżyciem dla pacjentów i nie budziło negatywnych skojarzeń.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Publikacje

 • Jestem autorem publikacji dotyczących choroby próchnicowej, materiałów stomatologicznych, wpływu chorób ogólnoustrojowych, w szczególności astmy oskrzelowej na stan jamy ustnej. Od lat tłumaczę podręczniki anglojęzyczne z zakresu m. in. stomatologii, przeznaczone dla studentów oraz lekarzy praktyków.

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Bardzo dobra Pani Doktor. Leczę u niej już czwartego zęba i jestem bardzo zadowolony.
  Wszystko robi sprawnie i bardzo starannie, a w trakcie leczenia pyta czy wszystko jest w porządku.
  Mogę Panią Doktor polecić z czystym sumieniem.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Mój zabieg stomatologiczny nie był skomplikowany, ale nawet w czasie krótkiej wizyty mogłem przekonać się, że Pani Doktor jest profesjonalistką dla której ważny jest komfort pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: zwykla wizyta

  Pani Doktor zna się na rzeczy, fachowo doradza, jest mila i chętnie odpowiada na pytania. Do tego jest bardzo delikatna, wszystko szybko, sprawnie.Polecam gorąco.

 • P
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: ułamany ząb, próchnica

  Byłam na jednej wizycie, dlatego tylko 4*. Pani obejrzała wszystkie zęby. Podała znieczulenie. Była delikatna i wspierała dobrym słowem widząc moją panikę na fotelu.Na bieżąco informowała o tym jak wygląda ząb i jakiego leczenia wymaga. Już jestem 3 miesiące po wizycie, z zębem jest wszystko dobrze. Jedyny minus to brak możliwości płacenia kartą, co przy dużych kosztach leczenia np kilku zębów, byłoby przydatne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-BrzozaUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor jest świetnym i profesjonalnym stomatologiem, bardzo cierpliwym i dokładnym. Wizyty są czystą przyjemnością. Byłem już na paru wizytach i jestem bardzo zadowolony.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo dba o komfort pacjenta podczas wizyty, upewnia się wielokrotnie czy wszystko jest w porządku. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo sympatyczna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest fachowcem.Spokojnie i rzeczowo wytłumaczyła mojemu dziecku podstawowe zasady higieny jamy ustnej. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • W

  Pani Doktor wyróżnia się profesjonalnym podejściem do pacjenta oraz widać,że wkłada pełne zaangażowanie w swoją pracę oraz jest bardzo cierpliwa :)Polecam z czystym sumieniem ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Joanna Kobierska-Brzoza

  Bardzo dobry dentysta. Byłam na razie na dwóch wizytach i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła, cierpliwa i spokojna, przez co od razu przestaję się stresować, a jestem panikarą. Poza tym wszystko robi dokładnie, bezboleśnie i szybko. Ciężko powiedzieć, że wizyty stały się przyjemnością, ale na pewno przestały być traumatyczne :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowe podejście do pacjenta poprzez informawanie na bierząco o czynościach wykonywanych w danym momencie. Pani doktor bardzo sympatyczna ;)