lek. dent. Joanna Hodyr-Kalaga

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Jastrzębniki 2 adresy

Nr PWZ: 5044345

9 opinii

Usługi i ceny

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Adresy (2)

Ośrodek Zdrowia

Jastrzębniki 33, 62-812 Jastrzębniki

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Joanna Hodyr-Kalaga
GABINET STOMATOLOGICZNY

Stanisława Wojciechowskiego 4, 62-800 Kalisz

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

9 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • Profesjonalna,przemiła Pani doktor,estetyczne leczenie bez bólu,zawsze punktualna, dzieci odwiedzają gabinet bez stresu,otrzymałam pomoc w skierowaniu do leczenia ortodontycznego.

     •  • 

  • Bardzo dobry lekarz dentysta jako specjalista.Przemiła jako człowiek, punktualna, zawsze służąca pomocą. Precyzyjna i dokładna. Profesjonalna w swoim działaniu. Zawsze do osiągnięcia w przypadku bólu. Ładny i estetycznie urządzony gabinet. Polecam w pełni tę Panią stomatolog. Zdzisław D.

     •  • 

  • Bardzo dobry lekarz stomatolog najlepszy na jakiego trafilam, a szukalam dosc dlugo, zawsze mila i usmiechnieta, precyzyjna i dokladna w swoim fachu, niezwykle delikatna, Jest zawsze, kiedy jej potrzebuje, nigdy mnie nie zawiodla. Szczerze polecam :)

     •  • 

  • G

    Bardzo miła osoba - delikatna - cudowne podejście do dzieci
    Słowna , rzetelna ,profesjonalne podejście do pacjenta
    Cennik raczej umiarkowany - widać że nie naciąga na kasę
    Miałem kanałówkę - zbadała za darmo i poleciła inny gabinet
    taki ze specjalistycznym oprzyrządowaniem do tych kanałów
    Bardzo polecam - jest OK

     •  • 

  • E

    super lekarz, super osobowość, przemiła i dokładna lekarka.
    ```
    Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
    ```

     •  • 

  • A

    Przemiła osoba kompetentna cierpliwa delikatna Czyściutki gabinet Szczerze polecam

     •  • 

  • Potrafi leczyć tylko niezbyt skomplikowane przypadki, ja zawiodłem się na niej o mały włos straciłem 6, dobrze,że w porę zmieniłem lekarza.Poza tym bardzo miła, ma dobre podejście do dzieci.

     •  • 

  • D

    Bardzo dobry lekarz ! Zawsze ma zarezerwowany czas dla pacjenta , dobre podejście
    do dzieci , miła sympatyczna uśmiechnięta. Ładny gabinet,fajnie wyposażony,dobry
    dojazd i co bardzo ważne - parking prawie pod samymi drzwiami.
    Lekarz godny polecenia.
    Dorota

     •  • 

  • < Przemiła Kobieta - słowna - punktualna - umawiasz się na określoną godzinę
    < i max - czekasz kilka minut
    < Ciepła miła sympatyczna - świetny specjalista
    < Bardzo polecam !!!!!
    < MACIEK

     •  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania