Adres

Poznańska 74, Skórzewo Przyjmuje na NFZ
Bonus-2001 (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Od kilkunastu lat prowadzę Poradnię Lekarza Rodzinnego w Skórzewie. W naszej poradni oferujemy również leczenie specjalistyczne w ramach umowy z NFZ


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Bonus-2001 choroba

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Fachowiec z dużą dozą empatii do pacjenta. Zawsze udzieli fachowej pomocy, doradzi w sposobie przebiegu kuracji. Pomimo wyznaczonych godzin przyjęć Panią Doktor zawsze można spotkać już wcześnie rano. Wszystkim serdecznie Polecam


Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy, bardzo miły, sympatyczny, rzetelny, słowny, konkretny lekarz, pomocny zawsze i wszędzie o każdej godzinie dnia i nocy.
Nigdy się na pani dr Bocian-Sobkowska nie zawiodłam.
Moje dzieci bardzo ją lubią jak żadnego innego lekarza, a to jest bardzo ważne.


F
Użytkownik zweryfikowany

Już nie mieszkam w Skórzewie, a i tak do niej przychodzę! Wspaniała osoba - jako lekarz i człowiek!!


T
Użytkownik zweryfikowany

Napisać można o tej profesjonalnej,przemiłej,kompetentnej lekarce tylko dobrze i życzyć by można było, aby takich lekarzy było więcej w naszym kochanym kraju.
Mamy to szczęście że Pani doktor Joanna Bocian -Sobkowska jest z nami w Skórzewie.
Jeżeli ktoś pisze niepochlebnie, to radze mocno się w piersi uderzyć..........................


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec nigdy nie odmówiła pomocy życzliwa wspaniały człowiek.
Jej podejście do człowieka może być przykładem .


Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor,choc pacjentow ma mnostwo nigdy nie odeslala nikogo z kwitkiem.Nawet w weekendy przyjechala( nie raz) do chorego dziecka.Znam przychodnie,gdzie 3 dni mozna czekac na przyjecie.Wierze,ze moze byc zmeczona,bo spedza w gabinecie wiekszosc swojego zycia,a rowniez ma swoja,liczna rodzine.Nigdy nas nie zawiodla.


M
Użytkownik zweryfikowany

Najchętniej idę do dr B. Zawsze miła, uśmiechnięta pomimo zmęczenia. Cenię sobie jej rady, gdyż najczęściej są bardzo trafne, co zaoszczędziło mi wielu cennych złotówek i niepotrzebnie marnowanego czasu na badania, które okazały się być zbędne(np. alergia). Nie przepisuje antybiotyków jak z automatu jak niektórzy. Na kaszel często daje mi syrop z receptury, bo taniej i lepiej - co cenię, gdyż pomagały szybciej niż standardowe. Często wchodzi w dyskusję z pacjentem i tłumaczy nieoczywiste dla mnie sprawy. Co do skierowań, bez uzasadnienia nie daje ich na lewo i prawo, ale przecież nie chodzi o to, żeby się ciągle badać, a żeby być zdrowym.


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor ośrodek w Skórzewie prowadzi wzorowo, nie ma kolejek jesteś umówiony na godzinę wchodzisz o tej godzinie (oczywiście zdarzają się małe poślizgi), w pełni profesjonalna, bardzo miła, każdego pacjenta zawsze mile obsłuży, wracając to poprzednich komentarzy, nigdy nikt z mojej rodziny nie miał problemu uzyskać skierowanie do specjalisty. krótko - Profesjonalna, kompetentna, uprzejma.


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentna lekarka, ale przede wszystkim życzliwa, serdeczna osoba. Leczy nie tylko ciało, ale potrafi też ducha. Nie traktuje człowieka z góry, tłumaczy na czym dana choroba polega, posiada zdolność empatii. Nie zawsze trafi z diagnozą, bo przecież jest tylko człowiekiem, ale się stara, nigdy mi nie odmówiła pomocy, na skierowaniach też nie oszczędza.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Świetny organizator i bardzo dobry lekarz. Diagnozowanie chorób przez Panią doktor niezwykle trafne i bardzo konkretne. Rozmowy z mieszkańcami o Pani doktor potwierdzają, że wielu ludzi myśli o umiejętnościach Pani Doktor podobnie. Oczywiście, że znajdują się malkontenci - takim jesteśmy narodem -


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od kilkunastu lat prowadzę Poradnię Lekarza Rodzinnego w Skórzewie. W naszej poradni oferujemy również leczenie specjalistyczne w ramach umowy z NFZ