lek.

Joanna Bilkiewicz-Zaryjewska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

143 opinie +dodaj

Jestem specjalistą ginekologiem-położnikiem oraz endokrynologiem. Od roku 2005 zajmuję się zdrowiem kobiet w ramach poradni specjalistycznej. Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
143 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: USG ginekologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta, przebiegła super, Pani doktor stwarza taką atmosferę, że nie czujesz ani skrepowania ani strachu. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde zadane pytanie. Również panie w rejestracji bardzo sympatyczne :-) Napewno na kolejną wizytę umówie się do Pani doktor! :-) polecam z całego serducha.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: Porada endokrynologiczna- kontrola z wynikami badań

  Bardzo dobry lekarz. Szybka diagnoza i leczenie, efekty również. Tylko szkoda, że tak napięty terminarz. Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła atmosfere wprowadziła Pani doktor przez co nie krępowałam się. Pierwszy raz spotkałam się z takim zainteresowaniem ze strony lekarza moim przypadkiem. Jestem bardzo zadowolona i polecam ????

 • Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Gabinet Pani doktor bardzo profesjonalny. Kontakt bardzo miły. Pani doktor konkretną, wytlumaczyla wszystko i przekazała co robić dalej. Polecam z całego serca.

 • B
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: porada endokrynologiczna- kontrola z wynikami badań

  Doktor nie załamała nade mną rąk, jak to czynili inni lekarze. Wprowadziła leczenie, które uznała za stosowne, tak na próbę. Jeżeli nie udałoby się to szukałaby dalej. Po moim samopoczuciu czuję, że ta próba okazała się właściwa.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Bardzo Polecam! Niezwykle kompetentny lekarz z podejściem do pacjenta. Dodatkowo najlepiej wyposazony gabinet w mieście.

 • M
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Wczoraj byłam na wizycie, szczerze to najlepszy lekarz jakiego spotkałam !!! Pani Doktor miła, sympatyczna ale przede wszystkim z ogromną wiedzą, którą się dzieli z pacjentem. Gabinet w stanie idealnym , recepcja również. Przecudna atmosfera, naprawdę polecam !!!

 • I
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: badania prenatalne

  Pani Doktor bardzo kompetentna miła i przede wszystkim znająca się na każdym problemie. Gabinet bardzo czysty. Wizyta odbywa się bezstresowo. Bardzo polecam.

 • M
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: Porada endokrynologiczna- kontrola z wynikami badań

  Szczerze polecam Panią doktor!. Bardzo kompetentny lekarz, z ogromem wiedzy, a przy tym przesympatyczna osoba!!!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Pełen profesjonalizm.
  Kompetentna i mila Pani Doktor, wizyta bezstresowa.
  Gabinet piekny, czysty i bardzo dobrze wyposażony
  Honorują kartę dużej rodziny.
  Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą ginekologiem-położnikiem oraz endokrynologiem. Od roku 2005 zajmuję się zdrowiem kobiet w ramach poradni specjalistycznej. Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2012 roku uzyskałam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. W listopadzie 2017 zdałam egzamin specjalizacyjny z endokrynologii ogólnej.
  Szczególnym obszarem moich zainteresowań zawodowych jest patologia ciąży, ginekologia dziewczęca, endokrynologia, andrologia oraz ultrasonografia. Wykonuję usg tarczycy. Posiadam certyfikat FMF do wykonywania badań prenatalnych pierwszego trymestru ciąży.
  Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 19 - letniego Pawła; 5 letniego Jasia i 3-letniego Krzysia oraz żoną najlepszego ( tuż po mnie ;) ) ginekologa w mieście ;).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku Wydział Lekarski