lek.

Joanna Adamiak

Psychiatra

24 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej (2009). Swoją przygodę z psychiatrią rozpoczęła w SPS ZOZ Zdroje, a szkolenie specjalizacyjne w jej zakresie odbywa od 2011 roku w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo dokładna, szczegółowy wywiad, dobór leków z uwzględnieniem innych przyjmowanych i możliwych interakcji. Cierpliwie i przystępnie objaśnia wszelkie niejasności. Bardzo przyjazna co ułatwia uzewnetrznienie problemów, nie zbywa a zagłębia się w stan pacjenta, lekarz godny polecenia.

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani doktor jest osobą bardzo kontaktową, świetnym fachowcem. Wykazuje się dużą wiedzą, cierpliwością, ciepłem. Pacjenta traktuje poważnie, jest życzliwa. Jest w kontakcie e-mailowym z pacjentem jeśli jest taka potrzeba.Wcześniej leczyłam się u innego psychiatry,a teraz nie wyobrażam sobie nikogo poza Panią doktor!!! Polecam!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  Bardzo profesjonalna pomoc lekarska. Pełna podziwu jestem ogromnej wiedzy jaką posiada pani doktor, podejściem do pacjenta i jego problemów jak również wsparcia i zrozumienia.Polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Porada psychiatryczna

  Pani doktor jest bardzo empatycznym i kompetentnym lekarzem! Ma ogromną wiedzę, a poza tym jest przyjazna i oddana pacjentom. Polecam z całego serca!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: porada lekarska

  Pani Doktor wrecz cudowna, bardzo wyrozumiala. Przyjedzdzam do niej extra z Niemiec, poniewaz ta doktor ma swietne podejscie do mojej osoby. Polecam Wszystkim, ktorzy szukaja dobrego lekarza.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja psychiatryczna dla osób dorosłych

  Moje leczenie dopiero się zaczyna, więc mogę powiedzieć żę Pani doktor bardzo wyrozumiała, spokojna i miła. Polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja psychiatryczna dla osób dorosłych

  Bardzo miła Pani doktor, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pani doktor tak przeprowadza wywiad, ze wizyta przebiega bezstresowo, potrafi w umiejętny sposób zadawać pytania. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto właśnie takiej pomocy potrzebuje.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  Lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Pani doktor zleciła zażywanie odpowiednich leków, które mają pomagają mi uporać się z moimi dolegliwościami. Wystawiam opinię Bardzo dobrą, ponieważ lekarz jest bardzo sumienny i pomocny względem pacjenta, do tego podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  Wspaniała lekarka i pelen empatii człowiek. Analizuje stan zdrowia pacjenta, podchodzi do leczenia kompleksowo. Nie szczędzi usmiechu i dobrego słowa. Polecam wszystkim w trudnej sytuacji życiowej. Pozdrawiam Panią Pani doktor????

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  Bardzo ciepła Pani doktor, czułam zrozumienie i wsparcie. Mimo tego, że nie pozwalam sobie często na łzy, to na wizycie bez krępacji mogłam sobie oczyszczająco popłakać. Po wizycie naprawdę czułam się lepiej. Bardzo polecam!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej (2009). Swoją przygodę z psychiatrią rozpoczęła w SPS ZOZ Zdroje, a szkolenie specjalizacyjne w jej zakresie odbywa od 2011 roku w Klinice Psychiatrii PUM. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywa również pracując w poradni przyklinicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończone szkoły

 • PAM Szczecin

Znajomość języków

 • angielski