Jerzy Zawada

Stomatolog więcej

Konin, Inowrocław 2 adresy

Nr PWZ: 5738469

32 opinie

Adresy (2)

Chirurg Stomatolog.
Poznańska 152, Konin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
Gabinet Stomatologiczny
Królowej Jadwigi 29  , Inowrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

32 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Chirurg Stomatolog. Inny

Nie polecam. Mialam wyrywane 4 osemki. Zglaszalam, ze znieczulenie nie dziala, lekarz stwierdzil ze i tak bedzie probowal wyrwac na sile. Szarpal zebem na dotelu, po czym powiedzial, ze nie da sie tego zeba wyrwac. Dramat. Stanowczo nie polecam!

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Inny

Co prawda w gabinecie byłam kilka lat temu, ale miło wspominam wizyty! Polecam każdemu chcącemu usunąć zęby mądrości- Pani Asystentka przemiła a doktor delikatny i profesjonalny.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam bardzo Pana Jerzego Zawadę. Przyjął mnie od ręki. Zabieg usuwania zęba przebiegł szybko i bezboleśnie, znieczulenie bardzo skuteczne . Polecam wszystkim osobą, które boją się dentystów, u Pana w gabinecie cały strach zniknął.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Chirurg Stomatolog.

Bezkonkurencyjny stomatolog i asystentka na wagę złota.. Wspaniała atmosfera i bezbolesne usuwanie trzonowego zęba.. Perfekcja


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Chirurg Stomatolog. chirurgiczne usuwanie zębów

Lekarz mistrz! Usuwanie bez jakiegokolwiek bólu czy lęku, przemiła asystentka, która informuje o każdym wykonanym ruchu p. Jerzego Zawady w buzi. Cały zabieg poszedł inaczej niż sobie wyobrażałem. Gorąco polecam :) Nie ma strachu przy tak świetnym doktorze


Profil zweryfikowany

Jeśli chodzi o doktora Zawadę będę go omijać szerokim łukiem. Przyszłam do p. Zawady, aby zrobić jedynkę. Plomba została założona w poniedziałek, zaś w sobotę z samego rana musiałam jechać na pogotowie stomatologiczne, dlatego że plomba wypadła, ząb był źle oczyszczony, zrobił się stan zapalny i musiałam mieć założone lekarstwo na miesiąc. Nie wspomnę już o bólu.... Gdy zadzwoniłam do p. Zawady, ten stwierdził, że to wszystko nie prawda, że On jest szanowanym chirurgiem a ja wygaduję bzdury. Kolejną rzeczą jest to, że trzeba ciągnąc go za język, sam z siebie raczej nic nie mówi. Nikomu nie polecam, sama nigdy więcej tam nie pójdę. Trochę samokrytyki Panie doktorze.


J
Profil zweryfikowany

Chodzę z moim dzieckiem do pana doktora nie byłam przekonana do końca wkońcu to chirurg szczękowy .Jestem przeszczęśliwa ponieważ moje dziecko nie wyobraża sobie żeby iść do innego stomatologa.Pan doktor okazał sie bardzo ciepłym i wspaniałym fachowcem jeśli chodzi o podejście do dzieci z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu rodzicowi :))))


K
Profil zweryfikowany

Jakieś niecałe 4 lata temu miałem dłutowaną ósemkę u Pana Zawady, po roku zaczęło mi coś tam wyrastać ponownie czyli nie było do końca wyczyszczone. Udałem się na poprawkę dłutowania to tegoż samego"specjalisty" w ramach reklamacji. Po kolejnym roku-póltora znowu zaczęło mi wyrastać dalsza część-resztka zęba. Zadzwoniłem do Pana Zawady, przedstawiłem sytuację, powiedział żebym zadzwonił po godz. 15 bo on ma teraz przerwe a po 15 bedzie miał jak zapisac wizyte. Dzwonie po tej 15 i nic telefonu nie odbiera, więc napisałem smsa z prośba o kontakt, kontaktu nie było zostałem zignorowany. Dziś z aktualnym zdjęciem rtg byłem u innego stomatologa i sie okazuje że pozostawiane resztki zęba i korzenie więc czeka mnie kolejny ostry zabieg ale na całe szczeście juz nie u Pana Zawady !!!


S
Profil zweryfikowany

Pan Zawada to jest mistrz! piszę ten komentarz po tygodniu od wyrwania górnej lewej ósemki.Zacznijmy od atmosfery więc zostałem potraktowany jak król! , mila atmosfera i przemiła Pani asystentka.Znieczulenie ? że tak powiem z górnej półki czyli nie było go czuć a działało i mało tego nie było można wyczuć kiedy znieczulenie schodzi.Nie tak jak te znieczulenie na NFZ że twarz drętwa aż mówić nie można.Cena ? 300 zł wiem że nie wszystkich stać ale jeśli chodzi o podejście do pacjenta , fachowość czy super znieczulenie to 300 zł przy tym to nic bo mnie tak już ta ósemka przeszkadzała że cena była nie ważna.Nigdy ale to nigdy nie pójdę do innego stomatologa niż Pan Zawada.Ból po wyrwaniu ? nic nie bolało nawet troche.Pozdrawiam Pana Zawade i Panią asystentke


B
Profil zweryfikowany

Pan doktor Zawada to profesjonalista !!! W ubiegłym tygodniu miałam robioną resekcję zęba - zabieg całkowicie bezbolesny. Polecam Pana doktora - to miły i sympatyczny chirurg, a co najważniejsze 100% fachowiec !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania