Jerzy Liberadzki

Pediatra

8 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Zgadzam się ze wszystkim, co tu zostało napisane. Pozytywne opinie w pełni zasłużone. Wspaniały człowiek i lekarz. Dzieci czują się u niego traktowane życzliwie, a jednocześnie poważnie, "po dorosłemu", rodzice mu w pełni ufają. Z pewnością nie ma lepszego pediatry w Zamościu.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam. Wybraliśmy tego pediatre za namową położnej. Moze lekarz i mily, ale przez brak.odpowiedniej diagnozy meczymy sie rok czasu. Po miesiącu karmienia córka musialaprzejsc na mleko modyfikowane, jako kompletnie zielona mama, zapytalam lekarza jakie mleko mam podawac. Odpowied padla "takie jakie bedzie smakowac". Mysle aha świetnie. Pozniej dodal żeby podawca bebiko. Tak zrobiłam. Kupilam bebiko, ale malutka zaczela miec straszne zaparcia a kupki były raz na 4 dni, i t bardzo paskudne obfite. Teraz po roku czasu myślę ze juz wtedy trzeba bylo przejsc na inne mleko. Ale lekarz mówil ze bebiko jest odpowiednie. Okej ciągnęłam dalej. Gdy czas nadszedł zmieniac mleko na 2, zmienilam i wtedy zaczely sie robic czerwone policzki, suche szkliste. Poszłam wiec do doktora z pytaniem po czym to moze byc. Odpowiedz znowu fascynujaca: "pani zadaniem jest znalezc to co ja uczula" . Zero sugestii ze jest to lub tez moze byc skaza bialkowa. Teraz mala majuz ponad rok, i jeżdżę od lekarza do lekarza bo bardzo niunia charczy tak w nosku i jak sadze mleko jest nieodpowiednie a po roku czasu nie jest tak latwo zmienić na inne jak dziecko odróżnia juz smaki i jest przyzwyczajone do bebiko. Dzisiaj wiem, ze gdyby lekarz wtedy przepisal mleko na receptę nie mielibyśmy tych problemow. A dziecko nie meczylo by sie zapraciami, ani problemami z oddychaniem.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Zgadzam się ze wszystkim, co tu zostało napisane. Pozytywne opinie w pełni zasłużone. Wspaniały człowiek i lekarz. Dzieci czują się u niego traktowane życzliwie, a jednocześnie poważnie, "po dorosłemu", rodzice mu w pełni ufają. Z pewnością nie ma lepszego pediatry w Zamościu.

  • Od kilkunastu lat jestem pod opieka dr Liberadzkiego. Jest to doskonały, kompetentny lekarz a przede wszystkim bardzo życzliwy człowiek. Uważam, że w obecnych czasach bardzo trudno o takiego specjalistę. Mam do niego ogromne zaufanie i zawsze z każdą dolegliwością mogę się do niego zgłosić.

  • Jestem dawną pacjentką dr Liberadzkiego.Był naszym lekarzem rodzinnym,moim ,mego męża,trójki moich dzieci.To wspaniały człowiek i doktor!Miałam do niego całkowite zaufanie,zawsze nam pomógł.Rzeczywiście tak wspaniałych lekarzy jest coraz mniej!Całą rodziną życzymy Panu Liberadzkiemu dużo zdrowia!

  • Zgadzam sie z moimi przedmówczyniami,co prawda mialam Pana Doktora przyjemnosc spotkac kilka razy tylko na dyzurze nocnym,ale jest to lekarz godny polecenia.Lekarz,ktory widac ze ma powolanie i kazdego pacjenta traktuje indywidualnie,a nie rutynowo.Jest rzeczowy,konkretny,zawsze postawi trafną diagnoze i zaleci leki,po ktorych zawsze choroba mija.Gdyby nie fakt ze teraz mieszkam w innym wojewodztwie to napewno przepisałabym sie do tego lekarza,badz chodziła do niego prywatnie.Szkoda,ze w miescie w ktorym teraz mieszkam brakuje takich lekarzy.Panu Doktorowi zycze wielu lat w zdrowiu,bo brakuje takich lekarzy!

  • Zawsze pod telefonem dostepny. Rzetelny, bardzo pomocny. Mam 2 malych dzieci i wiem ze sa pod najlepszymi skrzydlami

  • Rewelacyjny lekarz. Wspaniałe podejście do dzieciątek. Jeżeli mam jakieś wątpliwości odnośnie zdrowia mojego maleństwa dzwonię i konsultuję się z panem Doktorem czy jest potrzeba przyjazdu do przychodni. Czuję że moja córka jest w dobrych rękach i nie obawiam się o jej zdrowie, bo wiem że pomoc uzyskam w każdej chwili.

  • Dusza - Lekarz. Lepszego specjalisty w naszym regionie nie znajdziecie!!!!!!!! Ma ogromne doświadczenie, dużo cierpliwości i serca dla małych pacjentów. Przyjmuje w przychodni na Szczebrzeskiej. Naprawdę warto zapisać dziecko do tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem?

  2

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.