prof. dr hab. n. med.

Jerzy Landowski

Psychiatra

10 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Jerzy Landowski przyjmuje w 2 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 590 osób

 • Kontakt

  Ten psychiatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Jerzy Landowski to jeden z 132 lekarzy o specjalizacji psychiatra w miejscowości Gdańsk na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Wielkopolska 31
  Gdynia / Gdańsk, pomorskie

  195
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Mniej niż 5
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  byłem raz u prof. Landowskiego i muszę przyznać że gość zna się na leczeniu schizofrenii najpierw polecił mi solian zacząłem się już nieźle czuć jednak przytyłem alternatywą dla solianu był lek o nazwie abillyfy teraz go biorę jest całkiem dobrze. pozdrawiam Pana Profesora

 • bardzo dobry

  cudowny lekarz; pełna kultura, klasa, zrozumienie; ciepło i spokój; wychodząc z gabinetu praktycznie wzruszenie ze sa jeszcze lekarze którzy w chorym, zagubionym widzą człowieka który b. chce wyzdrowiec polecam kazdemu kto zastanawia sie nad wyborem lekarza; sama dopiero od kilku dni w procesie leczenia ale moja wiara w wyzrowienie i pomoc profesora nadaja sens nawet jak sa jeszcze gorsze chwile p. Profesorze- kłaniam się nisko i zycze sto lat w radosci, zdrowiu i otoczeniu pacjentów ktorzy Pana kochaja

 • bardzo dobry

  Po raz pierwszy udałam się do Profesora z polecenia koleżanki.Nie żałuję tego wyboru.Nie tylko zajął sie mną wyczerpaną psychicznie osobą ale poradził jak postępować z córką która zachorowała na schizofrenię co dla mnie było nie mały6m szokiem.Po 2 tygodniach kuracji czuję się że wracam do równowagi psychicznej.Kultura osobista Profesora pozwala się całkowicie otworzyć a przyjacielska rozmowa sprawia iż pacjent jest dla Niego Najważniejszy.Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Najwyższej klasy specjalista, a przede wszystkim bardzo, bardzo dobry człowiek. Niesłychanie skromna osoba. Chyba każdego traktuje psychoterapeutycznie, a na pewno do każdego odnosi się z nieudawanym szacunkiem. Wzór dla wszystkich psychiatrów. Pan profesor jest niezwykle spokojnym, cierpliwym i życzliwym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę z psychofarmakologii. Jest bardzo słownym człowiekiem. Pacjenta stara się traktować po partnersku i nie ocenia. Znajduje czas dla pacjenta nawet podczas pracy jako Kierownik Kliniki, gdy jest zajęty innymi obowiązkami.Kiedy nie ma czasu tłumaczy, że jest go po prostu za mało, a nie że potrzeby pacjenta są wygórowane :-) Polecam wszystkim chorym psychicznie!

 • bardzo dobry

  Wybitny specjalista i wspaniały człowiek! Cichy, skromny, ale niezwykły! Bardzo wiele mu zawdzięczam, a znamy się już od ponad 25 lat, więc to nie jest pierwsze wrażenie, ale rzetelna ocena poparta długoletnim doświadczeniem. Dziękuję, Panie Profesorze!

 • bardzo dobry

  Jestem człowiekiem bardzo upartym, kiedyś dawno temu bardzo zachorowałem, wyjechałem na statek do U.S.A., oddaliłem się od rodziny i przyjaciół, przerwałem studia, zostawiłem kochającą mnie kobietę, wyjechałem, bo marzyłem o lepszej sytuacji materialnej dla mojej rodziny, mama i tata zawsze ciężko pracowali, ja też tak chciałem, i uwierzyłem w plotki, teraz chciałbym cofnąć czas i nie zostawiać nikogo dla pieniędzy, odwrócili się odemnie " przyjaciele i koledzy", lecz nie wszyscy :))), moja rodzina ciężko pracowała dla mnie, chciałbym aby wiedzieli, że ja będe dla nich pracował zawsze, od momentu choroby czyli od 2003 roku staram się jak mogę. PAN PROFESOR JERZY LANDOWSKI Z GDYNII Z ULICY WIELKOPOLSKIEJ z Nr. TEL. 602483377 JEST MISTRZEM ŚWIATA w SWOIM FACHU, mamy też Adama Małysza, Roberta Kubicę, ale ja żyję !!! /bo kocha mnie rodzina i zaprowadziła mnie do PANA PROFESORA JERZEGO LANDOWSKIEGO.......P.S. Popłakałem się na filmie pt. "PIĘKNY UMYSŁ" w roli głównej Russel Crowe, polecam, pozdrawiam, P.S. No.2 - jestem w trakcie leczenia......

 • bardzo słaby

  Wybieralem sie do profesora z wielkimi nadziejami, jestem w naprawde zlym stanie ciagle nawracaja mnie mysli samobojcze ... szanowny profesor wzial pieniadze mruknal cos pod nosem, kompletnie sie nie przejal i zbyl mnie ze swojego gabinetu, abym potem przez najblizsze 2 miesiace nie mogl sie z nim skontaktowac w celu zadania jednego istotnego dla mnie pytania. Nie polecam, kompletne zlekcewazenie pacjenta i swiadomosc o swojej wyzszosci(profesor wrecz prosi sie swoim zachowaniem, aby skladac mu niewiadomo jakie honory), a wsystko to w cenie 150 zl. ODRADZAM WSZYSTKIM !!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Prawdziwe szczęście, móc spotkać na swojej krętej życiowej drodze tak wspaniałego specjalisty - lekarza, jakim okazał się Pan profesor Jerzy Landowski. Dzięki jego wyrozumiałości, cierpliwości i cudownemu podejściu do labiryntu mojego umysłu, teraz mogę cieszyć się na nowo otaczjącym mnie światem, ludźmi i zwierzętami. Dziękuję Panie Profesorze za to wszystko!!!

 • bardzo dobry

  Wspaniały psychiatra z powołania i wspaniały człowiek. Nawet, jeżeli leczenie idzie bardzo trudno, to dba o ciebie i się nie poddaje. Kulturalny i profesjonalny lekarz.

 • bardzo dobry

  To lekarz, który wyciągnął mnie z dużego dołka. Już po chwili rozmowy poczułam, że jestem ważna, że chce mi pomóc. Pierwsza wizyta trwała bardzo długo a nie spoglądał na zegarek, nie wypraszał, policzył jak za standardową wizytę (bo leczyłam się prywatnie). Jeśli szukasz dobrego psychiatry to to jest właśnie On.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online