Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

M. Hemera 3/5, Gdańsk
Specjalistyczny Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski

Super lekarz, ze świetnym podejściem i cierpliwością. Potrafi uspokoić i wszystko spokojnie i rzetelnie wytłumaczyć i rozwiązać problem bez stosowania drogich leków, które nie zawsze są potrzebne. Dodatkowe duże podziękowania, za przyjęcie przez Pana Profesora w ostatniej chwili


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Planowany zabieg

Spotkałam prof. Kruczkowskiego podczas wizyty w gabinecie tuż przed przyjęciem na planowany zabieg septoplastyki w GUMED. Na operację oczekiwalam od lipca 2017r. (prawie dwa lata). Zostałam skierowana przez innego lekarza laryngologa. Zgłosiłam się w wyznaczonym terminie przygotowana do hospitalizacji szpitalnej. Profesor na wstępie ironicznie zakwestionował przyczyny skierowania mnie na tę operację. Następnie, po krótkim badaniu (ok. 30s.) stwierdził, że nie przyjmie mnie na oddział. Nie zaproponował alternatywnego sposobu wyleczenia przyczyn, z którymi zgłosiłam się pierwotnie do laryngologa. Profesor był obscesowy i nieuprzejmy. Po dwóch latach oczekiwania na operację, odesłał mnie bez wyjaśnień i jakiejkolwiek pomocy w rozwiązaniu problemu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Badanie migdałów

Badanie u Kuczkowskiego było najmniej profesjonalną wizytą u lekarza, jakie nasz synek miał (zaznaczam, że dość często choruje). Zajrzał w gardło, ucho i nos i po 2 minutach stwierdził, że powiększone migdały są normalne w jego wieku. 150 zł skasowane, a wizyta u rodzinnego więcej wnosi, niż badanie u tego specjalisty. Zdecydowanie nie polecamy!!!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Zapalenie ucha u dziecka, angina u dziecka

Świetny lekarz, wielokrotnie pomógł mi i mojej rodzinie. Trafne diagnozy, życzliwy, wszystko wytłumaczy i ma podejście do dzieci. Syn miał częste problemy z gardłem i nawracające anginy, doktor zawsze potrafił go szybko wyleczyć i zaproponował kuracje budowania odporności, po której syn przestał mieć nawroty anginy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Inny

Chodzę do doktora już kilkanaście lat. Za każdym razem tylko doktor Kuczkowski jest w stanie wyciągnąć mnie z choroby.Ogromny plus za życzliwość i kulturę osobistą co w ostatnich czasach jest rzadkością wśród lekarzy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, dokładny, rzeczowy a co najważniejszy skuteczny. Przy tym sympatyczny i życzliwy. Polecam z całego serca.


K
Użytkownik zweryfikowany

Zbyt długo zwlekał z wypisaniem skierowania na operację córki. Prosiliśmy o to od pierwszej wizyty bo sytuacja zdrowotna dziecka była zła. Gdy wreszcie po 3 miesiącach wizyt wypisał to skierowanie to okazało się że kolejka jest na 3 miesiące. Dramat! Musieliśmy przeprowadzić ją prywatnie w Warszawie- NATYCHMIAST. Nie wiem co dzieje się z polską medycyną, a może z wiekiem traci się wyczucie. Mama duszącego się dziecka .


S
Użytkownik zweryfikowany

Slucha, dyskutuje, poswieca sporo czasu na wyjasnienia dla pacjenta. Zyczliwy, uprzejmy, a na dodatek wydaje sie byc b.dobrym specjalista.
Szczerze polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z wizyty a zwłaszcza z podejścia pana doktora do pacjenta.


E
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz i człowiek!!! Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam, świetny specjalista, miły, grzeczny, konkretny, rzeczowy z ogromną wiedza, doświadczeniem i nieoceniona intuicją. Lekarz z powołania, a niestety coraz mniej takich. Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania