Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat
Gotówka, Karta płatnicza

Iniekcje dostawowe • 60 zł

Konsultacja reumatologiczna dzieci kolejna • 175 zł

Konsultacja reumatologiczna dzieci pierwszorazowa • 189 zł +2 więcej

Konsultacja reumatologiczna kolejna • 175 zł

Konsultacja reumatologiczna pierwszorazowa • 189 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • łuszczycowe zapalenie stawów
 • osteoporoza
 • reumatoidalne zapalenie stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Iniekcje dostawowe


Bp. Dominika 16-22, Gdynia

60 zł

evi-MED


Konsultacja reumatologiczna dzieci kolejna


Bp. Dominika 16-22, Gdynia

175 zł

evi-MED


Konsultacja reumatologiczna dzieci pierwszorazowa


Bp. Dominika 16-22, Gdynia

189 zł

evi-MED


Konsultacja reumatologiczna kolejna


Bp. Dominika 16-22, Gdynia

175 zł

evi-MED


Konsultacja reumatologiczna pierwszorazowa


Bp. Dominika 16-22, Gdynia

189 zł

evi-MED

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED Inny

Pan Doktor to wspaniały człowiek! Choruje na rzs polowe swojego życia(od 15 roku) z przerwami na remisje i zaostrzenia choroby. Jeszcze żaden lekarz nie starał się tak dla mnie! Leczę się u Niego niecały rok, a czuje się o niebo lepiej niż po 2 latach szpitalow, zabiegów, lekow i ciągłych wizyt, które niewiele dawały. Moja choroba ostatnio bardzo dała mi w kość, załamałam się. Odmówiono mi leczenia biologicznego ze względu na bolesność tylko jednego stawu( może to i dobrze, bo ostatnio strasznie spadła mi odporność po lekach biologicznych do tego stopnia, ze przerwano leczenie). Przeczytałam chyba cały internet w poszukiwaniu ratunku, szukałam tez informacji na zagranicznych stronach. Trafiłam na Pana Doktora, wahałam się, ale przemierzyłam prawie cała Polskę i się opłaciło. Wierze w to, ze wyzdrowieje, albo chociaż zahamujemy chorobę. Marzy mi się dziecko, mam nadzieje, ze uda nam się to opanować i będę mogła zacząć się starać! Gdyby nie Pan Doktor nie wiem co by ze mną było teraz. Raz jeszcze polecam! I dziękuje !

lek. Jarosław Niebrzydowski

Bardzo dziękuję za tak dobrą opinię. Nie wszyscy są przekonani, co do moich metod leczenia. Ważne, że skutkują, a wyleczam większość chorych. Nadal pracuję nad tym, aby można było wyleczyć wszystkich. Pozdrawiam serdecznie. Polecam pogłębianie wiedzy z reumatologii na moim blogu www.blog.doktorjarek.pl


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu podejrzenie ZZSK

Jestem wrecz wzruszona,ze istnieja tacy lekarze w Polsce i to w moim ulubionym Trojmiescie.
Pan Doktor dal mi nadzieje i w koncu wiem,ze istnieje lekarz,ktory moze i chce pomoc.
Jest z nim swietny kontakt.
Pan doktor ma bardzo duza wiedze i nie zalecza kolejnym sterydem tylko stara sie dotrzec do zrodla problemu.
Bardzo konkretny.
Po 5latach chodzenia od drzwi do drzwi, szukania pomocy,diagnozowania sie samemu...w koncu trafilam na czlowieka ktory czuje sie,ze jest lekarzem z powolania.Polecam wszystkim zagubionym i cierpiacym z calego serca.
Czekam rowniez na ksiazke Doktora w jezyku polskim,poniewaz medyczne kwestie duzo latwiej zrozumiec w ojczystym jezyku.
Dziekuje.

lek. Jarosław Niebrzydowski

Dziękuję bardzo za bardzo dobrą opinię. Nie wszyscy są przekonani, że moje metody skutkują, ale wyleczam większość chorych. Nadal pracuję nad tym, aby można było wyleczyć wszystkich. Pozdrawiam serdecznie. Urywki książki The End of Arthritis będą po polsku w moim blogu już za kilka dni.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED

Dr Niebrzydowski to wyjątkowy lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. W czasie wizyty jest bardzo zaangażowany, nie bagatelizuje żadnego objawu i bez pośpiechu wyjaśnia cały proces chorobowy oraz etapy leczenia. Po roku błądzenia od gabinetu do gabinetu wreszcie poczułam, że ktoś zrozumiał mój przypadek i mam szansę wyzdrowieć.

lek. Jarosław Niebrzydowski

Bardzo dziękuję za załączoną opinię. Wcześniej nie mogłem odpowiedzieć, bo nie było okienka dla mnie. Teraz się pojawiło razem z następną opinią. Staram się wyleczyć każdego chorego. Nie zawsze jest to możliwe, ale pracuję nad tym aby tak było. Pozdrawiam serdecznie.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED Rzs

Wspaniały człowiek i lekarz, widać że w pełni oddany temu co robi, nastawiony na wyleczenie a nie łagodzenie objawów.
Panie doktorze, mam mamę która choruje od wielu lat na zatoki i bardzo się męczy, ma opuchnieta twarz i szyję, wiem że zajmuje się Pan całkiem inną dziedziną, ale może przyczyną jej choroby leży w tym samym miejscu co choroby stawowe i kuracja u Pana mogłaby by jej pomóc. Bardzo proszę o informację.
Z góry dziękuję!

lek. Jarosław Niebrzydowski

Dziękuję. Na takie zapytania zawsze odpowiadam mailem. Leczenie chorych to dla mnie przyjemność i moje hobby. Mam trochę zaległości z odpowiedziami, z powodu przygotowań do uruchomienia bloga reumatologicznego. Pozdrawiam serdecznie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED RZS

Najlepszy lekarz na świecie, który dosłownie uratował moje 9-letnie dziecko, gdy straciliśmy już nadzieję, że syn odzyska sprawność ruchową (rzs, silne bóle, obrzęki), Pan Doktor Jarosław Niebrzydowski szybko przywrócił nam ją spowrotem. Pan Doktor wyleczył przyczynę choroby, a nie jak inni lekarze, którzy leczą tylko skutki. Syn jest zdrowy i będę Panu Doktorowi do końca życia za to wdzięczna. Zdecydowanie polecam wszystkim chorym wizytę u Pana Doktora.

lek. Jarosław Niebrzydowski

Bardzo dziękuję za doskonałą opinię. Nie odpisałem od razu z braku czasu. Przygotowuję bloga o reumatologii i nie tylko.Pozdrawiam serdecznie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED konsultacja reumatologiczna

Wielki Lekarz z Wielkim doświadczeniem od kwietnia jeździmy ze Śląska 2 wizyty i znaczna poprawa u syna nie żałuję ani czasu ani drogi do Wielkiego specjalisty szczerze polecam i bardzo dziękuję za zaangażowanie p.doktora kontakt jest tel i mailowy między wizytami co daje nam pewność leczenia jeszcze raz Bardzo Dziękuję

lek. Jarosław Niebrzydowski

Bardzo dziękuję za opinię. Stale szukam lepszych rozwiązań dla każdego chorego. Od listopada będzie mój blog i to nie tylko o reumatologii. Pozdrawiam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED

Leczę się u Pana Doktora J. Niebrzydowskiego od kilku lat.Wcześniej chodziłam po lekarzach z dolegliwościami RZS i żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Pan Dr Niebrzydowski stosował różne metody leczenia z pozytywnym skutkiem. Jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem, jak też wspaniałym człowiekiem pełnym ciepła i zrozumienia. Jestem wdzięczna i zdecydowanie polecam.

lek. Jarosław Niebrzydowski

Bardzo dziękuję za opinię. Stale doskonalę swoje metody leczenia, aby wyleczać jeszcze więcej chorych. Od listopada będzie mój blog i to nie tylko o reumatologii. Pozdrawiam.


S
Użytkownik zweryfikowany

Doktor, który dokonuje "niemożliwego". To co według wszystkich innych będzie już towarzyszem na resztę życia - całkowicie znika przy pomocy tego wspaniałego człowieka z misją. Nie da się opisać wdzięczności za przywrócenie do pełnego zdrowia ze stanu, w którym nie miało się sił nawet na wegetację..
Zawsze i wszędzie będę Pana Doktora polecać!

lek. Jarosław Niebrzydowski

Bardzo dziękuję za opinię. Stale szukam lepszych rozwiązań, aby wyleczać jeszcze więcej chorych. Od listopada będzie mój blog i to nie tylko o reumatologii. Pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED Rzs

Wspaniały lekarz. Jestem osoba, która nigdy nie wydaje opinii, czy komentarzy w sieci, jednak nie mogłam pozostawić tak dobrego lekarza bez slowa z mojej strony, jako pacjenta. Dr. jako jedyny w Polsce rzeczywiście leczy rzs, nie faszeruje lekami przeciwbólowymi, lecz lekami/ metodami, które usuwają przyczynę choroby. Mimo krótkiego czasu leczenia postęp jest niesamowity i mam nadzieje ze niedługo będę całkowicie wyleczona. Dodatkowo bardzo duży plus za możliwość kontaktu z lekarzem w każdej chwili. Karolina C.

lek. Jarosław Niebrzydowski

Bardzo dziękuję za opinię. Mimo bardzo dobrych efektów moich nowych metod leczenia nadal intensywnie pracuję nad poprawą skuteczności. Stale szukam lepszych rozwiązań aby wyleczać jeszcze więcej chorych. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Proszę o pomoc w interpretacji wyniku :
  ANA obecne , miano 1/80 Typ świecenia plamisty . Dodatkowo stwierdza się drobnoziarnisty typ fluorescencji cytoplazmy komórek.
  Właśnie ten dalszy opis mnie nurtuje , bo samo miano jest niskie.
  Czy ten opis powinien mnie skłonić do rozszerzenia tego profilu badań ?

  Wyniki są dobre. Nie ma powodu do obaw. Jak nie ma określonych dolegliwości to samym wynikiem proszę się nie martwić.
  J. Niebrzydowski

  lek. Jarosław Niebrzydowski

 • Czy przy wysokim Crp 150 i ob 96 organizm tyje trudno jest schudnąć jest zatrzymywana woda ? Co może być przyczyna tak wysokiego wyniku ?

  Nie. Wyniki wskazują na silny stan zapalny w organizmie. Być może dodatkowo jest niski poziom białka i hemoglobiny. Jeśli nie to sama choroba powoduje zaburzenia elektrolitowe i w wyniku tego są obrzęki. Te obrzęki (zatrzymanie wody w tkankach) to nie jest tycie. Nie przybywa tłuszczu. Ten stan wymaga szybkiej konsultacji z lekarzem, aby ustalić przyczynę choroby.

  lek. Jarosław Niebrzydowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • łuszczycowe zapalenie stawów
 • osteoporoza
 • reumatoidalne zapalenie stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania