Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Zwycięstwa 37, Gliwice
Gabinet Prywatny na terenie NZOZ DIADA Gliwice

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów dziecięcych w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów dziecięcych w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Pediatria
  • Gastroenterologia dziecięca

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja gastrologiczna


Zwycięstwa 37, Gliwice

180 zł

Gabinet Prywatny na terenie NZOZ DIADA Gliwice


Konsultacja gastrologiczna dzieci


Zwycięstwa 37, Gliwice

180 zł

Gabinet Prywatny na terenie NZOZ DIADA Gliwice

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Inny

Pan Dr.- niesamowity lekarz: wrażliwy, otwarty i nadzwyczaj kompetentny. Problem, który dotyczył mojej córci ciągnął się przyjemniej 1,5 roku.
Wizyty u pediatry, leki, diety eliminacyjne, probiotyki, nic nie przynosiło efektu. Zaczęłam już nawet myśleć, że to może ukryty stres i emocje mojego dziecka – czynią takie dolegliwości.
Wizyta u Pana Docenta, była wielkim przeżyciem – zupełnie niepotrzebnie. Pan Dr. z góry niczego nie zakładał, wszystko co mówiłyśmy spotkało się w wielkim zrozumieniem.
Spotkanie Pana Dr – zakończyło nasze problemy. Wiemy i rozumiemy, co dolega mojej córci. Docent wszystko dokładnie wytłumaczył i opisał , odpowiedział na wszystkie pytania moje i mojej córci. Myślę, że zrobił dużo więcej, bo dobro i zdrowie dziecka, ale i opieka nad rodziną – bo często problemy zdrowotne, powodują dodatkowe emocje – jest naprawdę Dr. priorytetem. Zaopiekowano się nami jak nigdy dotąd. Niesamowicie jest wiedzieć, co jest powodem problemów. Trafna diagnoza pozwala nam na dalsze leczenie, a w trakcie diagnozy byłam, na każdym etapie badań na bieżąco informowana o wynikach i kolejnych krokach postępowania – nieocenione, gdy w sercu same obawy. Opieka doskonała. W niedalekiej przyszłości, wracamy na odział, ale całkowicie ufam Panu Dr. – bo to jest dalszy ciąg troski o jak najlepsze zdrowie mojej córci.

Drodzy Państwo, polecam Pana Dr – z pełnym przekonaniem. Dziękuję za Pana poświecenie.

Z wyrazami szacunku.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Bardzo kulturalny człowiek. Byliśmy z córka Oliwia dwa razy.Pierwszy raz jak miala miesiąc( problemy z brzuszkiem, straszne wzdęcia) Pan doktor po wnikliwym wywiadzie i badaniu zlecił zmianę mleka na Nutramigen co bardzo pomogło. Drugi raz byliśmy wczoraj i znow byliśmy bardzo zadowoleni. Doktor bardzo nam pomógł, doradził i znów jego rady byly trafione( nadmienie, ze od kliku dni męczyliśmy sie z dzieckiem z biegunką)Szkoda, ze doktor jest z Zabrza i jest w Opolu raz w tygodni, a tak mało jest dobry specjalistów w naszym mieście.


Użytkownik zweryfikowany

Po raz pierwszy spotkałam się z tak wnikliwym lekarzem, myślałam że tacy lekarze, jak docent Kwiecień to już tylko w Leśnej Górze. Moja córka po usunięciu guza trzustki leżała w kilku szpitalach, ale żaden lekarz nie poświęcił jej tyle uwagi, co docent Kwiecień. Obecnie córka przebywa na oddziale gastroenterologii i hepatologii dzieci z Zabrzu "pod okiem docenta Kwietnia" , a ja w końcu mam poczucie , że dziecko jest właściwie zbadane. Mam całkowite zaufanie do docenta, jest staranny, dokładny, wszystko tłumaczy. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza.


E
Użytkownik zweryfikowany

Konsultacje pediatryczne u Pana doktora są wyczerpujące, pomocne, a zalecenia dostosowane indywidualnie. Warto skorzystać z pomocy tego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo solidny, fachowiec w swojej dziedzinie, rzeczowy. Wszysttko opisuje jasno, spokojny i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni. szkoda tylko, że na wizytę na NFZ trzeba tak długo czekać. Polecamy Pana doktora.


Użytkownik zweryfikowany

Dostępny doktor, zna się na tym co robi pomógł mi zdiagnozować syna. Więcej takich lekarzy-dziękuję.


B
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy specjalista jakiego do tej pory spotkałam. Poza tym miły, kontaktowy, z dobrym podejściem do dzieci.
Polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadził nasze dziecko z zaparć, z którymi wcześniej paru lekarzy nie potrafiło sobie poradzić. Świetnie tłumaczy, daje konkretne, skuteczne zalecenia. Niestety w ramach NFZ kolejka do dr Kwietnia jest zajęta na prawie pół roku do przodu, więc musieliśmy pójść prywatnie, ale na pewno było warto!


A
Użytkownik zweryfikowany

Moje dziecko ma chorobę Leśniowskiego-Crohna. Od samego początku chodzimy do dr Kwietnia do Kliniki w Zabrzu i jestem bardzo zadowolona. Regularnie mamy badania i wizyty, doktor jest staranny, cierpliwy, dużo tłumaczy, zawsze pyta się o wiele rzeczy. Wiem że zawsze mogę zadzwonić z problemem, odbiera telefony, konsultuje wyniki przez telefon. Raz jak mieliśmy pogorszenie nie było żadnego problemu z pilną wizytą w Poradni mimo że nie był to nasz termin. Ja nie mogę powiedzieć złego slowa.


J

Zdecydowanie NIE POLECAM.
Pan Kwiecień to człowiek o (podobno) właściwej wiedzy, ale czytając powyższą laurkę trudno nie odnieść wrażenia, że to nie bezinteresowna autoreklama .

Miałam okazję skorzystać z konsultacji pana Kwietnia w poradni gastrologicznej dla dzieci w zastępstwie innego lekarza prowadzącego moje dziecko i... porażka. Na obrzęk przełyku zdiagnozowany prywatnie w innej jednostce po zaleceniu tego badania przez prowadzącego Pediatrę, prócz nonszalanckiej ignorancji pan Kwiecień przepisał dziecku leki na zaparcia i wizytę kontrolną za rok, na odchodnym dodając w obecności dziecka,że jeśli dojdzie do skrócenia przełyku na skutek ww. obrzęku, to w obecnych czasach TO się obecnie wycina chirurgicznie. -> Coż za \\\"wnikliwa i ostrożna diagnoza\\\" no i rokowania jakie beztroskie... I jakie empatyczne podejście do dziecka...
Zalecenia z wspomnianej wizyty z proponowanymi lekami na zaparcia wpisał (i podpisał się pod nimi!) do karty konsultacyjnej pacjenta, którą każdy pacjent ma obowiązek ze sobą przynosić na wizyty w poradni.

Konsultowałam potem dziecko u innego lekarza gastrologa i...potencjalnie posiadanych kompetencji nikt nie podważa,ale wystarczy spojrzeć na wspomniana kartę konsultacyjną pacjenta (mądrej głowie dość po słowie...)
Pacjenci tego feralnego dnia przejęci w poradni po nieobecnym lekarzu również wychodzili zadziwieni (ich komentarzy przytaczać już nie będę).

Tak więc kwalifikacje może i są (ja nie miałam sposobności się o nich przekonać), ale czy będzie ochota je wykorzystać dla każdego Małego Pacjenta ?- ja więcej NIE ZARYZYKUJĘ.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Pediatria
  • Gastroenterologia dziecięca