Usługi i ceny

  • Konsultacja chirurgiczna


Adresy (2)

Jarosław Kuriata
Gabinet lekarski

Kopernika 38 Lok. 56, 05-091 Ząbki

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

6 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • D

    Nie wiem odczego zacząć.. jestem z narodowości romskiej moja mama trafila pod skrzydło tego czlowieka Aniola . Tak Aniol doktoro Aniol kuriata .. Panie doktorze Kuriata chylę czoło i dziękuję z calego serca za uratowanie zycia mojej mamy za fachową wykonaną operację wymianę zastawki aortalnej i ze morzemy dzisaj się cieszyc ze mama dochodzi do zdrowia i ze jest zanmi. Jest pan wielki tak jak jusz wczesniej na pisalam pan doktoro Aniol kuriata .. dziekujemy z calego serca.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • A

    Szczegółowe wyjaśnienia, przedstawienie sposobów leczenia. Miła atmosfera.

     • Przychodnia Diagnostyczno-Specjalistyczna "WIERZBINY" Konsultacja chirurgiczna  • 

  • S

    Dziękuję Panie doktorze za profesjonalizm oraz zaangażowanie Pana. Miałem operacji 3 lata temu, wszystko jest w jak najlepszym porządku.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • O

    Świetny lekarz , operowł mnie - wymienił mi zastawkę a dwie pozostałe poprawił. Gorąco polecam Pana doktora.

     • Gabinet lekarski Konsultacja chirurgiczna  • 

  • K

    Najwyższe słowa szacunku i uznania dla Pana Doktora J.Kuriaty.Podczas rozmowy wyraźnie czułem wielką wolę pomocy.Z wiyty wyszedłem bardzo umocniony z pełnym zaufaniem że jest ktoś,kto jest w stanie kompetętnie mi pomóc.Bardzo dziękuję Panie Doktorze.Ps. Miła atmosfera w recepcji.Dzięki

     • W innym miejscu Inny  • 

  • A

    Dr J. Kuriata - WIELKI lekarz i WIELKI człowiek. Bardzo ambitny, zdolny, a jednocześnie skromny i pokorny, z poczuciem humoru. Wybitny lekarz od najtrudniejszych operacji. W grudniu przeprowadził jednocześnie dwie operacje u mojej mamy - bardzo dziękuję za uratowanie jej życia i przeprowadzenie przez cały ten trudny dla nas czas. Dziękuję za empatię i zaangażowanie. Walczyłam o najlepszego lekarza i takiego dostaliśmy. Życzę Panu wszystkiego co najlepsze w tej pięknej służbie życiu i zdrowiu!

     • Przychodnia Diagnostyczno-Specjalistyczna "WIERZBINY" Konsultacja chirurgiczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania