Adres

ul. Rakowiecka 36, Mokotów, Warszawa
InviMed Warszawa (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Aleja Solidarności 95/99, Śródmieście, Warszawa
My Clinic (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Moje doświadczenie

O mnie

Jarosław Kaczyński specjalista ginekologUsługi i ceny

Wizyta ogólna


ul. Rakowiecka 36, Warszawa

Brak informacji o cenie

InviMed Warszawa


Cegłowska 80, Warszawa

Brak informacji o cenie

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny


Aleja Solidarności 95/99, Warszawa

Brak informacji o cenie

My Clinic


Antykoncepcja


ul. Rakowiecka 36, Warszawa

Brak informacji o cenie

InviMed Warszawa


Cegłowska 80, Warszawa

Brak informacji o cenie

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny


Aleja Solidarności 95/99, Warszawa

Brak informacji o cenie

My Clinic


Badania ginekologiczne


ul. Rakowiecka 36, Warszawa

Brak informacji o cenie

InviMed Warszawa


Cegłowska 80, Warszawa

Brak informacji o cenie

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny


Aleja Solidarności 95/99, Warszawa

Brak informacji o cenie

My Clinic

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Clinic

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia innego lekarza po dwóch poronieniach - bardzo szybko znalazł przyczynę i już po 2 miesiącach leczenia byłam ponownie w ciąży. Pan Doktor to przemiły, uprzejmy, troskliwy i rzetelny człowiek. Odpowiada na każde, nawet głupie pytanie. Nie zniechecaly nas opóźnienia, Pan Doktor bardzo dokładnie wykonuje badania. Przez całe 9 miesięcy czułam, że jesteśmy w dobrych rękach.

Polecam Pana kazdej kobiecie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Clinic

Doktor Kaczyński to bardzo dobry specjalista. Jestem pod jego opieką od ponad trzech lat.
W czasie pierwszej wizyty przeprowadził obszerny wywiad po czym wspólnie określiliśmy plan dalszego postępowania. Staraliśmy się wówczas z mężem o ciążę. Ambitny, ukierunkowany na działanie a nie bierną obserwację i bardzo skuteczny. Stawia trafne diagnozy, które popiera rzeczowym i jasnym wytłumaczeniem.
W roli prowadzącego ciąży bardzo szczegółowy, troskliwy i czujny. Otwarty na wszystkie pytania i cierpliwy.
Do tego oprócz dowcipnego usposobienia ma w sobie dużo kojącego spokoju, co pomaga w przyjęciu nie zawsze idealnych wieści :)

Doktora polecam wszystkim bliskim mi kobietkom, także to chyba najlepsza rekomendacja! :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Warszawa

Witajcie Dziewczyny. Byłam dziś na wizycie u Pana doktora w klinice InvinMed jestem zachwycona. Wspaniały człowiek delikatny, sympatyczny, rzeczowy dał nam wiarę, że po 8 latach walki w końcu się uda mieć wymarzone szczęście. Jak tylko dowiem się, że będę mamą od razu napiszę :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Warszawa nieplodnosc

Trafilismy do dra Kaczynskiego po kilku latach walki z nieplodnoscia i z diagnozą od sławy ginekologicznej, że nie mam szans na ciążę z mojej własnej komorki jajowej. Dr Kaczyński sie tym nie przejął, podjął skuteczne leczenie, za trzecim razem sie udalo. Rowniez ciąża byla prowadzona przez tego lekarza, na kazdym etapie czulam sie dobrze zaopiekowana. Polecam kazdej nieplodnej parze wizyte u doktora - choc uczciwie przyznam, ze pierwsze wrazenie nie jest jakies spektakularne. Jednak warto.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Warszawa niepłodność

Bardzo polecam doktora Kaczyńskiego. Wysoka kultura osobista, uprzejmy, dowcipny i zaangażowany.. Przez 4 lata nie mogłam zajść w ciążę, mimo że wszystkie wyniki badań były bardzo dobre. Dzięki Doktorowi Kaczyńskiemu, który podszedł do naszej sytuacji bardzo ambitnie szukając rozwiązań problemu i zlecił badania najnowszej generacji (niestety dość drogie - ale skuteczne) dzięki którym obecnie jestem w ciąży. Kontakt z lekarzem jest bardzo dobry, odbiera telefon lub od razu odpisuje na smsy. Polecam go z całego serca, bo dzieki Doktorowi niedługo będziemy cieszyć się naszym małym szczęściem.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Za podejście do pacjenta. Był moim lekarzem prowadzącym na patologii ciąży w Szpitalu Bielańskim. Jako prowadzący pojawiał się dwa razy w tygodniu, poza tym nie było z nim kontaktu, a to na jego decyzje czekano w sprawie leków i postępowania z pacjentkami. Obchód był zawsze szybki, dr na pytania nie odpowiadał wcale albo mamrotał coś pod nosem. Pytany o leki na uspokojenie (dwa miesiące w szpitalu, strach o życie dziecka) odparł, że nic nie dostanę, bo szpital nie posiada. Informację o skurczach, które zaczęłam odczuwać, zlekceważył, w związku z czym podano mi tylko dwa razy nospę domięśniowo, nie zrobiono ktg i na drugi dzień w nocy urodziłam w 29 tygodniu.


J
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Kaczyński jest dobrym specjalistą, ale nie podoba mi się jego podejście do pacjenta. Został mi polecony przez innego lekarza, jak się okazało - pracują w jednym szpitalu. Standard. Pierwsza wizyta w prywatnym gabinecie na Żoliborzu była kompleksowa - wywiad, cytologia, usg tv. Cytologia pobrana wzorowo, nawet nie poczułam - u innych lekarzy zdarzało mi się płakać z bólu. Usg również bezbolesne, pełen opis badania i zalecenia. Doktor zadzwonił z informacją, że jest już wynik cytologii - miłe zaskoczenie, że mu się chciało. Polecił wykonanie kolposkopii - kolejne miłe zaskoczenie, gdyż to badanie jest bardzo ważne i wciąż pomijane w profilaktyce chorób narządu rodnego przez większość lekarzy. I tyle z pozytywów. Jako że nie powiedział, jaka grupa cytologii wyszła w badaniu, bałam się, że wykryto coś niepokojącego. Dr Kaczyński zapisał mnie na kolposkopię, ale dopiero później okazało się, że nie on ją wykona - kolejne polecenie, tym razem do koleżanki, więc musiałabym płacić podwójnie. Najpierw za kolposkopię, a potem kolejna wizyta, do Kaczyńskiego, w ramach kontroli. Zapytałam, czy skoro kolposkopię wykona ktoś inny, to czy mam przyjść na kontrolę do niego, czy wystarczy, że odbiorę sam wynik cyto. Oczywiście odpowiedź, że mam się zapisać na pełną wizytę do niego. Zrezygnowałam więc z kolpo (nie stać mnie na multum wizyt), poszłam po odbiór cytologii - czyli jakieś 4 tygodnie od poprzedniej wizyty. Dr Kaczyński nie pamiętał, że byłam bardzo niedawno, mimo że podczas wizyt zapisuje wszystko w laptopie i znowu wykonał usg dopochwowe, które wykazało dokładnie to samo co poprzednio - bo i co mogło się zmienić w ciągu miesiąca? A wynik cytologii czekał nie w gabinecie, a w recepcji u kasjerki. Lekarz nie omówił go ze mną. Tak więc o tym, że mam pierwszą grupę dowiedziałam się przy płaceniu. Za tę kompletnie niepotrzebną wizytę zapłaciłam niemało, bo 200 złotych - cennik podany tutaj na stronie jest dawno nieaktualny. W dodatku płatność kartą jest niemożliwa i musiałam z przysłowiowym wywieszonym językiem szukać bankomatu w obcej mi dzielnicy. Jako że jestem bardzo młoda i nie zarabiam kokosów - nie będę już pacjentką dr Kaczyńskiego. Nie mam mu nic do zarzucenia w kwestii znajomości swojego fachu, ale do podejścia do pacjenta już tak. Nie będę już płacić dwustu złotych za odbiór papierka. Początek współpracy dobry, ale potem wystarczyło powiedzieć - ma pani pierwszą grupę, wszystko w porządku, ale dla pewności może pani wykonać dodatkowo kolposkopię. Wynik w recepcji. Tylko tyle i aż tyle - i chyba w tym właśnie tkwi problem dla tego lekarza.


J

Opinia z dnia 24.07.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany

p. Kaczyński jest sympatycznym człowiekiem, niestety bardziej od dobra pacjenta ceni sobie jego pieniądze. Zdecydowałam się na zabieg u p. Kaczyńskiego. Umówiliśmy się na konkretną kwotę i przebieg leczenia. W trakcie wykonywania zabiegu doktor zadecydował, że trzeba go rozłożyć na dwa etapy. Niestety nie zostałam przez niego poinformowana, że za każdy będę musiała oddzielnie zapłacić. Niebagatelną sumę - łacznie za jeden zabieg, podzielony na dwa etapy 1 400 zł. Czuję się oszukana i zmanipulowana. Szczerze odradzam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Po dwóch latach bezowocnych starań o dziecko i tulaczkach po lekarzach umowilismy się na wizytę w Invimed w Warszawie do dr Kaczyńskiego. Pan dr zlecił szczegolowe badania i zdiagnozował problem, który inni lekarze ignorowali pomimo słabych wyników. To bardzo miły, kompetentny i inteligentny człowiek z dużym poczuciem humoru. Mozna przy nim czuć sie bezpiecznie, bo ma sie poczucie, że "wie co robi". Nigdy nie spieszy sie podczas wizyty i szczegółowo odpowiada na każde pytanie. Goraco polecamy i pozdrawiamy. Oby wiecej takich profesjonalistów. :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jarosław Kaczyński specjalista ginekologSpecjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia