Adres

Józefa Kostrzewskiego 47, Swoszowice , Kraków
Szpital na Klinach (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
12 201.....

ul Turniejowa 73, Podgórze Duchackie , Kraków
Gabinet Lekarski - NZOZ Orthicus (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

ortopedaEdukacja

  • .


Filmy


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna


Józefa Kostrzewskiego 47, Kraków

Dowiedz się więcej

Szpital na Klinach

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie stawu biodrowego

Doktor Jarosław Feluś to świetny specjalista. Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, wszystko dokładnie tłumaczy, można mu zaufać w 100%. Idąc na operację byłam spokojna bo wiedziałam że jestem w najlepszych rękach. Mily , zawsze uśmiechnięty .Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc .


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski - NZOZ Orthicus Zespół trzaskajacego biodra

Doktor Feluś to świetny specjalista. Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, wszystko dokładnie tłumaczy, można mu zaufać w 100%. Idąc na operację byłam spokojna bo wiedziałam że jestem w najlepszych rękach. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc ❤️


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dr.Feluś to wpaniały specjalista, profesjonalny, kontaktowy, podchodzi do pacjenta I konkretnego przypadku indywidualnie. Wchodzisz do gabinetu I wiesz, że jesteś w najlepszych rękach. Człowiek I lekarz jeden na milion o ile nie jedyny taki na naszej planecie. Życzę wszystkim, by mieli na swojej drodze leczenia tylko takich specjalistów jak Dr.Feluś
Doktorze -Bardzo Dziękujemy za wszystko-rodzice Sandry


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski - NZOZ Orthicus operacja przedniego więzadła krzyżowego

W styczniu bieżącego roku miałam wypadek na nartach zrywając przednie wiązało krzyżowe. Pan doktor w przeciągu miesiąca od wizyty zoorganiziwał operację i bardzo profesjonalnie wykonał ją w Busku Zdroju w szpitalu "Górka". Trafiając ponownie do jego gabinetu skrupulatnie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Bardzo sympatyczny, cierpliwy i niezwykle profesjonalny. Życzę wszystkim, żeby ich doświadczenia ze służbą zdrowia wyglądały podobnie ????❤


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wspaniały specjalista , doskonałe podejście do pacjenta. Brakuje słów, by wyrazić moją i syna wdzięczność. Rzeczy niemożliwe robi od ręki a na cuda nie trzeba długo czekać.
"Cuda " są po prostu efektem kunsztu Pana doktora. Perfekcja w każdym calu.
Pan Dr Jarosław Feluś wykonał u mojego syna osteotomie kości udowej, przywracając pełną sprawność nogi. Dziś już wiem ,że mój syn będzie mógł w pełni realizować swoje marzenia.
Chapeau bas!
Dorota i Michał z Nowego Sącza


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski - NZOZ Orthicus zerwanie wiązadeł, zerwanie łękotki

Do dr.Jarosława Felusia trafiłam z synem po półrocznym leczeniu w innym gabinecie nikt nie potrafił pomóc mojemu 17 letniemu synowi.Po umówieniu sie na wizytę do pana dr.Felusia zapadła sxybka decyzja o operacji gdzie niewidzialam już szansy na pomoc.I udało się jest dobrze a nawet bardzo dobrze.Minęło już 7 tygodni po operacji sym porusza sie sprawnie jest szczęśliwy a ja razem z nim.Dr.J. Felus jest wspaniałym lekarzem miłym o Wielkim Sercu bedziemy Mu wdzieczni dozgonnie polecam wszydtkim☺????????


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Dr. Jarosława Felusia trafiłem z poważnymi powikłaniami po operacji złamanej nogi. Doktor słysząc o komplikacjach zainteresował się moim przypadkiem i natychmiast mnie przyjął, następnie dokonując operacji uratował moją nogę której groziła amputacja. W trakcie wizyt kontrolnych wykazywał duże zainteresowanie moją osobą, czułem że jestem w rękach profesjonalisty, dlatego darzę Pana Jarosława Felusia ogromnym zaufaniem i sympatią gdyż jest to Ortopeda z pasją, lekarz który podejmuje się skomplikowanych operacji i wkłada w to całe serce.Jestem mu bardzo wdzięczny za to że postawił mnie na nogi. Szczerzę polecam Pana Dr. Jarosława Felusia.

Adam Data


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski - NZOZ Orthicus ukraz kolana

Serdecznie polecam doktora Felusia. Świetny specialista, z bardzo dobrym podejściem do pacjęta.
Wdzieczna pacjętka Natalia z podkarpacia wraz z rodzicami.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski - NZOZ Orthicus uraz kolana

Bardzo miły kompetentny lekarz,indywidualne podejście do pacjenta .Do tego świetny fachowiec z wielką wiedzą.Trafiłem do Pana doktora z urazem kolana postawił szybką diagnozę i trafne leczenie.Bardzo polecam doktora.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski - NZOZ Orthicus opuchnięta noga i ból

Wspaniały specjalista,cudowny,przywracający chęć do życia człowiek.Dzięki Niemu mogę teraz spokojnie uprawiać wymarzone sporty . Słowo dziękuję to w tym przypadku to zdecydowanie za mało.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

ortopedaEdukacja

  • .

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Staże

  • .


Filmy


Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

  • .

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)