Adresy (3)

Fizjomi
Opolska 3/11, Gdańsk


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Blik

NIP

9571092589

Adres firmy

Zygmunta Augusta 2 / 1, Gdańsk

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

9571092589

Adres firmy

Zygmunta Augusta 2 / 1, Gdańsk

Perfekt sp. z o.o. Poradnia Rehabilitacyjna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja fizjoterapeutyczna • 120 zł

Konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta) • 100 zł

Fizjoterapia • 100 zł +3 więcej

Terapia manualna • 100 zł

Wizyta osteopatyczna pierwsza • 120 zł

Zabiegi medycyny osteopatycznej • 100 zł


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Opolska 3/11, Gdańsk

160 zł

Fizjomi


Feliksa Nowowiejskiego 48,

120 zł

Perfekt sp. z o.o. Poradnia RehabilitacyjnaOpolska 3/11, Gdańsk

140 zł

Fizjomi


Feliksa Nowowiejskiego 48,

100 zł

Perfekt sp. z o.o. Poradnia RehabilitacyjnaKonsultacja online

Pozostałe usługi


Feliksa Nowowiejskiego 48,

100 zł

Perfekt sp. z o.o. Poradnia RehabilitacyjnaFeliksa Nowowiejskiego 48,

100 zł

Perfekt sp. z o.o. Poradnia RehabilitacyjnaOpolska 3/11, Gdańsk

160 zł

Fizjomi


Feliksa Nowowiejskiego 48,

120 zł

Perfekt sp. z o.o. Poradnia RehabilitacyjnaOpolska 3/11, Gdańsk

140 zł

Fizjomi


Feliksa Nowowiejskiego 48,

100 zł

Perfekt sp. z o.o. Poradnia Rehabilitacyjna

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem doświadczonym fizjoterapeutą i dyplomowanym osteopatą dla którego pomaganie pacjentom jest nie tylko pracą, ale również życiową pasją.
...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Gdański Uniwersytet Medyczny, kierunek fizjoterapia
  • Sutherland College of Osteopathic Medicine

Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

Doświadczenie

  • Perfekt sp. z o.o. Poradnia Rehabiiltacyjna (Malbork, 2012)

Certyfikaty


Znajomość języków

  • Angielski

Profile społecznościowe

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjomi Zabiegi medycyny osteopatycznej

Najlepszy specjalista na Pomorzu! Ogromna wiedza,empatia,chęć pomocy! Szybkie terminy.Bardzo dziękuję i do zobaczenia

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjomi Inny

Trafiłem do Pana Jarosława z bólami achillesów (były w stanie tuż przed zerwaniem), bólami kolan (przeciążeniowe) i bólami kręgosłupa, które towarzyszyły mi od lat. Jestem osobą aktywnie uprawiającą sport i niestety przez brak odpowiedniego podejścia do ćwiczeń doprowadziłem się do stanu, w którym mało co mogłem już robić. W wieku 39 lat czułem się jak 80 latek. Z pomocą Pana Jarka udało się wszystko wyprowadzić na prostą. Jego techniki manualne oraz zalecone ćwiczenia przyniosły rezultaty i mogę znów cieszyć się różnymi aktywnościami. Bardzo polecam. Rzetelny profesjonalista.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjomi Inny

Pan Jarosław bardzo wnikliwie przyjrzał się problemowi. Zastosowane przez Pana Jarosława techniki sprawiły, że następnego dnia obudzilam się bez bólu, który męczył mnie dwa miesiące. Polecam z całego serca!


D
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry terapeuta. Po pierwszej wizycie była poprawa, patrzy na ciało jako jedność , szuka przyczyny bólu. Nie jest typowym "fizjo" który przy bólu pleców katuje plecy łokciami i narzędziami. Okazuje się ze czasem przyczyna bólu jest gdzie indziej :) polecam


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból kolana

Pan Jarek jest profesjonalnym fizjoterapeuta. Po pierwszej wizycie już odczuwałam poprawę. Wspólnie doszliśmy do przyczyny bólu. Mam nadzieję że dzięki terapii u Pana Jarka ból kolana już nie powróci. Dziękuję, za profesjonalne podejście ❤️

mgr Jarosław Burdzy

Cieszę się, że mogłem pomóc. Również liczę na to, że ból nie powróci. Pozdrawiam


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjomi zawroty głowy, ból

Profesjonalista. Pomógł mi przy bólach i zawrotach głowy. Po pierwszej wizycie była natychmiastowa ulga w ruchomosci szyi, na kolejnych wizytach szukalismy przyczyny bólów i zawrotów głowy. Udało sie, pan powiedział, że bóle beda ustępowały przez jakis czas po zabiegach i tak sie stało. W dodatku bardzo kulturalny człowiek, tłumaczy wszystko, przyczyny, sposoby leczenia, bardzo mile wspominam wizyty.

mgr Jarosław Burdzy

Dziękuję za opinię. Mam nadzieję, że efekt leczenia będzie długoterminowy. Pozdrawiam


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjomi ból kręgosłupa

Bardzo kompetentna osoba.Borykałem się z bardzo poważnym bulem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (przepuklina kręgosłupa po rezonansie magnetycznym) od półtora roku i już praktycznie straciłem nadzieję na jakikolwiek sposób na uleczenie. Wszyscy lekarze i masażyści nie pomagali i całkiem przypadkiem uzyskałem kontakt do Pana Jarosława i udało się. Już po czterech wizytach i odpowiednich zabiegach oraz codziennych zadanych do domu ćwiczeniach ból całkowicie ustąpił. Coś co już wydawało mi się nierealne jednak się udało i obecnie normalnie funkcjonuję bez jakichkolwiek dolegliwości. Także moi drodzy nie poddawajcie się i możecie śmiało zaufać Panu Jarkowi - na prawdę świetny specjalista!!! Pozdrawiam

mgr Jarosław Burdzy

Cieszę się, że mogłem pomóc wyjść z tego bólowego problemu. Pozdrawiam


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjomi ból szyi i głowy, bóle kręgosłupa

Pan Jarosław jest profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa. Umówiłam na wizytę do niego moją mamę, która od lat zmaga się z trudnym do zdefiniowania i zdiagnozowania bólem szyi i głowy. Od lat znikąd nie było pomocy, a już po 2 wizytach mama poczuła ulgę. Pan Jarosław nie tylko zna się na tym, co robi, ale dodatkowo jest przesympatycznym człowiekiem. To fizjoterapeuta/osteopata z powołania. Widać też, że lubi to, co robi, że jest to jego pasja, a nie tylko praca. Skupia się na potrzebach pacjenta, jest empatyczny, a przy tym bardzo rzeczowy.
Ostatnio leczył się też u niego mój tata i również Nie wyszedł z gabinetu zawiedziony. Polecam w 1000% w imieniu moich rodziców i swoim.

mgr Jarosław Burdzy

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc zarówno mamie, jak i tacie. Pozdrawiam!


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjomi badanie kręgosłupa

Pan Jarosław bardzo dobry osteopata!!! On bardzo mi pomógł z bólem pleców w czasie ciąży i po. Polecam wszystkim!!!

mgr Jarosław Burdzy

Dziękuję za opinie. Cieszę się, że mogłem Pani pomóc w tym wyjątkowym dla Pani czasie. Pozdrawiam


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia terapia przeciwbólowa

Do Pana fizjoterapeuty umówił mnie mąż, po tym jak lekarz dyżurny w przychodni rozłożył ręce, a o ręce tu się właśnie rozchodziło. Trafiłam do niego z bólem dłoni, który wykluczał mnie całkiem z wszelkich manualnych czynności, najgorsze było to, że nie mogłam nic zrobić przy 3-miesięcznym dziecku. Wizytę zaczął od szczegółowego wywiadu, jakie ruchy najczęściej wykonuję , jak podnoszę dziecko, jak trzymam, ze niedawno ciąża, noszenie dziecka, czy wcześniej takie sytuacje się zdarzały, i po rozmowie i zbadaniu postawił diagnozę, po pierwszej wizycie mogłam już zajmować się dzieckiem a po drugiej ból całkiem minął. Bardzo polecam wszystkim, którzy borykają się z jakimś bólem czy kontuzją, już na początku spotkania widać ogromną wiedzę, i to ze naprawdę analizuje podczas "wywiadu" w czym leży problem, potrafi dokładnie opowiedzieć nam w czym rzecz i dlaczego nas tak boli, skąd to się wzięło no i najważniejsze, po prostu umie pomóc, oprócz umiejętności w tym wszystkim widać zaangażowanie i prawdziwe zainteresowanie a do tego jest życzliwy, bije od niego spokój, może dzięki temu własnie wprowadza miłą atmosferę, bardzo polecam

mgr Jarosław Burdzy

Bardzo dziękuję za opinie. Cieszę się, że ból tak szybko zniknął. Pozdrawiam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam EDS i szukam fizjoterapeuty/trenera osobistego/osteopaty, który zna temat EDS i mógłby przeprowadzić ze mną odpowiednią rehabilitację. Zależy mi na osobach z Warszawy.

Pozdrawiam

Dzień dobry, niestety nie będę w stanie Panu pomóc, ze względu na to, że nie pracuje w Warszawie. Pozdrawiam Jarosław Burdzy

mgr Jarosław Burdzy

Witam, mam 23 lata i mam plecy wklęsło - okrągłe. Wiąże się to z przodopochyleniem miednicy, które mam już od czasów dzieciństwa. Niestety nic z tym nie było robione, ani leczone.

Na dzień dzisiejszy pogłębiło się to do takiego stanu, że nie mogę stać w pozycji stojącej dłużej niż godzinę, ponieważ tak mnie bolą prostowniki grzbietu. Nie wiem, jak poradzić sobie z tym problemem i czy w ogóle da się coś zrobić po tak długim czasie - jakie są możliwości wyleczenia?

Myślę, że na zmniejszenie dolegliwości wpłynęłaby praca na powięzi piersiowo-lędźwiowej, praca na mięśniu biodrowo-lędźwiowym oraz na praca na mięśniu pośladkowym średnim i mięśniach przywodzicielach stawu biodrowego. Oczywiście oprócz pracy manualnej zalecałbym dobranie odpowiednich ćwiczeń do pani problemu, które powinna pani regularnie wykonywać. Pozdrawiam

mgr Jarosław Burdzy

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania