Adres

Sikiryckiego 9, Olsztyn
Centrum Profilaktyki Medycznej i Promocji Zdrowia MEDICA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych radiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

Użytkownik zweryfikowany

Ja osobiście mogę polecić doktora z kilku powodów najważniejszy dobra diagnoza, a następny podejście do pacjenta. Wizyta bez pośpiechu i co najważniejsze rozmowa z pacjentem, a nie zbywanie go byle szybko bo następny pacjent. Doktor nie lekceważy pacjenta i jego dolegliwości tylko zwraca uwaga nawet na małe rzeczy na które część lekarzy macha ręką twierdząc że to nic. Pozdrawiam doktora serdecznie i dziękuję.


Użytkownik zweryfikowany

niestety nie podzielam pozytywnych opinii na temat tego Pana. Jego diagnoza okazała się nietrafna w dodatku absurdalna. Skonsultowana z innymi specjalistami,którzy zrobili wielkie oczy! płacąc takie pieniądze wymaga się profesjonalizmu i kompetencji. Temu Panu do tego daleko. nie polecam, kasa wydana w błoto...


Użytkownik zweryfikowany

Wizyta u pana doktora przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Spokojnie mnie wysłuchał, zrobił Usg, zdiagnozował mój problem, później spokojnie wytłumaczył wszystko i pokierował co dalej mam zrobić. Poradziłam się także w innej sprawie zdrowotnej i także mnie wysłuchał, spędziłam w gabinecie dużo czasu, a pan doktor cierpliwie wszystko mi wyjaśniał i ze mną rozmawiał. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością wrócę jeśli będę miała taką potrzebę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pragniemy publicznie bardzo podziękować panu doktorowi za pomoc w zdiagnozowaniu naszego synka. Pan doktor nie odmówił nam i zrobił badanie naszemu synkowi mimo, że była sobota wieczór. Po naszym telefonie i prośbie o pomoc, przyszedł specjalnie i wykonał badanie w gabinecie, w dodatku był bardzo miły i dużo z nami rozmawiał, wypytał o wszystko i poradził nam co mamy dalej zrobić. Diagnoza postawiona przez pana doktora okazała się trafna. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną pomoc naszemu synkowi. Aneta i Paweł


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u doktora prywatnie . Zapłaciłam 120 zł . Niedość, że doktor spóżnił się to moja wizyta u d trwała 3 minuty, na wejściu nie odpowiedział nawet "dzień dobry" . Doktor zrobił usg tarczycy , opisał w 2 zdaniach, wręczył mi zdjęcie , podpisał się i powiedział dziękuje. Gdy zapytałam czy wszystko ok, czy nie ma żadnych zmian, ponieważ kilka lat temu z badania wynikało , że mam guzki doktor odparł " coś ciapowatego tam jest , ale to raczej nie guzki" , to zapalenie tarczycy, proszę udać się do endokrynolog. Nie polecam nikomu wizyty u tego dr.


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie znam się na medycynie i nie jestem w stanie ocenić merytorycznej strony mojej wizyty u doktora (myślę, że nie po to służy ta ocena) ale pragnę zrobić to w pozostałych aspektach. Mimo późnej pory rozmowa telefoniczna z prośbą o pomoc została spokojnie wysłuchana i doprecyzowana ze strony doktora aby rozpoznać zasadność mojej prośby. Doktor przyjął mnie niezwłocznie po moim przyjeździe z innego miasta. Poziom empatii zaskoczył mnie ogromnie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie i miało się poczucie bardzo dużej dokładności tego badania. Doktor bez moich sygnałów odnalazł bolące mnie miejsce i zatrzymał na chwile badanie wówczas ja zgłosiłem, że tu boli najbardziej. Moje zwykłe odczucia laika ( z jakimi często idziemy do lekarza), zostały potwierdzone dokładnym wyszukaniem miejsca i przyczyny. Badanie niby proste a może uratować życie a w moim przypadku potwierdziło zakrzepicę. W moim miejscu zamieszkania najbliższą szansę na badanie (które zlecił inny także wykazujący dużą dozę empatii i intuicji lekarz) miałem mieć dopiero za 4 dni. Dzwoniłem do wojewódzkiego szpitala ale się nie dodzwoniłem, udało się dodzwonić do olsztyńskiej prywatnej przychodni i po opowiedzeniu tej samej historii dostałem info tylko ograniczające się do terminu jeszcze bardziej odległego. Ani słowa typu : proszę szukać bo lepiej to zrobić jak najszybciej. Czasem starczy jedno słowo abyśmy my pacjenci podjęli właściwą decyzję w sprawie tak jak mi się wydawało błahej a co mogło być zagrożeniem nawet dla życia. Doktor od razu się zgodził mówiąc, że będzie pracował do późna aż do 20 i kazał się nie krępować i przyjeżdżać. Zapytał czy wysłać na mój nr tel sms z instrukcją dojazdu.
Pełen profesjonalizm. Po badaniu dokładnie omówił mój problem zapytał jakie leki i od kiedy przyjmuję. Potwierdził poprawność zastosowanego leczenia i uspokoił mnie i żonę oraz wytłumaczył na co zwrócić uwagę gdyby pojawiły się jakieś dolegliwości. Wystawił dokładny opis dla lekarza prowadzącego i na moje ubolewanie w sprawie braku możliwości w 35 tys mieście zrobienia pilnie (nawet prywatnie) takiego badania także starał się miło wytłumaczyć niedogodność tej sytuacji. Chętnie pozwolił się umówić na wizytę kontrolną. Na najwyższą pochwałę zasługuje odczucie, że w żadnym razie ani ja, ani moja żona nie mieliśmy wrażenia aby pieniądze grały tu jakieś znaczenie w postawie lekarza. Oczywiście dobry lekarz powinien dobrze zarabiać ale niektórzy mają w oczach tylko złotówki. Tu tego na szczęście nie widziałem. Coraz mniej jest takich ludzi. Dla mnie pomoc mi udzielona była jak z naszych marzeń o opiece zdrowotnej. Na koniec wizyty powiedziałem doktorowi, że super by było gdyby w miastach były prywatne całodobowe poradnie diagnostyczne. Każdy kto ma taki kaprys albo kto jest w krytycznej sytuacji mógłby udać się i szybko oraz godnie taką usługę otrzymać a dokładnie kupić (I tak wszędzie za wszystko trzeba płacić i jeszcze często obdziera się nas z ludzkiej godności). Serdecznie polecam nie tylko dlatego, że pomógł mi gdy inni nie mogli lub nie chcieli ale, że zrobił to chętnie, sprawnie i po prostu "po ludzku".


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja ze szczerego serca polecam pana doktora i mam wobec niego dług wdzięczności. Otóż moja historia jest taka. Byłam u pana doktora zrobić USG tarczycy przy okazji powiedziałam że idę właśnie na operację z powodu torbieli w innym miejscu pan doktor zaproponował że jeszcze zobaczy w ramach tego badania. Stwierdził że według niego to nie jest torbiel i operacja nie jest potrzebna i raczej potrzebne jest inne leczenie ( chociaż inni specjaliści w Olsztynie tak twierdzili i uważali że maja rację gorliwie mnie przekonując, termin operacji też już miałam ustalony), Poradził żeby zrobić dodatkowe badania i udać się do specjalisty z tej dziedziny może gdzieś w Warszawie. Tak zrobiłam pojechałam do profesora do prywatnej kliniki w Warszawie i po zrobieniu dodatkowych badań potwierdził diagnozę doktora Bulejaka i powiedział że faktycznie operacja byłaby błędem w sztuce. Otrzymałam inne leczenie i rehabilitację. Cieszę się, że posłuchałam rady doktora i jestem Mu za to ogromnie wdzięczna. Panie doktorze jeszcze raz ogromnie dziękuję z wyrazami szacunku i uznania. M. Sawczuk


A
Użytkownik zweryfikowany

Miałem problem z którym chodziłem do różnych lekarzy i nikt mi nie pomógł. Pan doktor uratował mi życie i jestem Mu niezmiernie wdzięczny, postawił dobrą diagnozę i operacja mnie uratował. Od tej pory ufam tylko jemu i zawsze się do niego udaje jeśli mam tylko jakiś problem zdrowotny. Nie żałuje czasu dla pacjenta, zawsze chętnie wszystko wyjaśni i pomoże.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam pana doktora. Potrzebowałam zrobić usg bardzo pilnie zadzwoniłam z prośbą i pan doktor mi nie odmówił przyszedł specjalnie. Jest bardzo miły i dokładny. Wysłucha i doradzi. Dobrze zdiagnozował i już się leczę. Polecam każdemu kto szuka dziś lekarza z powołania.


E
Użytkownik zweryfikowany

Ja polecam jak najbardziej pana doktora, aż trudno uwierzyć, że jeszcze są tacy lekarze. Nie żałuje czasu dla pacjenta, jest bardzo cierpliwy, odpowie na każde pytanie, i wszystko wytłumaczy. Znalazł tez przyczynę mojej choroby. Dużym plusem jest także to, że można szybko umówić się na wizytę i jak trzeba zrobić pilnie to pan doktor przyjdzie nawet w sobotę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie