Jaromir Sołtysiak

Położna

48 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Położna Jaromir Sołtysiak to jeden z 4 specjalistów w miejscowości Chojnice na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Jaromir Sołtysiak przyjmuje w 2 gabinetach

 • Popularność

  Położna to 46. najczęściej wyszukiwana specjalizacja w Polsce

 • Kontakt

  Ta położna nie uruchomiła zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Świetne podejście do pacjentki, nie spodziewałam się podczas wizyty takiej miłej atmosfery. Odpowie na każde pytanie, a zdenerwowaną pacjentkę nawet uspokoi :) Dzięki temu lekarzowi przestałam się bać wizyt u ginekologa. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Do gabinetu wchodzi się wręcz jak do gabinetu spa-muzyczka w tle, miły zapach i emanujący spokój:) Kobieta od razu się wyluzuje:) Dokładnie przeprowadza wywiad, jest bardzo delikatny podczas badania. Widać, że lubi swoją pracę. Wszystko wyjaśnia, pokazuje na monitorze i opowiada. Do tej pory badałam się i leczyłam u wielu kobiet ginekologów i żadna z nich niestety nie równa się z Panem Doktorem-były zawsze zbyt niedelikatne podczas badania i zbyt powierzchowne. A tu zupełnie bezboleśnie. Skoro lekarz jest taki kompetentny, sympatyczny, budzi zaufanie,poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce i przede wszystkim jest świetnym fachowcem, to absolutnie musi to być Pan Doktor Sołtysiak :) Nawet długie czekanie w kolejce to raczej czas dobrego oczekiwania na miłą wizytę, więc absolutnie do tego się nie przyczepię. Oby więcej takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Jeden z najlepszych ginekologów w Chojnicach. Bardzo miły, cierpliwy , wie jak rozweselić pacjenta. Myślę ,że Jego odejście z chojnickiego szpitala jest stratą dla wielu pacjentek. Dodam ,że żona Pana Doktora jest również bardzo sympatyczna.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego znam, prowadził moją ciążę, gdy zobaczyłam go na porodówce zrobiło mi się lepiej, raźniej - wiedziałam że teraz już będzie ok - gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Mily sympatyczny :-) wie jak podejsc do pacjeta zawsze odpowada na kazde pytanie :-) usmiechniety ... doradza :-)

 • bardzo dobry

  Dr jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. On jako jedyny potrafił, chciał mi pomóc, a walczyłam z problemami ginekologicznymi ok 2 lat. Inni lekarze odsyłali mnie tylko z receptą. Teraz doktor prowadzi moją ciążę, pierwszą. Jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem jak wchodzę do gabinetu wita mnie uśmiechem, nie czuję się skrępowana, wręcz czuje, że moje problemy, pytania są dla niego ważne. Potrafi pożartować, porozmawiać na różne tematy. Sam gabinet na ul. Mickiewicza jest na wysokim poziomie. Czyściutko, profesjonalny sprzęt. Zresztą w całej przychodzi panuje bardzo miła atmosfera. Moim zdaniem to najlepszy ginekolog w Chojnicach!!!

 • bardzo dobry

  doktor Jaromir Sołtysiak jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Prowadził moją ciążę wzorowo,i tylko dzięki niemu ja i mój synek jesteśmy cali i zdrowi końcówka ciąża wysokiego ryzyka. Wspaniały człowiek szczerze i gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  cudowny lekarz , kompetentny , skromny , fachowiec w swojej dziedzinie , odpowie na każdą wątpliwość, skieruje na wszelkie możliwe do wyjaśnienia badania , potrafi je później odpowiednio zinterpretować i prowadzi ciążę prawidłowo, wrażliwy , optymistyczny człowiek , POLECAM......!!! W Chojnicach najlepszy!

 • bardzo dobry

  wspaniały człowiek i lekarz! mimo ogromu obowiązków i długiej kolejki w poczekalni zawsze wykazywał się indywidualnym podejściem do mnie. cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, również telefonicznie, gdy nie mógł rozmawiać oddzwaniał do mnie! profesjonalista, najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam! gorąco polecam go każdej kobiecie.

 • bardzo dobry

  wspaniały ginekolog,dobre podejście do pacjentek byłby dobrym psychologiem prowadził moje 2 ciąże i był przy porodzie.ma poczucie humoru dzięki czemu wizyty nie były tak stresujące polecam każdej kobiecie.delikatny i profesjonalny w swoim fachu zawsze pod telefonem od dzwoni nawet gdy jest póżno.pacjentki do pózna przyjmuje więc kolejki bywają długie i trzeba się uzbroić w cierpliwość ale warto.dziękuje