Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wspaniały lekarz. Prowadził moją całą ciążę (późną, pierwszą w wieku 37 lat). Pięknie się złożyło, bo Jego dyżur w szpitalu przypadł na mój poród. Niezwykły człowiek, bardzo kompetentny lekarz.

 • Świetne podejście do pacjentki, nie spodziewałam się podczas wizyty takiej miłej atmosfery. Odpowie na każde pytanie, a zdenerwowaną pacjentkę nawet uspokoi :) Dzięki temu lekarzowi przestałam się bać wizyt u ginekologa. Zdecydowanie polecam.

 • Wspaniały lekarz! Do gabinetu wchodzi się wręcz jak do gabinetu spa-muzyczka w tle, miły zapach i emanujący spokój:) Kobieta od razu się wyluzuje:) Dokładnie przeprowadza wywiad, jest bardzo delikatny podczas badania. Widać, że lubi swoją pracę. Wszystko wyjaśnia, pokazuje na monitorze i opowiada. Do tej pory badałam się i leczyłam u wielu kobiet ginekologów i żadna z nich niestety nie równa się z Panem Doktorem-były zawsze zbyt niedelikatne podczas badania i zbyt powierzchowne. A tu zupełnie bezboleśnie. Skoro lekarz jest taki kompetentny, sympatyczny, budzi zaufanie,poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce i przede wszystkim jest świetnym fachowcem, to absolutnie musi to być Pan Doktor Sołtysiak :) Nawet długie czekanie w kolejce to raczej czas dobrego oczekiwania na miłą wizytę, więc absolutnie do tego się nie przyczepię. Oby więcej takich lekarzy.

 • Jeden z najlepszych ginekologów w Chojnicach. Bardzo miły, cierpliwy , wie jak rozweselić pacjenta. Myślę ,że Jego odejście z chojnickiego szpitala jest stratą dla wielu pacjentek. Dodam ,że żona Pana Doktora jest również bardzo sympatyczna.

 • Najlepszy lekarz jakiego znam, prowadził moją ciążę, gdy zobaczyłam go na porodówce zrobiło mi się lepiej, raźniej - wiedziałam że teraz już będzie ok - gorąco polecam

 • A

  Mily sympatyczny :-) wie jak podejsc do pacjeta zawsze odpowada na kazde pytanie :-) usmiechniety ... doradza :-)

 • Dr jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. On jako jedyny potrafił, chciał mi pomóc, a walczyłam z problemami ginekologicznymi ok 2 lat. Inni lekarze odsyłali mnie tylko z receptą. Teraz doktor prowadzi moją ciążę, pierwszą. Jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem jak wchodzę do gabinetu wita mnie uśmiechem, nie czuję się skrępowana, wręcz czuje, że moje problemy, pytania są dla niego ważne. Potrafi pożartować, porozmawiać na różne tematy. Sam gabinet na ul. Mickiewicza jest na wysokim poziomie. Czyściutko, profesjonalny sprzęt. Zresztą w całej przychodzi panuje bardzo miła atmosfera. Moim zdaniem to najlepszy ginekolog w Chojnicach!!!

 • doktor Jaromir Sołtysiak jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Prowadził moją ciążę wzorowo,i tylko dzięki niemu ja i mój synek jesteśmy cali i zdrowi końcówka ciąża wysokiego ryzyka. Wspaniały człowiek szczerze i gorąco polecam.

 • cudowny lekarz , kompetentny , skromny , fachowiec w swojej dziedzinie , odpowie na każdą wątpliwość, skieruje na wszelkie możliwe do wyjaśnienia badania , potrafi je później odpowiednio zinterpretować i prowadzi ciążę prawidłowo, wrażliwy , optymistyczny człowiek , POLECAM......!!! W Chojnicach najlepszy!

 • B

  wspaniały człowiek i lekarz! mimo ogromu obowiązków i długiej kolejki w poczekalni zawsze wykazywał się indywidualnym podejściem do mnie. cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, również telefonicznie, gdy nie mógł rozmawiać oddzwaniał do mnie! profesjonalista, najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam! gorąco polecam go każdej kobiecie.

Jesteś tym lekarzem?

179

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.