lek.

Janusz Karaszewski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista drugiego stopnia w ginekologii i położnictwie.Starszy asystet Oddziału Położniczo-Ginekologicznego WSZ Konin. więcej

Adresy i cenniki

 • Praktyka Lekarska spec.ginekolog-poloznik

  Przemyslowa 9 (RONDO)
  62-510 Konin, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Usługi

  Położnictwo i ginekologia

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista drugiego stopnia w ginekologii i położnictwie.Starszy asystet Oddziału Położniczo-Ginekologicznego WSZ Konin.

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

 • A

  jestem właśnie jego pacjentką i jest to bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Karaszewski wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.

 • P

  Świetny specjalista :) Polcam wszystkim :) świetna atmosfera, niezwykle miły lekarz, z podejsciem do pacjenta. Na pewno zobaczymy się za pół roku.

 • Poszłam do tego lekarza, z ciążą 5 tyg. po czy stwierdził, że nic nie widzi.USG robił mi brzuszne. To nie moja pierwsza ciąża, więc wiem, że na początku trzeba wykonać USG dopochwowo. W póżniejszym okresie czasu nie poinformował mnie o możliwości zrobienia badań prenatalnych. Skomentował to w ten sposób, że skoro badanie USG wychodzi wporządku to badania prenatalne są tutaj niepotrzebne. Brak słów. Pan się śpieszył za każdym razem i nie poświęcał wystarczająco czasu. Nie polecam.

 • M

  Bardzo fajny lekarz, zawsze uśmiechnięty. Wizyty bezstresowe w miłej, fachowej atmosferze. Bardzo dobry kontakt oddzwania na nieodebrane telefony i odpisuje na sms'y. Ciąża (bliźniacza) przebiegała bezproblemowo mimo to dr skierował mnie na dodatkowe badania. Wrażliwy na punkcie spadającej hemoglobiny, co spędzało mi sen z powiek ;) Dziewczyny pchały się na świat dzień wcześniej w innym wypadku planowo dr przywitałby je na świecie pierwszy :) to by dopiero była kompleksowa opieka :) W szpitalu po porodzie przyszedł zapytać co i jak - miło z jego strony. Polecam z czystym sumieniem!

 • Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę bardzo profesjonalnie. Skonczyłam już 35 lat, więc najmłodsza juz nie jestem, wysyłał mnie na wszystkie potrzebne badania, zawsze odbierał telefon, lub oddzwaniał. Moja ciąża skończyła się cesarskim cięciem, ktore było planowane ze względu na mój stan zdowia. Dr Karaszewski bez problemu przeprowadził to cięcie (gdy go zapytałam czy on bedzie mnie ciąl uznał ze to oczywiste-i nie płaciłam mu za to), a także odwiedzał mnie później w szpitalu. rozmawiałam też z położną w szpitalu która mówiła że on naprawde dba o swoje pacjentki. jeśli zdecyduję się na 2 dziecko to pójdę tylko do niego. Polecam

 • Super lekarz i bardzo miły. Wizyta konkretna w ciepłej atmosferze.Mimo zawiłości mojej długiej historii ginekologicznej pan doktor cierpliwie tłumaczył wszystkie rzeczy. Podczas pobytu w szpitalu czułam się komfortowo mając przy sobie swojego lekarza.Niedługo spodziewam się dzidziusia i mam nadzieję, że przyjdzie na świat również w obecności dr Karaszewskiego .

 • Super lekarz.Poznałam go kilka lat temu jako mojego pierwszego w życiu ginekologa.Pierwsza wizyta:taktowny,spokojny i wyrozumiały,cały strach i obawy prysnęły.Pózniej okres antykoncepcji,wizyt kontrolnych:rzeczowy,rozmowny,uśmechnięty.A teraz prowadzi moją ciążę i z każdą wizytą uwierdzam się,że lepiej trafić nie mogłam! :-)))

 • Doktor Karaszewski to najlepszy ginekolog w Koninie. Mogę to stwierdzić po wielu wizytach u innych lekarzy. Wyrozumiały, potrafi wszystko wytłumaczyć, pokazać, jest delikatny, wesoły, z poczuciem humoru. Takich lekarzy brakuje. Pozostanę mu wierna na długo!

 • Bardzo dobry lekarz.Cierpliwie tłumaczy zawiłości medyczne jasnym,normalnym językiem.Mimo,ze wiedziałam wg mnie b.dużo o ciąży(internet,literatura) otwierałam oczy ze zdumienia na wizytach.Z każdego spotkania wychodziłam mądrzejsza!Obecność dr Karaszewskiego w szpitalu oczywiście nieoceniona...Poród zakończył się niestety cięciem cesarskim,ale na moje szczeście wykonywał je mój lekarz prowadzący za co jestem mu bardzo wdzięczna!

 • Profesjonalne podejście do pacjenta.Kontaktowy i wyrozumiały lekarz.Ciążę,którą mi prowadził mimo wielu przeciwności losu Pan Doktor doprowadził do szczęśliwego rozwiązania.Miałam wsparcie przez cały czas i nie wyobrażam sobie,żeby kolejną ciążę prowadził ktokolwiek inny! Joanna z Irlandii.