Lek.

Janusz Hejnar

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Pierwsza wizyta

  Pan doktor jest niesamowity, podejście do klienta jest wzorowe. Bardzo delikatny i wszystko na spokojnie wyjaśni.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Pierwsza wizyta

   Pan doktor jest niesamowity, podejście do klienta jest wzorowe. Bardzo delikatny i wszystko na spokojnie wyjaśni.

  • I

   Pan doktor prowadził moją ciążę. Na początku robił bardzo dobre wrażenie osoby która zna się na rzeczy. Przez cały okres ciąży zapewniał, że wszystko jest w porządku. W 34 tygodniu córka ważyła wg USG ok 2 kg i Pan doktor stwierdził, że to normalne. Ostatecznie córka urodziła się w 36 tygodniu z hipotrofią 1900 g. Dopiero po porodzie zaczęliśmy z mężę czytać jaka powinna być prawidłowa waga płodu i już od 4 miesiąca jednoznacznie była ona za niska. Pan doktor nawet w tym okresie raczył stwierdzić, że córka za szybko przybiera na wadze. Ostatecznie doszło do cesarskiego cięcia, córka urodziła się z zielonych wód płodowych. Cesarskie cięcie wykonane zostało z polecenia ordynatora szpitala (przy silnych i częstych skurczach z ryzykiem pęknięcia macicy), ponieważ doktor Hejnar chciał jeszcze czekać."

  • J

   Dr Hejnar prowadzi moją pierwszą ciąże, jestem zadowolona z jego podejścia i opieki, na każdej wizycie (a miałam ich około 10) można skonsultować wątpliwości i zapytać o wszystko co niepokoi, co prawda wizyty są dość drogie i częste pomimo tego że ciąża przebiega prawidłowo ale przy pierwszym dziecku lepiej wszystko na bieżąco sprawdzać :), minusem są dość długie kolejki i czas oczekiwania na wejście do gabinetu (czasami godzinę nawet dwie zależy kiedy zajmie się kolejkę), ale póki co nie mam zastrzeżeń do pracy Pana doktora i mogę go polecić innym przyszłym czy obecnym mamom

  • A

   Jestem w pierwszej ciąży po przejściach z lekarzami na nfz wybrałam się do pana doktora :) na razie jestem zadowolona z wizyt. wybrałam też poród w szpitalu Żeromski ... zobaczymy jak to będzie :)

  • Q

   Ja nie będę wiele komentować, bo lekarza znam tylko z jednej strony (wykonywał moją cesarkę w Żeromskim 4 lata temu). I tylko powiem, że super szybko bez problemów, lekarz który później mi zdejmował szwy w przychodni, bardzo chwalił że ładne cięcie i ładnie się goi. Interesował się mną w szpitalu, mimo że nie chodziłam do niego prywatnie.
   Daję ocenę bardzo dobrą, na razie na wyrost ;) (na podstawie tego jak wykonał cesarskie cięcie i powierzchownej oceny fachowości - powierzchownej bo się na ginekologii nie znam :) ) ale mam zamiar "przetestować" Pana doktora przy mojej drugiej ciąży która właśnie się zaczyna...

  • G

   Ja jestem pacjentką tego lekarza. Prowadzi moją ciążę.
   Jestem bardzo zadowolona z jego opieki, jest kompetentny i odpowiada na wszystkie zadane pytania. Nie przesadza z ilością wykonywanych badań, a jedynie zaleca te które są niezbędne, co dla mnie jest ważne bo poprzedni mój lekarz to na potęgę zlecał wszystkie co wizytę mimo że wyniki miałam cały czas prawidłowe.
   Dodatkowo dla mnie wielkim plusem jest możliwość skontaktowania się z dr Hejnarem telefonicznie właściwie o każdej porze.

   Polecam!

  • G

   Polecam Pana dr. Hejnara, niedawno rodziłam w Żeromskim i takiej opieki się nie spodziewałam, kilka razy dziennie (średnio 4-5) sam Pan dr. przychodził, badał. Położna na każde "zawołanie" i nic więcej nie zapłaciłam za poród poza tym co płaciłam na wizytach w trakcie ciąży. Tak więc nie zgadzam się z opiniami, iż dr. Hejnar jest pazerny na kasę.

  • G

   Czy ktoś wie czy dr Hejnar wywiązuje się z obietnicy załatwienia wszystkiego w szpitalu tzn "specjalnej" opieki w czasie porodu i po porodzie???BO NIE WIEM CZY BRAĆ POŁOŻNĄ

  • G

   Jeżeli potrzebujesz dostać się do szpitala na oddział ginekologii to jest to bardzo dobry adres.
   Zawsze da się załatwić.

  • A

   Witam,
   Ja również jestm pacjentką Pana Doktora i choć gdy leżałam na patologii ciąży w VI tygodniu to mi go odradzali a jednak chodziłam do niego całą ciążę i nie zawiodłam sie! Zawsze mogłam zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, nigdy nie zlekceważył moich problemów czy wątpliwości, zawsze czułam sie pewnie choć miałam kilka problemów. Też kilka razy zdarzyło mi sie zapomnieć o zapłacie ale zawsze sie z tego śmialiśmy przy następnej wizycie ;)
   Polecam