Lek.

Janis Chrisidis

Psychiatra

Adresy i kontakt

 • Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Janis CHRISIDIS

  HUBALCZYKÓW 12 m 30 PARTER wejście od przedszkola anglojęzycznego, 76-200 Słupsk, pomorskie

  Sposoby płatności: Gotówka


Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Janis CHRISIDIS

  Wspaniały Lekarz i Człowiek. Profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta, rozmawia i słucha z wyczuciem. Same pozytywy.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Pełnię obowiązki ordynatora oddziału psychiatrycznego Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku, posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny ogólnej i doraźnej, udzielam konsultacji psychiatrycznych na rzecz pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku.

   W godzinach służbowych 7.30 - 15.00 nie odbieram telefonów, preferuję informację w formie SMS , sam postaram się skontaktować telefonicznie po 15.00.

   Nie jestem psychoterapeutą i nie prowadzę psychoterapii.

   Staram się wspólnie z pacjentem zdiagnozować problem i proponuję plan dalszego postępowania.

  Specjalizacje

  • Psychiatria

  Usługi

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Janis CHRISIDIS

  HUBALCZYKÓW 12 m 30 PARTER wejście od przedszkola anglojęzycznego, 76-200 Słupsk, pomorskie

  Konsultacja od 150 zł
  Wizyta od 200 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Janis CHRISIDIS

   Wspaniały Lekarz i Człowiek. Profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta, rozmawia i słucha z wyczuciem. Same pozytywy.

  • M

   Bardzo dobry specjalista. Bezbłędnie rozpoznał moją chorobę (wcześniejsze wizyty u innych specjalistów nie przyniosły żadnej poprawy), przepisał odpowiednie leki, ale również przez cały okres leczenia służył pomocą i wsparciem, również telefonicznym. Lekarz z powołania, który chce pomóc pacjentowi wyjść z choroby.

  • B

   Super lekarz, super człowiek, mój problem dotyczył pewnych bardziej osobistych "sfer", człowiek bardzo wyrozumiały, kultura na najwyższym poziomie, fachowiec, specjalista, a takich lekarzy jest bardzo mało. Bardzo mi pomógł, a nie musiał, gdyż mógł zrzucić to na innych lekarzy. Człowieka poznaje się po tym, jak cię traktuje, kiedy nie musi cię dobrze traktować. BARDZO POLECAM

  • E

   Świetny lekarz, rewelacyjny specjalista, przy tym bardzo miły, bardzo pomocny, z poczuciem humoru. Potrafi rozmawiać z pacjentem, objaśnia, tłumaczy i mówi jak jest, bez owijania w bawełnę. Jego rola nie kończy się tylko na bezmyślnym wypisaniu pigułki, robi szczegółowy wywiad, zapoznaje się z różnymi badaniami, podpowiada wiele możliwości wyjścia z sytuacji wydawałoby się beznadziejnych. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, dziś świat wydaje się być piękniejszy ;-) (choć niestety nie wszystko się udało) i przyznam szczerze, że czasem brak mi tej możliwości wygadania się i wypłakania. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko ;-)

  • Z

   Niewłaściwe zachowanie względem rodziny chorego, nie rozmawia z chorymi. Leczy na zasadzie jak mi się chce to może Cię wyleczę. Powinien położyć się jako pacjent z chorymi................... taka nauczka wiele by go nauczyła, zrozumiałby chorych chorujących na choroby psychiczne..

  • M

   super lekarz,miły pomocny przyjezdza do domu,zawsze z pomocą wychodzi do pacjenta polecam,chocby z tego wzgledu ze potrafi słuchac i dobrze pomoc

  • I

   Pan Janis jest bardzo dobrym diagnostą. Kompetentny i uprzejmy mimo, że w poczekalni tłum pacjentów. Lekarz godny polecenia.

  • K

   Jest on znakomitym lekarzem nie tylko jeśli chodzi o wiedze i doświadczenie ale jego zainteresowanie pacjentem nie kończy się wraz z przekroczeniem przez niego progu gabinetu - faktycznie interesuje się pacjentem. A do tego wszystko dokładnie tłumaczy. Gdy inni rozkładają ręce on jako jedyny się nie poddał . Dziękuję Panie Doktorze za pomoc.

  • P

   Jestem szczerze zaskoczona tymi komentarzami. Miałam dwa razy kontakt z tym lekarzem i zdecydowanie odradzam. Rok temu byłam z dzieckiem i stwierdził, że córka ma alergię, a była to w rzeczywistości szkarlatyna. Niestety sama również na niego trafiłam w przychodni na ul. Piłsudskiego. Mimo temperatury wahającej się koło 38 stopni lekarz stwierdził, że mogę wziąć leki przeciwgorączkowe i iść do pracy. Choruję bardzo rzadko i nie słyszałam o takim nowatorskim leczeniu. W obydwu przypadkach konieczne okazały się wizyty u innych lekarzy, którzy rzeczywiście pomogli.

  • C

   Świetny fachowiec,zna się na rzeczy.Lekarz z tzw powołania.Cudowny,inteligentny lekarz i wspaniały przyjaciel.Polecam każdemu,kto potrzebuje fachowej i profesjonalnej pomocy:)