Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Wizyta domowa (opis) • 300 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Janis Chrisidis

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Słupsk

300 zł

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Janis Chrisidis

Udzielam wyłącznie wizyt domowych, od początku maja 2020 nie udzielam konsultacji w gabinecie.

Wizyta domowa będzie możliwie ograniczona czasowo. Informacje dotyczące dostępnego wywiadu ogólnomedycznego i psychiatrycznego będę prosił o udostępnienie mailem.

Moje doświadczenie

O mnie

Mam 49 lat,

w 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną,

od 2011 roku jestem specjalistą psychiatrii,
...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Zakres porad

  • Psychiatria

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Janis Chrisidis Inny

Zero komunikacji, nie patrzy w ogóle na pacjenta tylko na monitor, przerywa w zdaniu i ignoruje. Wizyty opóźniają się, bo chce sobie podyskutować w międzyczasie. Bardzo nieprzyjemny i chłodny.

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Komentarze nie na miejscu, traktowanie z góry, irytujący sposób bycia, zostałem wyśmiany oraz powiedziano mi iż wymyśliłem sobie wszystkie objawy podczas, gdy parę dni później inny psychiatra stwierdził że mam poważny problem, jedyny plus wizyty taki, że podał lek, który faktycznie pomógł. Z daleka od tego człowieka. Absolutnie nie polecam.

lek. Janis Chrisidis

Dzień Dobry

Odpowiedź z opóźnieniem, bo nie obserwuję na bieżąco profilu Znanego Lekarza.

Żałuję, że komentarz jest anonimowy, bo nie wiem do kogo kierować moją odpowiedź.

W komunikacji dbam o zwięzłą formę i treści jednoznaczne i dostosowane do rozmówcy. Korzystam i z milczenia i z uśmiechu i z wielu innych.

Moja rolą nie jest uśmiechanie się do pacjenta lecz pomoc w szerokiej ocenie sytuacji życiowo-zdrowotnej i wspólne poszukiwanie przyczyn i możliwych rozwiązań.

Mieści się w tym edukacja, farmakoterapia i elementy pracy terapeutycznej.

Proces zmiany jest zwykle trudny, a próby konfrontacji z problemem lub rzeczywistością często wyzwalają frustrację.

Następnym razem proszę przedstawiać się z imienia i nazwiska.

Janis Chrisidis

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Janis Chrisidis

Wspaniały Lekarz i Człowiek. Profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta, rozmawia i słucha z wyczuciem. Same pozytywy.


M
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Bezbłędnie rozpoznał moją chorobę (wcześniejsze wizyty u innych specjalistów nie przyniosły żadnej poprawy), przepisał odpowiednie leki, ale również przez cały okres leczenia służył pomocą i wsparciem, również telefonicznym. Lekarz z powołania, który chce pomóc pacjentowi wyjść z choroby.


B
Profil zweryfikowany

Super lekarz, super człowiek, mój problem dotyczył pewnych bardziej osobistych "sfer", człowiek bardzo wyrozumiały, kultura na najwyższym poziomie, fachowiec, specjalista, a takich lekarzy jest bardzo mało. Bardzo mi pomógł, a nie musiał, gdyż mógł zrzucić to na innych lekarzy. Człowieka poznaje się po tym, jak cię traktuje, kiedy nie musi cię dobrze traktować. BARDZO POLECAM


E
Profil zweryfikowany

Świetny lekarz, rewelacyjny specjalista, przy tym bardzo miły, bardzo pomocny, z poczuciem humoru. Potrafi rozmawiać z pacjentem, objaśnia, tłumaczy i mówi jak jest, bez owijania w bawełnę. Jego rola nie kończy się tylko na bezmyślnym wypisaniu pigułki, robi szczegółowy wywiad, zapoznaje się z różnymi badaniami, podpowiada wiele możliwości wyjścia z sytuacji wydawałoby się beznadziejnych. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, dziś świat wydaje się być piękniejszy ;-) (choć niestety nie wszystko się udało) i przyznam szczerze, że czasem brak mi tej możliwości wygadania się i wypłakania. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko ;-)


J
Profil zweryfikowany

Niewłaściwe zachowanie względem rodziny chorego, nie rozmawia z chorymi. Leczy na zasadzie jak mi się chce to może Cię wyleczę. Powinien położyć się jako pacjent z chorymi................... taka nauczka wiele by go nauczyła, zrozumiałby chorych chorujących na choroby psychiczne..


M
Profil zweryfikowany

super lekarz,miły pomocny przyjezdza do domu,zawsze z pomocą wychodzi do pacjenta polecam,chocby z tego wzgledu ze potrafi słuchac i dobrze pomoc


I
Profil zweryfikowany

Pan Janis jest bardzo dobrym diagnostą. Kompetentny i uprzejmy mimo, że w poczekalni tłum pacjentów. Lekarz godny polecenia.


K
Profil zweryfikowany

Jest on znakomitym lekarzem nie tylko jeśli chodzi o wiedze i doświadczenie ale jego zainteresowanie pacjentem nie kończy się wraz z przekroczeniem przez niego progu gabinetu - faktycznie interesuje się pacjentem. A do tego wszystko dokładnie tłumaczy. Gdy inni rozkładają ręce on jako jedyny się nie poddał . Dziękuję Panie Doktorze za pomoc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania