Adresy i cenniki usług

 • Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Endokrynologiczny

  al. Grunwaldzka 212, Strzyża
  Gdańsk, pomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Pani Doktor bada mnie od 23 roku życia (będzie 10 lat), i nie ma sobie równych, nie trafiłam na tak rzetelnego lekarza ginekologa-endokrynologa (a w miedzy czasie z koniecznosci przyszło mi korzystać z różnych lekarzy, w różnych miastach), a i dermatologicznie potrafi skutecznie doradzić. Za każdym razem miła, profesjonalna, wyczerpuje temat maksymalnie, a nawet bardziej niż potrzeba patrząc horyzontalnie i sięgając dalej...przy każdej wizycie wnikliwie przeprowadza wywiad i badania. Obszerna i wnikliwa analiza porwadzi zawsze do trafnej diagnozy. Bezbłędnie prowadzi pacjenta i ja szczerze polecam Panią Doktor jako wybitnego fachowca, lekarza z pasją i powołaniem, a także dobrym podejściem do pacjenta!

 • Jestem pacjentką Pani doktor od 2 lat i nie zamiennie jej na inną. Trafiłam na leczenie PCO , doktor była moim 4 lekarzem i od wszystkich uciekałam. Bardzo polecam , miła konkretna do tego moja pierwsza wizyta trwała 1,5h to chyba o czymś świadczy.

 • Pani Doktor jest moim pierwszym ginekologiem. Od początku miesiączkowania miałam z tym duży problem, cykle po 60 i więcej dni. Pani Doktor od samego początku traktowała mnie poważnie i wnikliwie dopytywała o każdy nawet najmniejszy szczegół. Jest zwolenniczką naturalnych form leczenia i jeśli to tylko możliwe stara się nie faszerować pacjentek ogromną ilością leków bo zdaje sobie sprawę, że działa to negatywnie na inne narządy (np. żołądek, wątrobę czy nerki) gdy tylko pojawiło się ryzyko z układu naczyniowego mózgu od razu zrezygnowała z leków antykoncepcyjnych żeby nie zwiększać ryzyka. Leczę się u Niej od ok 10 lat. W między czasie byłam u innych ginekologów (również prywatnie) i nikt nie zajął się mną tak dokładnie jak dr Klimaszewska (była ze mną nawet w kontakcie mailowym gdy wyjechałam za granicę i potrafiła rozwiać każdą wątpliwość). Dzięki Jej pomocy, długich rozmowach i wyjaśnianiu każdego wątku jestem szczęśliwą przyszłą mamą w 4 miesiącu ciąży :). Fakt, że minusem jest brak usg ale "za ścianą" jest świetny lekarz który prowadzi badania usg i wraz z panią Doktor współpracują więc nie ma co narzekać :) Polecam!

 • Cudna lekarka. Spokojna i kompetentna. Zadnego stresu i zazenowania w gabinecie. Zadnych medykamentow, histerii i nieprawdopodobnych diagnoz. Za to solidnie przeprowadzone badanie, badanie piersi, porzadny instruktaz, wskazania do samoobserwacji, wyjasnienie wplywu hormonow tarczycy. Wreszcie wszystko jest na swoim miejscu. Serdecznie polecam!

 • Lekarz dobry ale nie ma usg więc bez sensu żeby prowadziła ciążę, bo i tak trzeba innemu lekarzowi za usg zapłacić!!

 • Szczerze odradzam dr Ratnicką do planowania ciąży! Byłam jej pacjentką od ponad 2 lat i ten czas był dla mnie i męża kompletnie zmarnowany! Nie ma usg dopochwowego, więc o monitorowaniu owulacji można zapomnieć. Nie zdiagnozowała u mnie PCO, nie zleciła podstawowych badań dla mnie i męża. Za to kazała mierzyć temperaturę i kupować w aptece testy owulacyjne (!). A ja głupia zamiast od razu uciec, to robiłam co kazała, czekałam i NIC. Wizyty co 4 miesiące (!) przy staraniach o dziecko. Teraz leczę się u innego doktora i kompletna odmiana! wizyty co kilka dni, usg na każdej wizycie, zdiagnozowane PCO na pierwszym badaniu, zlecone badania dla mnie i męża. Obecnie jestem po zastrzyku na owulację, który zadziałał prawidłowo. Wierzę, że jestem w dobrych rękach, dlatego odradzam dr Ratnicką wszystkim dziewczynom/kobietom starającym się o dziecko. ps. a mierzenie temperatury o niczym nie świadczy, bo nawet przy cyklach bezowulacyjnych temp rośnie i maleje.. Pani dr jest dobra na kontrolne badania gin, wykonywanie cytologii. itd, ale do planowania ciąży SZCZERZE ODRADZAM

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Po raz pierwszy spotkałam się z takim zaangażowanie Lekarza w leczenie. Od kilku lat próbuję rozwiązać mój problem związany z tarczycą, po raz pierwszy Lekarz wszystko mi wytłumaczył i opisał drogę działania. Wszystkim Panią polecam Panią dr. Przyjeżdzam kawałek drogi do niej ale warto, po raz pierwszy ufam lekarzowi. Wcześniejsze wizyty u innych lekarzy były tylko odklepane a lekarz nie pamiętał co mi dolega i jak mnie leczy, albo jak pamiętał to poświecił mi 5 minut i wypad kolejna osoba. Naprawdę polecam.

 • Jestem 25 lat pod opieka dr Janiny Ratnickiej ! Bardzo wiele mialam problemow z zajsciem w ciaze ( dzisiaj moj syn ma juz 26 lat), nastepnie problemy z prolaktyna od kilkunastu lat , z tarczyca etc...Jednak dzieki profesjonalnej i troskliwej opiece Pani Doktor funkcjonuje znakomicie i nawet z USA przylatuje do niej , zeby kontrolawac swoje zdrowie. Dziekuje Pani Doktor !!!

 • Pani Doktor jest bardzo kompetentna, życzliwa i poswięca dużo czasu pacjentkom. Miałam problemy z zajściem w ciążę, a dzięki Pani doktor wszystko skończyło się pomyślnie i od roku jestem szczęśliwą mamą :)
  Polecam wszystkim Paniom!

 • Pani dr była moja pierwszą ginekolog, juz od pierwszej wizyty traktowała mnie jak dorosłą kobietę (miałam 19 lat), a zarazem po przyjacielsku, wszystko dokładnie tłumaczyła, zadawała rzeczowe pytania, badała delikatnie, pokazując wszystko na kolorowej kamerce wewnątrznarządowej (może nie jest to wspaniały widok, ale dla dociekliwych dobra informacja), prawdą jest że USG nie ma i w trakcie ciąży jest to wielki minus, ale inne plusy to naprawdę dobra opieka, przyjazna atmosfera, gabinet ciepło, gustownie urządzony, że aż chce się przychodzić. Plusem jest także to (jak napisała poprzedniczka) że dr na każdej wizycie robi badanie piersi, czego u żadnego innego ginekologa nie doświadczyłam.
  Pani dr prowadziła też połowę mojej ciąży i wszystko bardzo dobrze badała, wyjaśniała, doradzała, zlecała badania, które wnikliwie analizowała. Niestety ze względów finansowych byłam zmuszona zmienić lekarza prowadzącego ciążę (trafiłam na kilku innych lekarzy przychodniowych).
  Moja mama również u niej się leczy od wielu lat i też sobie bardzo chwali.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

219

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.