Janina Danuta Cioczek

Internista, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Lekarz godny polecenia!! Lecze się od niedawna u Pani Doktor Janiny Cioczek, moja opinia jest bardzo pozytywna. Super podejście do pacjenta, z każdej wizyty wychodze z usmiechem. Niestety aby się do niej dostać trzeba swoje odczekać ma bardzo dużo pacjentów. Moje leczenie od początku prafione w 10.
  Polecam kazdemu z problemami endokrynologicznymi.

 • Szukasz internisty? Pacjenci polecają:

  Marek Hus
  Marek Hus
  Hematolog, Internista
  Staszica 16, Lublin
  Po raz pierwszy spotkałem się z tak dokladnym podejściem lekarza do pacjenta, pełne zaangażowanie, rozwianie wszelkich… więcej

  Barbara Skoczyńska
  Barbara Skoczyńska
  Endokrynolog, Internista
  Ul. Wschodnia 6; telefon, Lublin
  Bardzo przyjemna, miła, konkretna Pani, której zależy na leczeniu i dobru pacjenta, a to się szanuje:) więcej

  Mariusz Kowalczyk
  Mariusz Kowalczyk
  Endokrynolog, Internista, Diabetolog
  Królewska 11, Lublin
  Pan dr jest bardzo dobrym diagnostą, umie wyleczyć poważne zaburzenia hormonów. Miałem problemy z hormonami tarczycy,… więcej

  Edyta Opalińska
  Edyta Opalińska
  Kardiolog, Internista
  Jaczewskiego 8, Lublin
  bardzo miła i profesjonalna p.doktor,ma normalne w dzisiejszych czasach podejście do pacjenta.Bardzo życzliwa,… więcej

  Andrzej Tomaszewski
  Andrzej Tomaszewski
  Kardiolog, Internista
  Jaczewskiego 8, Lublin
  Pan doktor wykonując echo serca bardzo cierpliwie i dokładnie tłumaczy co robi, ma ciągły kontakt z pacjentem.… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Lekarz godny polecenia!! Lecze się od niedawna u Pani Doktor Janiny Cioczek, moja opinia jest bardzo pozytywna. Super podejście do pacjenta, z każdej wizyty wychodze z usmiechem. Niestety aby się do niej dostać trzeba swoje odczekać ma bardzo dużo pacjentów. Moje leczenie od początku prafione w 10.
   Polecam kazdemu z problemami endokrynologicznymi.

  • Leczę się u Pani Doktor od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona, ponieważ podczas dwóch wizyt dowiedziałam się więcej niż podczas 10 u innych specjalistów. Indywidualne, konkretne podejście do pacjenta, a co więcej pani doktor jest bardzo sympatyczna, dzięki czemu aż się chce się do niej wrócić. Zdecydowanie polecam ;)

  • Z

   Do Pani Doktor trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę, że w końcu trafiłam na tak dobrego specjalistę w zakresie endokrynologii; Pani Doktor rzeczowo określiła i wyjaśniła na czym polega mój problem z zaburzeniami tarczycy; leczę się u Pani Doktor od paru lat, odpowiednio dobrała leki, współprowadziła z sukcesem moja ciążę; zleca konieczne badania, wielostronnie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta; ponadto jest przemiłą i kontaktową osobą. Szczerze polecam!

  • E

   Ewelina;
   Szczerze polecam Pani Dr od wielu lat się u niej lecze. Prowadziła cała moja ciąże, zawsze jest uśmiechnięta i życzliwie z pełną troską podchodzi do pacjenta. Jest zainteresowana zdrowiem pacjenta zawsze pyta jak się czuję (mam tu na myśli ogólny stan zdrowia), w razie potrzeby zleca dodatkowe badania. Zawsze jak mam jakiś problem lub wątpliwość mogę zadzwonić lub przyjść do Pani Doktor, nigdy nie odmówiła mi przyjęcia. Powiem tak, że czasem nie zapytam się swojego lekarza rodzinnego o pewne kwestie, a wiem że Dr Cioczek zawsze odpowie na każde moje pytanie i wątpliwość, zawsze coś doradzi, nigdy nie bagatelizuje nawet błahych problemów zawsze mówi żeby to skonsultować, w przeciwieństwie do innych lekarzy, którzy twierdzą, że to nic poważnego.
   Parę razy sama Pani Dr do mnie dzwoniła i pytała o stan zdrowia gdzie nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałam u innych lekarzy.
   Szczerze polecam ;)

  • K

   Lekarz godny polecenia, chodzę do Pani doktor od 2010r. a może i wcześniej, poprzedni specjalista tragedia, natomiast dr Janina Danuta Cioczek - to specjalista w dziedzinie endokrynologii, indywidualnie traktuje każdego pacjenta, sprawdza wyniki, jeżeli trzeba zleca bardziej szczegółowe, zawsze spokojnie i rzeczowo odpowiada na pytania pacjenta, miła i uśmiechnięta. Troska lekarza - dr Cioczek jest nieopisana, gdy byłam po operacji to zadzwoniła min. z pytaniem jak się czuję, jak operacja etc. Dla mnie jest najlepszym lekarzem endokrynologiem w całym makroregionie lubelskim. Od kilku lat polecam panią doktor znajomym. bardzo się cieszę, że dane było mi poznać Panią doktor i być leczoną właśnie przez tak dobrego specjalistę.

  • M

   Bardzo dobry specjalista polecam !

   Bardzo dobry specjalista i wspaniały , ciepły człowiek.Polecam serdecznie-prowadzi moją ciąże jej fachowość pozwoliła mi się do niej przygotować .Odpowiedni dobór leków i ustawienie hormonów . Zawsze można liczyć na pomoc i poradę-nawet telefonicznie.

  • L

   Polecam bardzo panią dr. Konkretna kobieta, widać ze z powołania i zna sie na rzeczy :) . Ja chodzę do gastromedu,cieżko sie zapisać ale warto odczekać swoje.

  • Z

   Nikomu nie polecam tej pani doktor. Całą wizytę mówiła do mnie w 3. osobie per "ona". Nic mi nie wyjaśniła, cały czas krzyczała bez powodu, że jak mi się nie podoba jej opinia to mogę zmienić lekarza i tak też na 100% uczynię. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u niej. Trwała ok.10 min maksymalnie. Od lat leczę niedoczynność tarczycy, wyniki mam teraz dobre, zostałam do niej skierowana przez rodzinnego w celu zmniejszenia dawki leku, a według pani doktor jest strasznie, zwiększyła dwukrotnie dawkę leku i wykrzyczała mi, że nigdy nie schudnę, nie będę miała dzieci i będzie coraz gorzej. Czy to jest zachowanie kompetentnego lekarza do młodej dziewczyny (mam 21 lat)?

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • W

   Byłam na jednej wizycie u dr, w Gastromedzie. Poprzednia endokrynolog nie za bardzo mi odpowiadała, więc po 3 latach postanowiłam się skonsultować. Do dr Cioczek trafiłam nie wiedząc kto to (zresztą nie widzę opinii w internecie o dr). Zaskoczyło mnie to, że wizyta trwała ponad 20 minut, pani doktor przemiła, dokładny wywiad, obejrzała moją stertę wyników, zaleciła badania, których nigdy nie miałam wcześniej robionych. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości! Zapisałam się już na kolejną wizytę :) . Mam nadzieję, że się nie zawiodę i poziom zostanie utrzymany. A i dodam, że wszystko na NFZ!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG