dr hab. n. med.

Jan Włoch

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Chirurg

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
330 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent ŚLAM 1980 r.W 1994 r uzyskałem stopień dr n med za pracę: Porównanie skuteczności pierwotnego i wtórnego całkowitego wycięcia tarczycy u chorych na raka tarczycy. W 2008… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Onko-Medical Specjalistyczna praktyka lekarska w Europejskim Centrum Leczenia Niepłodności PLAST -MED

  Już po pierwszej wizycie u docenta Jana Włocha wiedziałam , że mogę być spokojna , bo trafiłam na wspaniałego człowieka . Życzliwy dla pacjenta, dokładnie i zrozumiale tłumaczy o co chodzi w danym przypadku chorobowm i jak będzie przebiegała operacja. Zainteresowany dalszym leczeniem pacjenta. Jest człowiekiem bardzo miłym i sympatycznym , emanuje spokojem . Ma ogromną wiedzę i doświadczenie.Jestem parę tygodni po operacji. Czuję się dobrze. Dziękuję doktorze!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Onko-Medical Specjalistyczna praktyka lekarska w Europejskim Centrum Leczenia Niepłodności PLAST -MED

  Lekarz konkretny, przedewszystkim kompetentny. Wytłumaczył dokładnie jak choroba wyglada i jak ja leczyć. Jak najbardziej polecam

 • Z
  Lokalizacja: Onko-Medical Specjalistyczna praktyka lekarska w Europejskim Centrum Leczenia Niepłodności PLAST -MEDUsługa: choroba tarczycy

  Pan Docent Włoch to profesjonalista, a przy tym sympatyczny człowiek. Ma umiejętność słuchania i spokój , którym otacza zalęknionego i zestresowanego chorego pacjenta. Podejmuje trafne decyzje. Wszystko powoli , jasno i zrozumiale tłumaczy. W moim przypadku jak będzie przebiegała operacja całkowitego usunięcia tarczycy. Wiem ,że to bardzo trudna operacja, wymagająca zegarmistrzowskiej precyzji. Ogromna wiedza i duże doświadczenie chirurgiczne czyni Docenta wybitnym i znanym. Ja bardzo dziękuję Panu Docentowi za perfekcyjne usunięcie tarczycy bez żadnych powikłań. Dziś jestem trzy miesiące po operacji , blizna jest mała i już prawie niewidoczna. Nadal jestem pod opieką Docenta. Dzięki Niemu mogę zmierzyć się z chorobą i przejść przez nią ufnie, że powierzyłam swoje zdrowie i życie wybitnemu fachowcowi . Polecam wszystkim Pana Docenta za Jego wiedzę umiejętność a równocześnie skromność i klasę. Pacjentka Żaneta

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat nie spotkałam doktora, który łączyłby kilka wyjątkowych cech, danych niewielu medykom.
  Doc. Jan Włoch to znakomity diagnosta , sprawny i precyzyjny chirurg oraz skromny i życzliwy człowiek. Wprawdzie minęło sporo lat od operacji , której Pan Doktor Jan Włoch dokonał w moim, szczególnym i rzadkim przypadku, ale moja ocena uległa tylko wzmocnieniu (życie bowiem doświadcza nas kontaktami z wieloma lekarzami rożnych specjalizacji- mamy więc ogromne spektrum do porównań) ).
  Holistyczne postrzeganie funkcjonowania organizmu człowieka wymaga ciągłego zdobywania nowej wiedzy , myślenia naukowego , kojarzenia symptomów , by ostatecznie postawić trafną diagnozę , gdy inni lekarze błądzą. Jeśli dodać do tego zegarmistrzowskie precyzyjne usunięcie „nowotworzenia” , bez jakichkolwiek skutków ubocznych- trzeba być wyjątkowym lekarzem.
  Pan Doktor jest nim z całą pewnością.
  Docent Jan Włoch powinien mieć wokół siebie tłum młodych lekarzy , którzy mogliby uczyć się od niego profesjonalizmu, a wielu innych -zrutynizowanych w swej profesji - powinno oduczyć się zadufania .
  Jeśli dodać do tego życzliwość i monitorowanie pacjenta powstaje rzadki portret w tej dziedzinie nauki.
  Na dodatek Pan Doktor zawsze służy pomocą - gdy proszę o kontakt do jego dobrych kolegów po fachu. Bo mam wyjątkowe zaufanie do każdej informacji Pana doktora.
  Mirosława Berezowska z Opola

 • Lokalizacja: Onko-Medical Specjalistyczna praktyka lekarska w Europejskim Centrum Leczenia Niepłodności PLAST -MEDUsługa: ocena zmiany skornej

  Specjlista godny polecenia . Mily , zainteresowany pacjetem ! Nawe gdy bedziesz zdenerwowana przed wizyta to spokoj pana Dr.udzieli ci sie .Pozdrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Onko-Medical Specjalistyczna praktyka lekarska w Europejskim Centrum Leczenia Niepłodności PLAST -MED

  Witam,
  Bardzo polecam prof. J.Włocha. Na wizycie wszystko spokojnie, powoli i jasno wytlumaczyl detale dotyczace operacji. Termin szybko ustalony, operacja bez zadnych powiklan. Wszystko sie sprawdzilo co powiedzial. Jestem tylko 5 tygodni po operacji, blizna malutka. Szczerze, polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ EUROKLINIKA - leczenie operacyjne

  Bardzo polecam Pana Docenta Włocha ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie, które posiada. Jest sympatycznym i profesjonalnym specjalistą. Przy pierwszej wizycie wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiedział na szereg pytań z mojej strony. Operacja odbyła się bez jakichkolwiek powikłań. Dziękuję Panu za zaangażowanie w mój przypadek i pomoc :) Pacjentka Asia :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ EUROKLINIKA - leczenie operacyjneUsługa: nowotwór tarczycy

  Moje doświadczenie z Panem dr Włochem jest zupełnie odmienne. Już od początku mojej diagnozy służył radą i pomimo wielu moich pytań starał się dokładnie wytłumaczyć wszystko tak aby było to dla mnie zrozumiałe. I przede wszystkim starał się uspokoić moją niepewność. Za co bardzo chciałabym mu podziękować. Obecnie jestem po operacji przeprowadzonej przez Pana Doktora,z której jestem bardzo zadowolona ponieważ blizna jest niewielka wszystko przebiegło bardzo pomyślnie- zgodnie z zapewnieniami Pana Doktora:) Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomocną dłoń w tych ciężkich dla mnie chwilach oraz wsparcie które otrzymałam zarówno od Pana Dr jak i całego personelu który bardzo profesjonalnie, skrupulatnie i po ludzku pełni swoje codzienne obowiązki.
  Pozdrawiam,
  Barbara.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Choroba tarczycy

  Odbyłam prywatną wizytę u tego lekarza. Koszt wizyty 200 zł. Lekarz był tak zainteresowany, że nie pofatygował się nawet zrobić USG- mimo że go o to prosiłam i chciałam skonsultować z nim poprzedni wynik. Nie przeprowadził wystarczającego wywiadu, nie odpowiedział na moje pytania i wątpliwości. Przepisał jedynie lek i zaprosił na kolejna wizytę. Przed wizytą byłam pełna nadziei i optymizmu bo miałam przekonanie że taki specjalista wszystko dokładnie sprawdzi , zbada i wyjaśni.A tymczasem jestem naprawdę bardzo zniesmaczona i czuje się po prostu "zbyta" i biedniejsza o 200 zł. Lekarz rodzinny udzielił mi więcej informacji niż ten specjalista!! Nikomu nie polecam. Szukajcie innych lekarzy,

 • A

  W pewnych sytuacjach po prostu trzeba komuś powierzyć swoje życie i zaufać - Docent Włoch rozumie tą odpowiedzialność i wie co robi. Jest bardzo kompetentny jeśli chodzi o onkologiczne sprawy tarczycy. Warto postępować zgodnie z Jego wskazówkami, bo tak po prostu jest jak mówi. Ma opiekuńcze podejście do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent ŚLAM 1980 r.W 1994 r uzyskałem stopień dr n med za pracę: Porównanie skuteczności pierwotnego i wtórnego całkowitego wycięcia tarczycy u chorych na raka tarczycy. W 2008 uzyskałem stopień naukowy doktora habilitowanego za pracę: Postępowanie chirurgiczne w dziedzicznym raku rdzeniastym tarczycy -modyfikacje wynikające z diagnostyki mutacji protoonkogenu RET.
  Jestem autorem ponad 70 publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych ; w szczególności o leczeniu raka tarczycy. Za swoje osiągnięcia otrzymałem nagrody Wydziału Nauk Medycznych PAN i Ministra Zdrowia.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna

Choroby

 • rak tarczycy
 • rak piersi
 • rak skóry i czerniak

Zdjęcia