dr hab. n. med.

Jan Włoch

Onkolog, Chirurg

11 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent ŚLAM 1980 r.W 1994 r uzyskałem stopień dr n med za pracę: Porównanie skuteczności pierwotnego i wtórnego całkowitego wycięcia tarczycy u chorych na raka tarczycy. W 2008… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent ŚLAM 1980 r.W 1994 r uzyskałem stopień dr n med za pracę: Porównanie skuteczności pierwotnego i wtórnego całkowitego wycięcia tarczycy u chorych na raka tarczycy. W 2008 uzyskałem stopień naukowy doktora habilitowanego za pracę: Postępowanie chirurgiczne w dziedzicznym raku rdzeniastym tarczycy -modyfikacje wynikające z diagnostyki mutacji protoonkogenu RET.
  Jestem autorem ponad 70 publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych ; w szczególności o leczeniu raka tarczycy. Za swoje osiągnięcia otrzymałem nagrody Wydziału Nauk Medycznych PAN i Ministra Zdrowia.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna

Choroby

 • rak tarczycy
 • rak piersi
 • rak skóry i czerniak

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Onko-Medical Specjalistyczna praktyka lekarska w Europejskim Centrum Leczenia Niepłodności PLAST -MEDUsługa: ocena zmiany skornej

  Specjlista godny polecenia . Mily , zainteresowany pacjetem ! Nawe gdy bedziesz zdenerwowana przed wizyta to spokoj pana Dr.udzieli ci sie .Pozdrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Onko-Medical Specjalistyczna praktyka lekarska w Europejskim Centrum Leczenia Niepłodności PLAST -MED

  Witam,
  Bardzo polecam prof. J.Włocha. Na wizycie wszystko spokojnie, powoli i jasno wytlumaczyl detale dotyczace operacji. Termin szybko ustalony, operacja bez zadnych powiklan. Wszystko sie sprawdzilo co powiedzial. Jestem tylko 5 tygodni po operacji, blizna malutka. Szczerze, polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ EUROKLINIKA - leczenie operacyjne

  Bardzo polecam Pana Docenta Włocha ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie, które posiada. Jest sympatycznym i profesjonalnym specjalistą. Przy pierwszej wizycie wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiedział na szereg pytań z mojej strony. Operacja odbyła się bez jakichkolwiek powikłań. Dziękuję Panu za zaangażowanie w mój przypadek i pomoc :) Pacjentka Asia :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ EUROKLINIKA - leczenie operacyjneUsługa: nowotwór tarczycy

  Moje doświadczenie z Panem dr Włochem jest zupełnie odmienne. Już od początku mojej diagnozy służył radą i pomimo wielu moich pytań starał się dokładnie wytłumaczyć wszystko tak aby było to dla mnie zrozumiałe. I przede wszystkim starał się uspokoić moją niepewność. Za co bardzo chciałabym mu podziękować. Obecnie jestem po operacji przeprowadzonej przez Pana Doktora,z której jestem bardzo zadowolona ponieważ blizna jest niewielka wszystko przebiegło bardzo pomyślnie- zgodnie z zapewnieniami Pana Doktora:) Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomocną dłoń w tych ciężkich dla mnie chwilach oraz wsparcie które otrzymałam zarówno od Pana Dr jak i całego personelu który bardzo profesjonalnie, skrupulatnie i po ludzku pełni swoje codzienne obowiązki.
  Pozdrawiam,
  Barbara.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Choroba tarczycy

  Odbyłam prywatną wizytę u tego lekarza. Koszt wizyty 200 zł. Lekarz był tak zainteresowany, że nie pofatygował się nawet zrobić USG- mimo że go o to prosiłam i chciałam skonsultować z nim poprzedni wynik. Nie przeprowadził wystarczającego wywiadu, nie odpowiedział na moje pytania i wątpliwości. Przepisał jedynie lek i zaprosił na kolejna wizytę. Przed wizytą byłam pełna nadziei i optymizmu bo miałam przekonanie że taki specjalista wszystko dokładnie sprawdzi , zbada i wyjaśni.A tymczasem jestem naprawdę bardzo zniesmaczona i czuje się po prostu "zbyta" i biedniejsza o 200 zł. Lekarz rodzinny udzielił mi więcej informacji niż ten specjalista!! Nikomu nie polecam. Szukajcie innych lekarzy,

 • A

  W pewnych sytuacjach po prostu trzeba komuś powierzyć swoje życie i zaufać - Docent Włoch rozumie tą odpowiedzialność i wie co robi. Jest bardzo kompetentny jeśli chodzi o onkologiczne sprawy tarczycy. Warto postępować zgodnie z Jego wskazówkami, bo tak po prostu jest jak mówi. Ma opiekuńcze podejście do pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam wizytę u Docenta Jana Włoch. Podobnie jak Pani Alina trafiłam do Katowic, po nieudanej operacji tarczycy, w moim przypadku wykonanej w Rzeszowie. Efektem zabiegu była trwale uszkodzona prawa struna głosowa, usunięta co najmniej jedna przytarczyczka a co najważniejsze nie wykonano strunektomi całkowitej (choć tak zapisano w wypisie), pozostawiono połowę b. dużego wola guzowatego (z cztero-centymetrowym guzkiem) lewego płata tarczycy, który zawężał i przepychał tchawice na prawo. Ponownej operacji bałam się bardzo i długo szukałam pewnego chirurga. Do doc. Jana Włoch trafiłam z polecenia. I to był pierwszy lekarz który poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Już przy pierwszej wizycie, trwającej ponad godzinę, doc. uważnie mnie wysłuchał, szczegółowo i jasno wyjaśnił jak widzi mój przypadek, omówił przebieg operacji. Całkowicie zgadzam się z pozostałymi opiniami, doc. jest profesjonalistą, emanuje ogromną wiedzą, doświadczeniem i spokojem, jest przy tym uprzejmy i niezwykle empatyczny. Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że jestem już kilka dni po operacji, czuję się bardzo dobrze, nie mrowieją mi dłonie, mówię i oddycham swobodnie. Jeden z obecnych w klinice chirurgów powiedział, że operował mnie Mistrz Świata i ja się z tym absolutnie zgadzam. Żałuję jedynie, że nie trafiłam do doc. przed pierwszą operacją, zaoszczędziło by mi to wiele nerwów, stresu i czasu poświęconego na nieskuteczne rehabilitacje. Jeszcze raz szczerze polecam a Docentowi z całego serca dziękuję.

 • I

  Jestem 6 tygodni po zabiegu całkowitego usunięcia tarczycy.
  Zabieg wykonał doc. Włoch. Wszystko przebiegło bez jakichkolwiek komplikacji, Rana szybko się zagoiła i staje się ,mało widoczna. Głos bez zmian.
  Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, za spokojne i rzetelne wytłumaczenie zakresu operacji, za Jego spokój, który udziela się pacjentowi.

 • M

  Pan Docent jest profesjonalny w każdym calu. Dwa razy wszystko sprawdza, aby dobrze zdiagnozować chorobę. Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji. Stan zdrowia po operacji - bardzo dobry. Żadne struktury nie zostały uszkodzone. Nadal jestem pod opieką Pana Docenta i naprawdę lepiej nie mogłam trafić. Serdecznie polecam oddać się pod opiekę Pana Docenta.

 • Byłam po nieudanej operacji tarczycy w Opolu, w którym lekarz nie dość ,że nie zoperował mi tarczycy , a w zamian wyciął mi grasicę i uszkodził lewą strunę głosową,kiedy udałąm się do wybitnego specjalisty docenta Jana Włoch.Bardzo się bałam ponownej operacji ,a w szczególności utraty całkowitej głosu,jednak zdecydowałam się na zabieg.Docent Włoch zoperował mnie profesjonalnie,wszystko się pozytywnie dla mnie skończyło i co najważniejsze,nie została uszkodzona druga struna głosowa.Jestem wdzięczna docentowi, wszystkim poleciłabym tego wyjątkowego specjalistę.Alina