dr hab. n. med.

Jan Włoch

Onkolog, Chirurg

Absolwent ŚLAM 1980 r.W 1994 r uzyskałem stopień dr n med za pracę: Porównanie skuteczności pierwotnego i wtórnego całkowitego wycięcia tarczycy u chorych na raka tarczycy. W 2008… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent ŚLAM 1980 r.W 1994 r uzyskałem stopień dr n med za pracę: Porównanie skuteczności pierwotnego i wtórnego całkowitego wycięcia tarczycy u chorych na raka tarczycy. W 2008 uzyskałem stopień naukowy doktora habilitowanego za pracę: Postępowanie chirurgiczne w dziedzicznym raku rdzeniastym tarczycy -modyfikacje wynikające z diagnostyki mutacji protoonkogenu RET.
  Jestem autorem ponad 70 publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych ; w szczególności o leczeniu raka tarczycy. Za swoje osiągnięcia otrzymałem nagrody Wydziału Nauk Medycznych PAN i Ministra Zdrowia.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna

Choroby

 • rak tarczycy
 • rak piersi
 • rak skóry i czerniak

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  W pewnych sytuacjach po prostu trzeba komuś powierzyć swoje życie i zaufać - Docent Włoch rozumie tą odpowiedzialność i wie co robi. Jest bardzo kompetentny jeśli chodzi o onkologiczne sprawy tarczycy. Warto postępować zgodnie z Jego wskazówkami, bo tak po prostu jest jak mówi. Ma opiekuńcze podejście do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam wizytę u Docenta Jana Włoch. Podobnie jak Pani Alina trafiłam do Katowic, po nieudanej operacji tarczycy, w moim przypadku wykonanej w Rzeszowie. Efektem zabiegu była trwale uszkodzona prawa struna głosowa, usunięta co najmniej jedna przytarczyczka a co najważniejsze nie wykonano strunektomi całkowitej (choć tak zapisano w wypisie), pozostawiono połowę b. dużego wola guzowatego (z cztero-centymetrowym guzkiem) lewego płata tarczycy, który zawężał i przepychał tchawice na prawo. Ponownej operacji bałam się bardzo i długo szukałam pewnego chirurga. Do doc. Jana Włoch trafiłam z polecenia. I to był pierwszy lekarz który poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Już przy pierwszej wizycie, trwającej ponad godzinę, doc. uważnie mnie wysłuchał, szczegółowo i jasno wyjaśnił jak widzi mój przypadek, omówił przebieg operacji. Całkowicie zgadzam się z pozostałymi opiniami, doc. jest profesjonalistą, emanuje ogromną wiedzą, doświadczeniem i spokojem, jest przy tym uprzejmy i niezwykle empatyczny. Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że jestem już kilka dni po operacji, czuję się bardzo dobrze, nie mrowieją mi dłonie, mówię i oddycham swobodnie. Jeden z obecnych w klinice chirurgów powiedział, że operował mnie Mistrz Świata i ja się z tym absolutnie zgadzam. Żałuję jedynie, że nie trafiłam do doc. przed pierwszą operacją, zaoszczędziło by mi to wiele nerwów, stresu i czasu poświęconego na nieskuteczne rehabilitacje. Jeszcze raz szczerze polecam a Docentowi z całego serca dziękuję.

 • I

  Jestem 6 tygodni po zabiegu całkowitego usunięcia tarczycy.
  Zabieg wykonał doc. Włoch. Wszystko przebiegło bez jakichkolwiek komplikacji, Rana szybko się zagoiła i staje się ,mało widoczna. Głos bez zmian.
  Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, za spokojne i rzetelne wytłumaczenie zakresu operacji, za Jego spokój, który udziela się pacjentowi.

 • M

  Pan Docent jest profesjonalny w każdym calu. Dwa razy wszystko sprawdza, aby dobrze zdiagnozować chorobę. Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji. Stan zdrowia po operacji - bardzo dobry. Żadne struktury nie zostały uszkodzone. Nadal jestem pod opieką Pana Docenta i naprawdę lepiej nie mogłam trafić. Serdecznie polecam oddać się pod opiekę Pana Docenta.

 • Byłam po nieudanej operacji tarczycy w Opolu, w którym lekarz nie dość ,że nie zoperował mi tarczycy , a w zamian wyciął mi grasicę i uszkodził lewą strunę głosową,kiedy udałąm się do wybitnego specjalisty docenta Jana Włoch.Bardzo się bałam ponownej operacji ,a w szczególności utraty całkowitej głosu,jednak zdecydowałam się na zabieg.Docent Włoch zoperował mnie profesjonalnie,wszystko się pozytywnie dla mnie skończyło i co najważniejsze,nie została uszkodzona druga struna głosowa.Jestem wdzięczna docentowi, wszystkim poleciłabym tego wyjątkowego specjalistę.Alina

 • T

  Profesjonalista w każdym calu, a zarazem niespotykanie sympatyczny i miły lekarz. Pół roku temu zdiagnozowano u mnie bardzo dużego guza tarczycy. Trafiłem do dr hab. n. med. Jana Włocha. Podczas pierwszej wizyty szczegółowo omówił mi przebieg choroby, przygotowanie do operacji, przebieg operacji oraz leczenie pooperacyjne i to wszystko w bardzo zrozumiały sposób. Pan doktor poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi i widać bardzo duże zaangażowanie z jego strony. Kilkugodzinna operacja przebiegła bez komplikacji, zaraz po operacji normalnie mówiłem, całą noc przespałem, a drugiego dnia byłem już w domu. Po kilku dniach całkowicie zapomniałem o przebytej operacji. Rana szybko się zagoiła i praktycznie jest niewidoczna! Szczerze wszystkim polecam dr n. med. Jana Włoch, a zarazem serdecznie doktorowi za wszystko dziękuję !!!