Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Swoje zainteresowania zawodowe koncentruję na diagnostyce i leczeniu chorób tętnic i żył wszystkimi dostępnymi metodami. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięczam wieloletniej nauce… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Szpital EskulapUsługa: żylaki lewej nogi

  Super lekarz,pierwszy raz się spotkałam z tak miłym i sympatycznym lekarzem,super podejście do pacjenta,nie naciąga na kolejne wizyty,kompetentny.Polecam tego specjaliste.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Polecam z czystym sumieniem. Życzliwy , uśmiechnięty a przede wszystkim super specjalista. Konkretny i nie naciąga na kolejne wizyty.

 • M

  Mega pozytywne pierwsze wrażenie,które buduje pozytywną relację lekarz-pacjent.Wizyta przebiegała w miłej atmosferze ,lekarz cierpliwie i z wyrozumiałością udzielił odpowiedzi na moje pytania.Profesjonalizm z wysoką kulturą osobistą i niepowtarzalnym uśmiechem.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wczoraj odbyłam wizytę u Pana doktora Szczepańskiego. To bardzo dobry fachowiec, lekarz z powołania. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wszystko, co dotyczy konkretnego pacjenta bardzo precyzyjnie wyjaśnia. Miałam już kontakt z Panem doktorem, gdy pracował w toruńskim szpitalu. Lekarz godzien polecenia pacjentom z problemami naczyniowymi. Urszula T.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus MedUsługa: chirurgia naczyniowa

  Jestem po wizycie u Pana Doktora bardzo zadowolona,wszystko dokladnie wyjasnil na czym bedzie polegalo dalsze leczenie i umowilam sie na ciag dalszy.Jak bedzie to sie okaze.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz wysłucha i doradzi bałam się tej wizyty a okazało się że niepotrzebnie Dokładnie mnie przebadał i powiedział co mi jest i doradził co mam zrobic

 • J

  Dzięki dr Szczepańskiemu żyję. Zlecił te badania które inni pomijali. Diagnostyka super. Później blok operacyjny. Osoba o wysokiej kulturze osobistej i zawodowej. Wyjaśni, wytłumaczy i to nie na zasadzie „na odczep się”. Miła atmosfera, bez pośpiechu i nerwowego spoglądania na zegarek. Polecam.

 • M

  Dr Szczepański to wspaniały lekarz. Kompetentny, znający się doskonale na swoim rzemiośle. Jego praca to nie tylko chirurgia sama w sobie - to sztuka. Dziękuję.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalsta, ale nie patrzy na pacjenta jak na kolejny przypadek chorobowy lecz jak na człowieka któremu chce i może pomóc dzięki swojej wiedzy medycznej a do tego rozbraja poczuciem humoru. Szczerze polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz.Wnikliwie ocenił a takze "uświadomił " pacjenta o wynikach konsultacji.Badanie doplerowskie wykonano sybko sprawnie i bezstresowo.Bardzo wazne to miła atmosfera ,bez pośpiechu i nerwowergo spogladania na zegarek.I co najwaniejsze lakarz romawia pacjentem:) skracajac dystans i emocje zwiazane z wizyta lekarska.BRAVO.
  A.Baecker

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swoje zainteresowania zawodowe koncentruję na diagnostyce i leczeniu chorób tętnic i żył wszystkimi dostępnymi metodami. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięczam wieloletniej nauce w różnych oddziałach chirurgii ogólnej, a następnie naczyniowej w Polsce i w Europie. Wiedzę i umiejętności systematycznie poszerzam podczas staży w wiodących ośrodkach chirurgicznych w kraju i za granicą, między innymi w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii CMKP w Warszawie, pod okiem prof. Waleriana Staszkiewicza, któremu jestem szczególnie wdzięczny za okazaną mi wręcz rodzicielską cierpliwość i wolę nauczenia mnie trudnej sztuki chirurgii naczyniowej i możliwości prowadzenia pionierskich badań nad diagnostyką powikłań naczyniowych w stopie cukrzycowej, oraz w Oddziale Naczyniowym Szpitala ESKULAP w Osielsku k. Bydgoszczy, gdzie pod czujnym okiem i ręką prof. Stanisława Molskiego mogę rozwijać swoją pasję zawodową, która jest chirurgia naczyniowa..

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia naczyniowa

Choroby

więcej