Adresy (2)

Komisji Edukacji Narodowej 47/U15, Ursynów, Warszawa
NZOZ Szpital Mazovia


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 417..... Pokaż numer


Krasińskiego 16 lok 50, Żoliborz, Warszawa
Prywatny Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista urolog, Fellow of the European Board of Urology 1998, 14-letni staż pracy w Oddziale Urologicznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Człon...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kamica nerkowa
  • Kamica moczowa
  • Przerost prostaty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Urologia


Filmy


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Komisji Edukacji Narodowej 47/U15, Warszawa

200 zł

NZOZ Szpital Mazovia

konsultacja urologiczna po telefoniczym uzgodnieniu i potwierdzeniu terminu przez rejestrację Szpitala MazoviaKrasińskiego 16 lok 50, Warszawa

Prywatny Gabinet Lekarski

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg kruszenia kamieni. Nie powiem żebym była zachwycona jego podejściem do mnie i mojego problemu. Bardzo oględnie poinformował mnie o specyfice tego zabiegu o ile w ogóle można nazwać to poinformowaniem. Musiałam bardzo dopytywac bo sam z siebie nie powiedziałby zupełnie nic. Mocno zirytowal się jak zgłosiłam silny ból podczas zabiegu. Po zabiegu tez nie dowiedziałam się niczego, generalnie więcej dowiedziałam się od gr Google niż od tego lekarza. Odniosłam wrażenie ze miał ważniejsze sprawy od jakiegoś kruszenia kamieni. Ogólnie jak dla mnie słaby lekarz.


A
Użytkownik zweryfikowany

Opinie jak o świetnym lekarzu czytacie Państwo o Panu doktorze wszędzie. Ja chcę także podkreślić jego podejście do człowieka (niekoniecznie jeszcze pacjenta). Otóż miałem kamień w moczowodzie który zaczął się przesuwać. Ponieważ miałem zaplanowany ważny wyjazd zagraniczny, zapisałem się na płatną wizytę chcąc uzyskać poradę czy mogę jechać czy raczej nie. Wiadomo, że jest to raczej wróżenie z kart. Ale ponieważ miałem zrobiłem wcześniej badania USG to sądziłem , że jednak czegoś się dowiem. Kamień raz bolał by zrobić sobie 2-tygodniowe przerwy w bólu. Pan doktór zalecił wykonanie dodatkowo urografii na którą uprzednio byłem zapisany. Czas gonił . Parę dni po wizycie poszedłem na urografię do szpitala bródnowskiego gdzie pani pielęgniarka stwierdziła, że jej zdaniem, jestem niewłaściwie (nieprawda) przygotowany i niech sobie przyjdę za 3 tygodnie a w tym czasie jem kleiki itp. Tydzień po pierwszej wizycie u dr Skarbka pojechałem na drugą z obawą, że wobec braku urografii nic z ewentualnej operacji nie będzie. Do wyjazdu zostało 2 tygodnie. Tymczasem dr Skarbek Kiełczewski położył mnie na stole do rozbijania kamieni pooglądał gdzie ten kamień jest i wyznaczył termin operacji na najbliższy poniedziałek. Na nieszczęście nie mógł mnie operować bo miał zaplanowany urlop ale operował mnie dr Szcześniak, który wykonał to znakomicie. Tą drogą pragnę podziękować obydwu lekarzom ale zwłaszcza Panu dr Kiełczewskiemu za diagnozę i wyznaczenie szybkiego terminu operacji, co umożliwiło mi zrealizowanie zaplanowanego wcześniej wyjazdu zagranicznego. Pragnę podkreślić, że doskonale zrozumiał moją sytuację i chętnie wysłuchał obaw potrafiąc je skutecznie rozwiać. Nie oczekiwał przy tym żadnej gratyfikacji. Gorąco polecam jako lekarza i człowieka.


G
Użytkownik zweryfikowany

Miałem stulejkę. Obawiałem się tego zabiegu ale poszło szybko i bezboleśnie. Lekarz w trakcie zabiegu prowadził rozmowę z pielęgniarką, przez co zabieg minął szybciej niż się zorientowałem. Lekarz sprawia wrażenie surowego, aczkolwiek przekonałem się że wykonuje swoją pracę z największą troską na jaką go stać. Dobry lekarz i chyba mogę powiedzieć - dobry człowiek.


A
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry lekarz. dzieki niemu moj ojciec zyl jeszcze 8 lat w calkiem dobrym zdrowiu


J
Użytkownik zweryfikowany

lekarz przprowadzil u mnie zabieg usuniecia stulejki,po powrocie do domu okazalo sie ze mialem krwotok zadzwonilem do Niego i poprosilem aby ponownie mnie zbadal,Wrocil specjalnie do kliniki na Ciolka,Zajol sie mna,nie odeslal na ostry dyzur jak pewnie by uczynili inni lekarze,Jestem pod Jego opieka i jestem Mu za to wdziczny bardzo wdzieczny..


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana doktora trafiłam z NTM. Obawiałam się, że będzie jakiś niemiły, nieprzystępny, itp. Ale nie. Dzięki jego zwróceniu uwagi na brzydko wyglądający mój pępek zostałam skierowana na badania w celu sprawdzenia, czy nie mam przetoki.
Pozdarwiam :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Panie Doktorze, mój zabieg nie był jakiś poważny, ale zrobił Pan to w sposób fachowy i profesjonalny. Lekarz skromny, z poczuciem humoru, słuchający pacjenta. Polecam każdemu !!! Dziekuję Panie Doktorze:)

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


P
Użytkownik zweryfikowany

Mój ojciec po wyjściu ze szpitala miał podłączony cewnik. Po 3 miesiącach leczenia próbowaliśmy go rozłączyć, niestety bez skutku, musiał być ponownie cewnikowany. Straciliśmy nadzieje,że kiedykolwiek będzie normalnie siusiał.
Pan Doktor po kilku miesięcznym leczeniu sprawiła,że ojciec normalnie siusia.
Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora. Jest doskonałym lekarzem z ogromną wiedzą, specjalista w swoim fachu, a przy tym bardzo miłym człowiekiem.
Dziękuję z całego serca.


G

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, uprzejmy i skromny. Oby więcej takich lekarzy.


P
Użytkownik zweryfikowany


Zdecydowanie świetny lekarz. Usunął mi kamień z moczowodu - pociął go za pomocą lasera i wyciągnął. Facet jest pogodny i w dodatku jest świetnym praktykiem - już po zabiegu czułem się nieźle, a po dwóch tygodniach zapomniałem o tym. W ogóle jak po takim zabiegu następnego dnia miałem wątpliwości to po prostu zadzwoniłem do niego. zadał mi parę rzeczowych pytań i uspokoił wątpliwości.

Niewielu jest lekarzy, którzy od początku do końca wiedzą co robią, a on do nich należy :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista urolog, Fellow of the European Board of Urology 1998, 14-letni staż pracy w Oddziale Urologicznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Człon...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kamica nerkowa
  • Kamica moczowa
  • Przerost prostaty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Urologia


Filmy


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania