Lek.

Jan Malarkiewicz

Ginekolog

17 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  kompetentny, wyrozumiały i dodatkowo bardzo sympatyczny, kobieta nie czuje się skrępowana podczas badania, polecam

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Jan Malarkiewicz urodził się 17-04-1954r. w Dobrym Mieście. Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego w Szczytnie rozpoczął studia na Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplom lekarza otrzymał w 1980r. Specjalizację zawodową w zakresie położnictwa i ginekologii I stopnia uzyskał w 1983r. pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym pod kierunkiem dr n.med. Władysława Opackiego, gdzie ordynatorem Oddziału Położniczo-Ginekologicznego był Henryk Makowski.

   Następnie w 1987r uzyskał II stopień specjalizacji. Pracował pod kierownictwem dr n.med. Marka Stefanowicza jako starszy asystent . W tym czasie był wojewódzkim konsultantem w zakresie położnictwa i ginekologii zatrudnionym przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

   Po 15 latach pracy w Szpitalu Wojewódzkim w 1995r. objął stanowisko ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Kolejowego, który prowadził do końca 1999r.

   W 2000r. Po likwidacji Szpitala Kolejowego na bazie oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Kolejowego utworzył Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który rozpoczął działalność 1 stycznia 2000 roku na podstawie umowy z Warmińsko-Mazurską Kasą Chorych, a następnie z NFZ i kontynuuje ją do chwili obecnej.

   W 2001 roku Jan Malarkiewicz uzupełnił specjalizację II stopnia w zakresie Organizacji Ochrony Zdrowia.

   Jan Malarkiewicz jest doskonałym lekarzem z racji wykształcenia, specjalizacji i praktyki. Uważany jest za „złotą rączkę” przez środowisko i pacjentki.

   Wykształcił wielu lekarzy i położnych, pracujących pod jego kierunkiem.

   Jest aktywnym członkiem Rady Okręgowej Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej.

   Uzyskał wiele prestiżowych i honorowych tytułów m.in. „Lekarz przyjacielem kobiet”, „Najważniejsze wydarzenie w mieście Olsztyn w ciągu ostatnich 20 lat”(utworzenie oddziału NZOZ Malarkiewicz), 5 miejsce w rankingu ogólnopolskim „Bezpieczny szpital”.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Warmińsko-Mazurska Stacja Transportu Medycznego Filia w Olsztynie

  Sybiraków 36, 10-236 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Zwykła wizyta
  Prowadzenie ciąży
  Diagnostyka położnicza
  Znieczulenie do porodu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   kompetentny, wyrozumiały i dodatkowo bardzo sympatyczny, kobieta nie czuje się skrępowana podczas badania, polecam

  • A

   Byłam w szpitalu, rodziłam na początku stycznia :) lekarz idealny! Miły, troskliwy, delikatny- wprost idealny! Serdecznie polecam~!!

  • A

   Bardzo kompetentny,konkretny, profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek. Serdecznie polecam. Nie podejmuje diagnozy pochopnie i jest skoncentrowany na pacjentce podczas leczenia. Polecam pacjentkom, którym zależy na trafnej diagnozie.
   Warunki i atmosfera w szpitalu na miarę standardów europejskich. Indywidualna koncentracja na pacjentce znacznie wpływa na szybką rekonwalescencję i w pełni satysfakcjonuje. Gorąco polecam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Dziękujemy z córcią za prowadzenie ciąży i polecamy innym przyszłym mamom :) Szpital ma idealne warunki i jest przyjazna atmosfera

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam pana doktora.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wizyta odbywala sie tylko na usg i koszt wynosił 200 zl nie jak w cenniku 50zl . Nie zgodnosc według cennika ..NIE POLECAM

  • Bardzo dobry. Czlowiek ktory zmienia swiat dla rodzactch kobiet. Ogromny szacunek za to czwgo udalo siw mu dokonac!

  • M

   Jak dla mnie ta miara jest za niska:) Dr Malarkiewicz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie, człowiekiem z wielką pasją i zaangażowaniem, za to baaardzo go sobie cenie:) Jestem mu bardzo wdzięczna za fachową pomoc:) Jeszcze raz ślicznie dziękuję Panie doktorze:)

  • Rodziłam w szpitalu dr Malarkiewicza na początku roku. Patrząc na warunki jakie tam panują, kompletnie niezrozumiałym jest rodzenie w szpitalach publicznych, zwłaszcza, że ten ma umowę z NFZ.
   Warunki są komfortowe, personel jest bardzo profesjonalny, a wszystko pod okiem lekarza z wieloletnim doświadczeniem i pasją do swojego zawodu, która mimo tych lat wcale nie osłabła.
   W przekonaniu, że warto utwierdza mnie fakt, że człowiek otwierający taki szpital musi dbać o swoje pacjentki, zwyczajnie po to, żeby ten szpital istniał.
   Dziękuję i mocno polecam.

  • K

   17 lipca przyszła na świat nasza córeczka, rodziłam przez cc-niestety :( no cóż nie każdej kobiecie dane jest urodzić siłami natury, choć personel i sam pan dr bardzo się starali aby moje marzenie się spełniło. Szpital piękny nowoczesny sale jednoosobowe, przestronne-świetnie przystosowane sale dla pociech i ich mam przewijak , pod nim wygodne szuflady na ciuszki itd, łazienka z natryskiem. Naprawdę polecam szpital, doktora, położną "Małą" dziewczyny taki poród, warunki "obsługa" to marzenie każdej z nas.