Adresy i cenniki usług

 • Garstka Jan, Lek. Med. Spec. Laryngolog

  Grabowska 165
  63-000 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V

  Pan doktor może i ma "garstkę" stojących za nim murem zwolenników, jednak lata jego świetlanej kariery ma już grubo za sobą...Wizyta u tegoż sędziwego wiekiem osobnika trwała zaledwie 3 minuty, podczas których to ledwie zajrzawszy do mojego nieszczęsnego ucha, w mgnieniu oka postawił diagnozę (mylną rzecz jasna, co potwierdziły późniejsze badania posiewu, na które nie raczył mnie skierować, a co powinien uczynić na samym wstępie)oraz nie pytając o moją zgodę oraz nie przeprowadzając uprzednio wywiadu medycznego co do zasadności i możliwości takiego leczenia - zapodał do ucha silny steryd w spray'u !, Zapytany, dlaczego tak trudno dodzwonić się na jego nr tel. do rejestracji, odparł bez zażenowania:"Przecież jestem ORDYNATOREM "- Panie doktorze, wystarczyło rzec, że miał Pan dyżur w szpitalu lub, że rejestracja na wizyty prywatne jest od godziny dajmy na to 16-tej. Może właśnie dlatego, że jest Pan tym ordynatorem, nie powinnam do Pana trafić...zwłaszcza, że za to Pana "wróżenie z fusów" zapłaciłam 100zł PLN nie otrzymując oczywiście żadnego dowodu zapłaty w postaci paragonu itp. Pan Garstka nie prowadzi żądnej ewidencji pacjentów, a co gorsza przychodów! UKS już się cieszy na wizytę w pańskim gabinecie. Powodzenia!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • TYLE DOBREGO ZAWDZIECZAM TEMU LEKARZOWI ZE GDYBYM MOGLA PRZYZNALABYM TEMU PANU DOKTOROWI NOBLA. JESTEM JEGO PACJETKA OD 20 LAT. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA SERCE I OPIEKE ZDROWOTNA.JEST PAN NAJNAJLEPSZY.

 • D

  Rzeczowy, konkretny jak na nasze czasy wyróżniający sie ludzkim podejsciem do pacjętów , humorem i bijącą życzliwością .Myslę, że przykład dla innych bezdusznych pseudo lekarzy.
  Dodam ,ze leżąc na oddziele laryngologicznym w Ostrowie Wlkp. udziela sie duch Pana Doktora współpracownikom lekarzom i całemu personelowi.Za co BARDZO DZIEKUJE i POLECAM

 • Ja również polecam Pana Doktora, uważam że jest to dusza człowiek. Ma wspaniałe podejście przede wszystkim do dzieci ale również do rodziców. Konkretny rzeczowy bez owijania w bawełne, zawsze do dyspozycji pacjentów. Miły uśmiechnięty a przede wszystkim ludzki. Zdecydowanie polecam i myślę, że lepszego laryngologa nie ma w okolicy. Dosłownie lekarz z powołania!! a nie z konieczności jak wielu innych.

 • Bardzo miły lekarz, z tzw. podejściem do dzieci - usuwał migdał mojemu 6-cio letniemu synkowi. Na pewno specjalista w tym co robi, jednakże wydaje mi się, że w jego pracę wkradła się już rutyna. W szpitalu, dosłownie przelatywał przez salę - nie było sposobu z nim porozmawiać o zabiegu, czy stanie synka po zabiegu. Polecam jako doskonałego laryngologa !!

 • Dr Garstka- świetny fachowiec i fajny człowiek. Leżałam niedawno na oddziale laryngologicznym i przyznaję, ze podejście do pacjentów ma wzorcowe.Jest życzliwy i zawsze uśmiechnięty. Wchodząc na salę żartuje ,,no i jak tam moje miśki, jak się czujecie,,- naprawdę stwarza fajną atmosferę w szpitalu. Jego córka pani dr Mazik też ma klasę, oprócz tego że jest doktorem jest przede wszystkim człowiekiem. To osoba spokojna i bardzo skromna. Lekarze bierzcie z nich przykład!

 • Pan Doktor Garstka to wspaniałlekarz a zarazem człowiek.Pogodny, uśmiechnięty i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Gorąco wszystkim polecam.

 • Witam wszystkich zgadzam się z wcześniejszymi opiniami.Pan Dr.Garstka to naprawdę lekarz godny podziwu.Ma zawsze uśmiech na twarzy,bardzo sympatyczny i otwarty.Bardzo dobre ma podejście do dzieci.Fachowiec w swojej dziedzinie.POLECAM!!!!

 • Polecam dr Garstke J jest fachowcem w swojej dziedzinie jesli by wszyscy lekarze w polsce byli by jak on to NFZ byl by nie potrzebny zawsze usmiechniety,zawsze dobre slowo dla pacjeta, super dr polecam wszystkim ktorzy maja problemy z przegroda nosowa lub migdalkami polipami itp

 • Doktor Garstka to wspaniały człowiek.Super podejście do dzieci.Jestem pełna podziwu dla niego .To prawdziwy anioł.

Jesteś tym lekarzem?

399

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.