Skupienie na pacjencie
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jestem certyfikowanym terapeutą manualnym według Koncepcji Maitlanda. Odbyłem roczny staż jako fizjoterapeuta sportowy w drużynie Legii Warszawa.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Pomagam wrócić do aktywności osobom po urazach sportowych. Do każdego pacjenta podchodzę holistycznie i bardzo indywidualnie. W swojej pracy kieruje się zdobytą wiedzą teoretyczną, doświadczeniem praktycznym oraz specjalistyczną literaturą naukową.

Ukończone kursy:
- Kurs Terapii Manualnej wg. koncepcji Maitland
- Kurs Masażu Tkanek Głębokich
- Kurs Suchego Igłowania
- Osteopatyczna diagnostyka i leczenie - Kręgosłup
- Kinesiotaping
więcej O mnie

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Usługi i ceny

  • Konsultacja fizjoterapeutyczna

    Od 230 zł

  • Fizjoterapia

    Od 230 zł

  • Rehabilitacja neurologiczna

    Od 230 zł

  • Rehabilitacja ortopedyczna

    Od 230 zł

  • Terapia manualna

    Od 230 zł

Adresy (3)

Fizjomedica - Osteopatia
Fizjomedica - Osteopatia

Samorządowa 5, 05-400 Otwock

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik

Telefon

575 76...
Warszawskie Centrum Chirurgii Kręgosłupa
Warszawskie Centrum Chirurgii Kręgosłupa

Rotmistrza Witolda Pileckiego 99, Ursynów , 02-781 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Jakub Piekut
Centrum Kompetencji Chirurgii Kręgosłupa

Płowiecka 37, Wawer , 04-501 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Karta płatnicza
  • Gotówka

70 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • V

    Bardzo polecam pana Jakuba! Trafiłam do niego na masaż i jestem ogromnie zadowolona. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza. Już po jednej wizycie poczułam niesamowitą ulgę i rozluźnienie napiętych mięśni. Na pewno będę wracać regularnie.

     • Fizjomedica - Osteopatia Inny  • 

  • O

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Jakub wykazał się ogromną empatią, cierpliwością i profesjonalizmem. Od samego początku stworzył atmosferę komfortu i zaufania. Przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad oraz dokładne badanie, poświęcając czas na wysłuchanie wszystkich moich dolegliwości i obaw. Badanie było wykonane delikatnie i z dużą uważnością, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Wszystko zostało jasno wyjaśnione. Rzadko spotyka się specjalistów z tak indywidualnym i pełnym zaangażowania podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

     • Fizjomedica - Osteopatia konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

  • T

    Serdecznie polecam, bardzo dobra komunikacja i szczegółowe wyjaśnienie.

     • Fizjomedica - Osteopatia rehabilitacja ortopedyczna  • 

  • U

    Pan Kuba bardzo szczegółowo obejrzał pacjenta pod kątem budowy szkieletu, pracy mieśni 8 stawów, zakresów. Przystępnie wyjaśnił co widzi oraz podał zalecenia.

     • Fizjomedica - Osteopatia konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

  • M

    Pan Jakub to świetny specjalista i bardzo przyjemny człowiek. Mi pomógł, miałem od paru lat problemy z plecami i biodrem. Już po pierwszej wizycie poczułęm ulgę. Dzisiaj (po kilku wizytach) mogę powiedzieć, że naprawdę było warto. Super też jest to, że pan Jakub tłumaczy co jest nie tak, co robi, co powinno się stać - mi się to bardzo podoba. Bardzo polecam!

     • Fizjomedica - Osteopatia fizjoterapia  • 

  • T

    Profesjonalny. Bardzo sumiennie, szczegółowo opisywał i pokazywał jak mam wykonywać ćwiczenia

     • Fizjomedica - Osteopatia konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

  • A

    Polecam wizyty u Pana Jakuba. Szczegółowo wyjaśnił na czym polega mój problem i jak można sobie z nim poradzić, przez co miałam pewność, że trafiłam do dobrego specjalisty. Pan Jakub jest bardzo sympatyczny co sprawia, że wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze.

     • Fizjomedica - Osteopatia Terapia manualna  • 

  • V

    Jestem bardzo zadowolony ze w końcu trafiłem, i znalazłam cudownego lekarza Pana Kuby
    Dziękuję, polecam jak najbardziej

     • Fizjomedica - Osteopatia fizjoterapia  • 

    mgr Jakub Piekut

    Dziękuję za zaufanie Panie Vitalii.
    Do zobaczenia!


  • M

    Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm i ulga w bólu po jednym spotkaniu.

     • Fizjomedica - Osteopatia fizjoterapia  • 

  • M

    Zaangażowany terapeuta, jest miły i empatyczny. Pierwsza wizyta dużo wyjaśniła i pokazała kierunek w leczeniu.

     • Fizjomedica - Osteopatia konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania