lek.

Jakub Grudzień

Ginekolog

273 opinie +dodaj

Umów wizytę 1156 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnosty... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym
  na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie wykonuje badania USG Doppler w przypadkach ciąży o przebiegu patologicznym.

  Współautor kilkunastu prac naukowych opublikowanych na łamach czasopism medycznych.

  W nowootwartym prywatnym szpitalu LIFTMED proponuję pełen zakres operacji ginekologicznych i z zakresu ginekologii plastycznej..

  W mojej praktyce lekarskiej zawsze staram się, by każdą pacjentkę przeprowadzić przez proces diagnostyczno - leczniczy zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej"

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Sląski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Współautor kilkunastu prac naukowych opublikowanych na łamach czasopism medycznych.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie u Pana dr. stwierdzam że jest dokładny, delikatny, całe badanie przebiegło profesjonalnie i jednocześnie szybko. Bardzo polecam

 • bardzo dobry

  Jestem stałą pacjentką Pana doktora: profesjonalny, miły a zarazem konkretny, delikatny, brak większego dyskomfortu. Polecam.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista, byl dokladny, mily I szybki. Odpowiedzial na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolona!

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy i profesjonalny, cierpliwy i potrafi wszystko cierpliwie wytłumaczyć. Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam!! Rzetelny, kulturalny, profesjonalny. Bezbolesne badanie i świetny sprzęt! Pan doktor prowadził moją ciążę - nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystkie badania zlecone w odpowiednim czasie, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, dokładne badania USG za każdym razem, miła atmosfera podczas wizyty i brak kolejek. Dla mnie lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Witam. Zgadzam się z opiniami poprzedniczek, pan Doktor Grudzień to fachowiec godny polecenia, dokładnie potrafi wytłumaczyć probemy z jakimi się zmagamy, bada bez boleśnie.POLECAM :)

 • bardzo dobry

  Do 3 razy sztuka ! Pan doktor wspaniały człowiek, i bardzo delikatny podczas badań. Jako jedyny z dwóch poprzednich znalazł przyczynę moich krwawień miedzy-miesiaczkowych, i braku owulacji. Jestem bardzo zadowolona z wizyt jakie odbyłam w gabinecie. Klarownie przedstawiona sytuacja+ usg dopochwowe+ cytologia. Przepisane lekarstwa działają i mogę czuć się pewnie. Mam nadzieję, że inni lekarze będą brali z niego przykład, i w końcu staną się nimi w praktyce, a nie tylko na papierku. Ginekolog z powołania i tyle. Pozdrawiam ;)

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest uprzejmy. ginekolog z powołania.wszystko dokładnie tłumaczy.Wizyta odbyła się punktualnie.Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u tego lekarza, pierwsze wrażenie bardzo dobre. Pan Doktor rozwiał moje wszelkie wątpliwości wyznaczył możliwe drogi działania. Samo badanie przebiegło szybko i bez bólu. Na prawdę polecam.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny, delikatny oraz bardzo kulturalny lekarz. Bardzo się cieszę ze trafiłam własnie do Niego, przez wiele lat chodziłam do wielu ginekologów i nikt nie był w stanie znalesć przyczyny braku miesiączki, w końcu gdy zbadał mnie doktor Grudzień w ciagu 5 min przedstawił mi przyczynę, dostałam takrze skierowanie na badania hormonalne oraz skierowanie do endokrynologa :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni