Adres

Popiełuszki 16, Bielany , Warszawa
Gabinet Prywatny

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Profesor to lekarz, jakiego nigdy nie spotkałam na swojej drodze. Jest człowiekiem oddanym swoim pacjentom, zleca wszystkie potrzebne badania, stara się dotrzeć do rozwiązania przyczyn choroby na wszelkie możliwe sposoby. Jest po prostu cudownym i nieocenionym człowiekiem, który poświęca innym serce i ogrom czasu. Życzę jej wszystkiego najlepszego i wiem, że jest naprawdę wyjątkowa!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny hashimoto

Wspaniały lekarz!
Fachowo i z empatią podchodzi do pacjenta.
Zleca wszystkie niezbędne badania i trafia w punkt z diagnozą.
Polecam ;)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wizyty u Pani Profesor odbywają się w niezwykle ciepłej atmosferze. Lekarz, który kompleksowo podchodzi do problemu. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Potrafi poświęcić dużo czasu aby wszystko wyjaśnić i przekazać pełną listę zaleceń.


~
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Pani profesor to naprawdę wspaniały specjalista. Bardzo dokładna, po każdej wizycie dostaje się bardzo obszerną notatkę o swoim stanie zdrowia. Doskonale tłumaczy na czym polega dane schorzenie i jak z nim walczyć. Przy badaniu caly czas rozmawia w pacjentem i mówi jakie są wyniki badania. Na koniec robi dokładne podsumowanie i przedstawia wnioski. Wizyta nie trwa pięciu minut tylko dobrą godzinę. Bardzo polecam wszystkim, którym wcześniej nie udało się pomóc Pani profesor to specjalista od najtrudniejszych przypadków.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowanie polecam konsultacje u Pani Profesor. Pani Profesor ma ogromną wiedzę, doświadczenie i intuicję. Wizyta odbywa się w bardzo serdecznej i kulturalnej atmosferze. Dokładność, empatia i uważność Pani profesor są imponujące. Pacjent wie, że znajduje się pod najlepszą opieką. Na uwagę zasługuje także bardzo dobra komunikacja z pacjentem, który na każdym etapie rozumie swoją sytuację medyczną oraz cierpliwość i rozsądne podejście Pani Profesor do problemów medycznych pacjenta.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Pani Doktor brak prawdziwej empatii i zrozumienia dla problemów pacjenta, które powoduja jego złe samopoczucie. Nie zwraca w ogóle uwagi na jego potrzeby. Porada lekarska operała się jedynie na zwiększeniu dawki leku.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jakich mało, dokładna, skrupulatna, wszystko wyjaśnia, dostrzegła to czego inni lekarze nie zauważali albo bagatelizowali, holistycznie podchodzi do człowieka, choroby i nie trzyam się utartego shematu- objaw- tabletka na objaw tylko dąży do wyjaśnienia przyczyny. Bardzo polecam!!!


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani Profesor wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Po paru latach nieudanego leczenia i stawiania diagnozy oraz faszerowania mnie niepotrzebnie hormonami trafiłam do Pani profesor, która już na pierwszej wizycie potrafiła postawić trafną diagnozę. Jest to kobieta bardzo kulturalna, z klasą, przy tym bardzo inteligentna i mądra. Widać, że posiada doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takiego lekarza, a szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś takiego na swojej drodze. Widac, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze, stawia na dobro i zdrowie pacjenta co w dziesiejszych czasach jest rzadkością. Z czystym sumieniem polecam Panią profesor. Oby więcej takich lekarzy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Prof. Słowińska-Srzednicka jest lekarzem z powołania. Bardzo troskliwie opiekuje się pacjentami, zleca komplet badań i szczegółowo omawia wyniki. Zanim trafiłam do prof. przytyłam 30 kilogramów, zanikło mi miesiączkowanie, ogólnie miałam złe samopoczucie, ciagle bolała mnie głowa, w dodatku puchłam. Na pierwszej wizycie prof. skierowała mnie na badania do szpitala, gdzie miałam wykonany kompleks badań. Niestety okazało się, że mam PCO, Hashimoto, cukrzycę i kilka zespołów metabolicznych. Dzięki prof. "wzięłam" się za siebie i już jest znaczna poprawa wyników badań. Żałuje tylko, że tak późno trafiłam do prof. na wizytę. Szczerze polecam tego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor. To osoba niezwykle sympatyczna, rzeczowa, profesjonalna i ceniąca pacjenta. Wizyta była bardzo dokładna - od samego początku do końca. Pani doktor przeanalizowała wszystkie poprzednie wyniki badań, przeprowadziła szczegółowy wywiad, zbadała mnie pod każdym kątem choroby. Wszystkie wytyczne zostały zapisane na kartce i wręczone mi do ręki, dzięki czemu mogę w każdej chwili sprawdzić co Pani doktor mi zaleciła (np. badania, leki). Pierwsza wizyta była dość droga - jednak warto zapłacić, za takie profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta. Polecam Panią doktor.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie