lek.

Jadwiga Misterkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu,lekarzem specjalistą z dziedziny psychiatrii.Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Oddziale Ogóloprzyjęciowym Wojewódzkiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: Wizyta pierwsza diagnostyczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemu. Pani doktor z uwagą wysłuchała co mam do powiedzenia, nie przerywała mojej wypowiedzi. Po zakończeniu zadała kilka pytań, które były bardzo rzeczowe i związane z moim problemem. Szczegółowo omówiła proces leczenia. Bardzo miła i wg mnie kompetentna osoba. Była to moja pierwsza wizyta ale z czystym sumieniem polecam. Pacjentka

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Bardzo pozytywne odczucia po pierwszej wizycie, duże zaangażowanie, szczegółowy wywiad, oraz pomoc przy doborze terapeuty.

 • B
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Pełny profesjonalizm i bardzo dużo empatii. Po pierwszej wizycie już jestem "podniesiona na duchu", za co serdecznie dziękuję.

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta

  Pani Doktor to przede wszystkim bardzo ciepła i przede wszystkim profesjonalna. Była to moja pierwsza wizyta ale atmosfera jaka panuje w gabinecie spowodowała, ze stres został za drzwiami. Jak najbardziej polecam Panią Doktor gdyż jest świetnym specjalistą :)

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam, Pani doktor poświęca dużo czasu na wywiad i słucha pacjenta. Jestem zadowolona z wizyty. Polecam i dziękuję.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta

  Indywidualne podejście do problemu. W kontakcie z pacjentem ciepła, życzliwa, pełne zrozumienie.
  Bardzo ważne jest w kontakcie z pacjentem nie zostajesz sam.
  Polecam w 100%

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: złe samopoczucie

  Lekarz który uważnie i z zaangazowaniem slucha pacjenta.Szukam pomocy to już 7 psychiatra.Polecam Panią doktor zwlaszcza osobom które tracą nadzieję. Odpowiada na sms. Jestem cały czas w kontakcie.

 • M
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Rewelacyjne podejście do pacjenta, doskonale przeprowadzony wywiad i bardzo ciepłe przyjęcie. Serdecznie polecam Panią Jadwigę, na pewno jest w stanie pomóc.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta

  Pani Doktor była bardzo profesjonalna, wysłuchała, dopytywała o najważniejsze kwestie. Podejście do pacjenta ze zrozumieniem i empatią. Wizytę oceniam bardzo dobrze. Polecam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu,lekarzem specjalistą z dziedziny psychiatrii.Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Oddziale Ogóloprzyjęciowym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiażu. Od wilelu lat pracuję z osobami uzależnionymi,początkowo jako lekarz dyżurny w Miejskim Ośrodku Profilaktyki i Wczesnej Terapii Uzależnień w Lubinie,potem jako lekarz w Poradni Leczenia Uzależnień i Oddziale Dziennym NZOZ Karan we Wrocławiu. W latach 2013-2015 byłam lekarzem konsultantem w ramach ogólnoposkiej poradni internetowej -narkomania org.pl. Konsultuję pacjentów stacjonarnych ośrodków leczenia uzależnień. Od 2013 pracuję w Oddziale Psychiatrii Sądowej o Podstawowym Stopniu Zabezpieczenia w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu. Obecnie jestem ordynatorem tego oddziału. Od 2014 jestem równiez biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Zajmuję sie opiniowaniem w sprawach karnych i cywilnych. Od 2014 pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego i w Oddziale Stacjonarnym Leczenia Nerwic Szpitala MSW w Jeleniej Górze. Od 2009 prowadzę Indywidualna Praktykę Lekarską. Swoim pacjentom oferuję indywidualne podejście,empatię,dyskrecje i zaufanie.

Specjalizacje

 • Psychiatria