lek.

Jadwiga Misterkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

18 opinii +dodaj

Umów wizytę
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu,lekarzem specjalistą z dziedziny psychiatrii.Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Oddziale Ogóloprzyjęciowym Wojewódzkiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam, Pani doktor poświęca dużo czasu na wywiad i słucha pacjenta. Jestem zadowolona z wizyty. Polecam i dziękuję.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta

  Indywidualne podejście do problemu. W kontakcie z pacjentem ciepła, życzliwa, pełne zrozumienie.
  Bardzo ważne jest w kontakcie z pacjentem nie zostajesz sam.
  Polecam w 100%

 • D
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: złe samopoczucie

  Lekarz który uważnie i z zaangazowaniem slucha pacjenta.Szukam pomocy to już 7 psychiatra.Polecam Panią doktor zwlaszcza osobom które tracą nadzieję. Odpowiada na sms. Jestem cały czas w kontakcie.

 • M
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Rewelacyjne podejście do pacjenta, doskonale przeprowadzony wywiad i bardzo ciepłe przyjęcie. Serdecznie polecam Panią Jadwigę, na pewno jest w stanie pomóc.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta

  Pani Doktor była bardzo profesjonalna, wysłuchała, dopytywała o najważniejsze kwestie. Podejście do pacjenta ze zrozumieniem i empatią. Wizytę oceniam bardzo dobrze. Polecam :)

 • K

  Po pierwszej wizycie u Pani Doktor mogę stwierdzić ze naprawdę jest lekarzem godnym polecenia pozdrawiam Maciek

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Cudowna osoba, która szczerze dba o pacjenta. Wysłucha, wypyta, zrobi co tylko potrafi by pomóc. Bardzo empatyczna, zaangażowana w pracę doktor. Potrafi przełożyć pracę ponad własne życie prywatne. Polecam z całego serca.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi. Jest szczerze zainteresowana jego zdrowiem i doskonale potrafi zdiagnozować chorobę. Z całą pewnością jest godna polecenia każdemu choremu

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta

  Pani Doktor jest doskonala sluchaczka, konkretnie i w profesjonalny sposob pomoga. Zdecydowanie polecam Pozdrawiam Piotr

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu,lekarzem specjalistą z dziedziny psychiatrii.Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Oddziale Ogóloprzyjęciowym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiażu. Od wilelu lat pracuję z osobami uzależnionymi,początkowo jako lekarz dyżurny w Miejskim Ośrodku Profilaktyki i Wczesnej Terapii Uzależnień w Lubinie,potem jako lekarz w Poradni Leczenia Uzależnień i Oddziale Dziennym NZOZ Karan we Wrocławiu. W latach 2013-2015 byłam lekarzem konsultantem w ramach ogólnoposkiej poradni internetowej -narkomania org.pl. Konsultuję pacjentów stacjonarnych ośrodków leczenia uzależnień. Od 2013 pracuję w Oddziale Psychiatrii Sądowej o Podstawowym Stopniu Zabezpieczenia w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu. Obecnie jestem ordynatorem tego oddziału. Od 2014 jestem równiez biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Zajmuję sie opiniowaniem w sprawach karnych i cywilnych. Od 2014 pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego i w Oddziale Stacjonarnym Leczenia Nerwic Szpitala MSW w Jeleniej Górze. Od 2009 prowadzę Indywidualna Praktykę Lekarską. Swoim pacjentom oferuję indywidualne podejście,empatię,dyskrecje i zaufanie.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,