Dr n. med.

Jacek Tadeusz Białecki

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz z powolania.Przyszlam do szpitala ze skierowaniem od innych lekarzy do plastyki przepukliny.Doktor byl zdziwiony wynikiem badania bo od razu zauwazyl ze to jednak nie to.Ciesze sie ze trafilam w jego rece bo byc moze dzieki temu przezyje.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Sebastian Sowier
  Sebastian Sowier
  Chirurg, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Mickiewicza 2, Poznań
  Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Chętnie pomaga w dolegliwościach, ma dużą wiedzę z tego co robi. Aż chce się wracać… więcej
  Umów wizytę

  Krzysztof Błachowiak
  Krzysztof Błachowiak
  Chirurg, Flebolog
  Kurpiowska 8/5, Poznań
  Badanie zostało przeprowadzone w miłej atmosferze, wyniki szczegółowo omówione. Doktor wyjasnił sposób dalszego… więcej
  Umów wizytę

  Marek Karczewski
  Marek Karczewski
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Jana Henryka Dąbrowskiego 77a, Poznań
  Lekarz baaardzo miły, cierpliwy i rzetelny. Spokojnie wysłuchał i zbadał moją mamę. Jasno powiedział co ma robić,… więcej
  Umów wizytę

  Konrad Matysiak
  Konrad Matysiak
  Chirurg, Gastrolog
  Dąbrowskiego 77A, Nobel Tower, Poznań
  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u dr.Matysiaka. Wysłuchał, odpowiedział na pytania, przedstawił plan… więcej
  Umów wizytę

  Jerzy Nazar
  Jerzy Nazar
  Ortopeda, Chirurg
  Jana Henryka Dąbrowskiego 77a, Poznań
  Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Od razu razu wiedzial jak może pomóc. Pacjent jest dla doktora najważniejszy.… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz z powolania.Przyszlam do szpitala ze skierowaniem od innych lekarzy do plastyki przepukliny.Doktor byl zdziwiony wynikiem badania bo od razu zauwazyl ze to jednak nie to.Ciesze sie ze trafilam w jego rece bo byc moze dzieki temu przezyje.

  • Szpital Raszii byłem pacjentem doktora Białeckiego wspaniały człowiek o wielkim sercu a zarazem profesjonalista pod każdym względem.Jego ręce zostały stwożone do zawodu chirurga.wybitny fachowiec godny polecenia

  • J

   Pan Jacek operował mnie w szpitalu miejskim im.Raszei w Poznaniu. Wybitny fachowiec z pasja, do człowieka podchodzi jak do własnego dziecka. Żadne słowa nie oddadzą jego umiejętności i życzliwości.

  • P

   Pan dr n. med. Jacek Białecki to świetny chirurg, pełen zrozumienia dla pacjenta. Zawsze znajduje czas na rozmowę, nie zostawia pacjenta z problemami związanymi z chorobą.
   Serdecznie dziękuję Panie doktorze.
   Wdzięczna pacjentka

  • J

   Jedna z trudniejszych profesji jaka wykonuje Pan Białecki wymaga wyjątkowych predyspozycji. On je posiada. Kilkudziesięciu pacjentów dziennie i kilkadziesiąt różnych przypadków... Szacunek, że ma Pan tak mało słabych dni w miesiącu. Ja bym nie uradził... Do tego operacje i wysłuchiwanie setek historii w tygodniu. Jak Pan sobie radzi?
   A ja się cieszę, że byłem Pana pacjentem i zapomniałem już o przypadku, dzięki któremu mogłem już być z moimi Dziadkami... Jeszcze raz szacunek dla Fachowca.

  • A

   Szpital im. Raszei w Poznaniu ma bardzo mocny punkt na chirurgii, doktor Białecki to człowiek niezwykły, jego ręce - z perspektywy pacjenta - dokonują cudów. Uratował mnie, przywrócił do życia, gdy chirurdzy z innego szpitala potraktowali mnie jak przedmiot do wyrzucenia... Litościwie nie podam nazwisk lekarzy - chałturników. Żyję, funkcjonuję i to jest najważniejsze!

  • J

   bylam niedawno u pana doktora w gabinecie kolo galerii malta wczesniej blam juz u kilku innych chirurgow ale dopiero doktor bialecki trafnie zdiagnozowal moje schorzenie :) teraz juz znam swojego wroga i wiem jak z nim walczyc !! polecam wszystkim tego wspanialego czlowieka

  • M

   Nader rzadko zdarzają się ludzie, którzy łączą pasję niesienia pomocy z wykonywaniem zawodu i jednocześnie widzą w pacjentach ludzi, a nie tylko jednostki chorobowe i zapisy w kartotekach. Jeżeli szukasz konkretnej, profesjonalnej lekarskiej pomocy i jednocześnie wysłuchania z uwagą, zrozumienia zwykłego ludzkiego strachu przed chorobą, przed bólem, to myślę, że już po pierwszej wizycie u doktora Białeckiego będziesz wiedzieć, dlaczego mu zaufałem. Operacja za mną, rekonwalescencja przebiega bez zastrzeżeń. Dzięki Doktorze!

  • P

   Doskonały fachowiec i o to w tym fachu chodzi. Nie musi być jak grochówka i nie każdy musi go lubić... ja oczekuje umiejętności a On je posiada.

  • L

   6.08.2013 r byłam umówiona na wizytę do dr Białeckiego w przychodni Remedium w Poznaniu, do wizyty nie doszło gdyż Pan dr nie stawił się. Brakowało jakichkolwiek wyjaśnień z jego strony. Wszyscy pacjenci umówienie tego dnia zostali odprawieni z kwitkiem gdyż lekarz nie odbierał telefonu mimo kilkunastu prób skontaktowania się z nim przez panią w recepcji.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz