Dr n. med.

Jacek Tadeusz Białecki

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz z powolania.Przyszlam do szpitala ze skierowaniem od innych lekarzy do plastyki przepukliny.Doktor byl zdziwiony wynikiem badania bo od razu zauwazyl ze to jednak nie to.Ciesze sie ze trafilam w jego rece bo byc moze dzieki temu przezyje.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz z powolania.Przyszlam do szpitala ze skierowaniem od innych lekarzy do plastyki przepukliny.Doktor byl zdziwiony wynikiem badania bo od razu zauwazyl ze to jednak nie to.Ciesze sie ze trafilam w jego rece bo byc moze dzieki temu przezyje.

  • Szpital Raszii byłem pacjentem doktora Białeckiego wspaniały człowiek o wielkim sercu a zarazem profesjonalista pod każdym względem.Jego ręce zostały stwożone do zawodu chirurga.wybitny fachowiec godny polecenia

  • J

   Pan Jacek operował mnie w szpitalu miejskim im.Raszei w Poznaniu. Wybitny fachowiec z pasja, do człowieka podchodzi jak do własnego dziecka. Żadne słowa nie oddadzą jego umiejętności i życzliwości.

  • P

   Pan dr n. med. Jacek Białecki to świetny chirurg, pełen zrozumienia dla pacjenta. Zawsze znajduje czas na rozmowę, nie zostawia pacjenta z problemami związanymi z chorobą.
   Serdecznie dziękuję Panie doktorze.
   Wdzięczna pacjentka

  • J

   Jedna z trudniejszych profesji jaka wykonuje Pan Białecki wymaga wyjątkowych predyspozycji. On je posiada. Kilkudziesięciu pacjentów dziennie i kilkadziesiąt różnych przypadków... Szacunek, że ma Pan tak mało słabych dni w miesiącu. Ja bym nie uradził... Do tego operacje i wysłuchiwanie setek historii w tygodniu. Jak Pan sobie radzi?
   A ja się cieszę, że byłem Pana pacjentem i zapomniałem już o przypadku, dzięki któremu mogłem już być z moimi Dziadkami... Jeszcze raz szacunek dla Fachowca.

  • A

   Szpital im. Raszei w Poznaniu ma bardzo mocny punkt na chirurgii, doktor Białecki to człowiek niezwykły, jego ręce - z perspektywy pacjenta - dokonują cudów. Uratował mnie, przywrócił do życia, gdy chirurdzy z innego szpitala potraktowali mnie jak przedmiot do wyrzucenia... Litościwie nie podam nazwisk lekarzy - chałturników. Żyję, funkcjonuję i to jest najważniejsze!

  • J

   bylam niedawno u pana doktora w gabinecie kolo galerii malta wczesniej blam juz u kilku innych chirurgow ale dopiero doktor bialecki trafnie zdiagnozowal moje schorzenie :) teraz juz znam swojego wroga i wiem jak z nim walczyc !! polecam wszystkim tego wspanialego czlowieka

  • M

   Nader rzadko zdarzają się ludzie, którzy łączą pasję niesienia pomocy z wykonywaniem zawodu i jednocześnie widzą w pacjentach ludzi, a nie tylko jednostki chorobowe i zapisy w kartotekach. Jeżeli szukasz konkretnej, profesjonalnej lekarskiej pomocy i jednocześnie wysłuchania z uwagą, zrozumienia zwykłego ludzkiego strachu przed chorobą, przed bólem, to myślę, że już po pierwszej wizycie u doktora Białeckiego będziesz wiedzieć, dlaczego mu zaufałem. Operacja za mną, rekonwalescencja przebiega bez zastrzeżeń. Dzięki Doktorze!

  • P

   Doskonały fachowiec i o to w tym fachu chodzi. Nie musi być jak grochówka i nie każdy musi go lubić... ja oczekuje umiejętności a On je posiada.

  • L

   6.08.2013 r byłam umówiona na wizytę do dr Białeckiego w przychodni Remedium w Poznaniu, do wizyty nie doszło gdyż Pan dr nie stawił się. Brakowało jakichkolwiek wyjaśnień z jego strony. Wszyscy pacjenci umówienie tego dnia zostali odprawieni z kwitkiem gdyż lekarz nie odbierał telefonu mimo kilkunastu prób skontaktowania się z nim przez panią w recepcji.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz