Jacek Szymański

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wspaniały lekarz, polecam kazdej kobiecie w ciazy! Pan doktor jest bardzo milym, zyczliwym człowiekiem. Zawsze mozna liczyc na jego szybka odpowiedz i kontakt. Pomocny, dokladny; zacheca do zadawania pytan i wszystko dokladnie wyjasnia. Bede z sentymentem wspominac wizyty na Zytniej. Dziekuje Panie Doktorze!

 • Polecam doktora Szymańskiego (Żelazna). Kompetentny, życzliwy, ma czas dla pacjentki, słucha i odpowiada na każde pytanie nawet najbardziej oczywiste. Zwraca uwagę na odpowiednią dietę w ciąży. Prowadzę u niego pierwszą ciąże. Daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

 • Bardzo kompetentny i życzliwy specjalista w zakresie ginekologii, posiadam z racji wieku (45l.) oraz różnych normatywnych i ponadnormatywnych komplikacji duże doświadczenie w roli pacjentki, stąd chciałabym się w tej kwestii podzielić moją opinią nt. kompetencji P. dr Jacka Szymańskiego.
  Niespotykana precyzja wykonania zabiegu , np wykonywane w częściowym znieczuleniu w szpitalu św. Zofii zabieg był dla mnie tak "mało stresujący" przede wszystkim dzięki pełnej informacji nt. sposobu przeprowadzenia zabiegu jaką otrzymałam przed zabiegiem oraz w jego trakcie.
  Nietypowe dla mnie doświadczenie polegało na tym, iż mogłam obejrzeć stan moich narządów poprzez komputerowe i mikroskopowe urządzenie w trakcie zabiegu przeprowadzanego przez Pana dr Szymańskiego wraz z pełną informacją co dokładnie jest wykonywane oraz jak wygląda stan moich narządów.
  Wielki szacunek Panie Doktorze.

 • A

  Polecam doktora Szymańskiego (szpital św.Zofii). Wysoka kultura osobista, konkretny, opiekuńczy.Chętnie udzialał odpowiedzi na różne pytania związane z operacją. Byłam pod jego opieką podczas zabiegu laparoskopii, wszystko przebiegło bez zarzutu. Polecam!

 • Bardzo dobry specjalista, ciepłe pełne empatii podejście do mamy i jej brzucha. Wysoka kultura osobista i zawsze uśmiech na powitanie. Wspaniale wspominam wizyty na Żytniej.
  Miałam dużo szcześcia że to własnie ten lekarz prowadziła moja ciążę, zawdzięczam mu najpiekniejsze chwile mojego macierzyństwa. Dawał mi coś wyjątkowego, poczucie bezpieczeństwa, coś wyjątkowego w tym wyjątkowym stanie.

 • Jestem w 37 tygodniu ciąży.Dzisiaj byłam pierwszy raz u Dr Szymańskiego w Lux Med.
  Bardzo przyjemna wizyta w miłej atmosferze. Doktor sam pytał o moje samopoczucie, odpowiadał na wszystkie pytania. Bez problemu wypisał skierowanie na USG i receptę, którą zawsze dostaję od chirurga.
  Polecam w 100% ;)

 • Szanowne Panie,
  W Warszawie jest dwóch lekarzy o tym samym imieniu i nazwisku stąd te błędy. Jeden przyjmuje w klinice Lux-Med i zgodnie z opisami jest niekompetentny a drugi na Żytniej i Żelaznej i jest wspaniały. Stąd te rozbieżności w opisach. Podpisujecie o którego lekarza chodzi, gdyż bez tego wkrada się zamieszanie. A nie chciałabym żeby doktorowi z Żytniej przypisywało się takie komentarze ponieważ jest to wspaniały lekarz i człowiek.

  Dr Jacek Szymański (Żytnia) prowadził moją ciąże bardzo kompetentnie. W każdej kwestii można było zadzwonić, pytać, zawsze mnie przyjął nawet jak już nie było wolnego terminu. W porę wykrył że ciąża jest zagrożona i poprowadził ją do 9 miesiąca wzorowo. A w szpitalu mnie odwiedził - może to błahe ale jak ważne dla pacjentki. Przy całej swojej kompetencji jest wspaniałym człowiekiem, miłym i uroczym. Przy takim lekarzu po prostu czułam się bezpiecznie i wiedziałam że z moją córeczkę będzie wszystko w porządku. Ola urodziła się zdrowa w sierpniu 2011 w 36 tyg ciąży, także wszystko skończyło się pomyślenie.

  Panie Doktorze Dziękuję że moje Cudo przyszło na świat bez komplikacji !!!

 • Spotkałam wielu lekarzy ginekologów , ale Ten jest najlepszy. Wiedza , dbałość , życzliwość , kultura , nie wielu posiada te cechy. Panie dr. dziękuję.

 • gorąco polecam doktora Szymańskiego (Lux Med).Trafiłam do doktora Szymańskiego na wizytę kontorlną po leczeniu hormonalnym (mam stwierdzony PCO). Pan doktor bardzo uprzejmy, szczegółowo wypytał mnie o mój cykl i o leki, które przyjmowałam do tej pory. bez żadnych próśb podczas badania pobrał cytologię, samo badanie określiłabym jako średnio bolesne, bez większych niedogodności (takiego badania chyba nie da sie zrobić bezbolesnie).dodatkowo wypisał skierowanie na usg piersi i transvaginalne, w celach profilaktycznych.cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze, podczas badania lekarz zagadywał mnie na różne tematy żeby odwrócić moją uwagę od bądź co bądź niezbyt przyjemnego badania.moim zdaniem lekarz bardzo dobry!!!

 • Pan Doktor jest świetnym fachowcem a do tego bardzo miłym i wyrozumiałym lekarzem. Trafiłam do niego w drugiej ciąży z polecenia koleżanki, u której prowadził 2 ciąże. Do Pana Doktora trafiłam po przejściach, pierwszą ciążę niestety straciłam, leczyłam się gdzie indziej. Pan Doktor zachęca do zadawania pytań, odpowiada na nie szczegółowo i w wyczerpujący sposób, rozumie obawy pacjentki, jest wnikliwy. Po pierwszej wizycie podał swój numer komórkowy zachęcając, żeby dzwonić z każdym pytaniem, a wierzcie mi, nie zawsze się to zdarza. Przede wszystkim jednak dba o stan psychiczny pacjentki, a to jest podstawa ! Dzięki opiece Pana Doktora wiem, że ta ciąża zostanie poprowadzona wzorowo z pozytywnym rozwiązaniem. Gorąco polecam!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online