dr n. med.

Jacek Sikora

Kardiolog, Internista

33 opinie +dodaj

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog. Ordynator Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: kontrola

  Rzeczowy, bardzo miły, sprawnie przeprowadził badanie UKG i zlecił dalszą diagnostykę.
  Godny polecenia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: pierwsza wizyta kardiologiczna z badaniem UKG

  Grażyna Świt Gliwice
  Pan dr Jacek Sikora jest doskonałym specjalistą. W czasie mojej wizyty szczegółowo wypytywał mnie o każdy szczegół dolegliwości aby później podjąć prawidłową decyzję dotyczącą leczenia. W momencie niepewności skierował mnie na dodatkowe badania do szpitala i dopiero po zapoznaniu się z wynikami ogłosił swoją celną diagnozę. Wychodząc z gabinetu pacjent ma poczucie tego że doktor naprawdę jest zainteresowany jego chorobą i chce mu pomóc nie patrząc ciągle na zegarek. Siła spokoju i kultury doktora Sikory. Mam wrażenie że takich lekarz, naprawdę z powołania jest już coraz mniej.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pierwsza wizyta kardiologiczna z badaniem UKG

  Pan dr Sikora zdiagnozował moją chorobę. W sposób kulturalny, a zarazem bardzo zdecydowanie wskazał dalszy sposób leczenia szpitalnego, połączony z zabiegiem operacyjnym.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tata jest po pierwszej wizycie u Pana doktora,została postawiona diagnoza dobrano leki mam nadzieję że odpowiednie. Sam kontakt z lekarzem świetny! Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje,Nie patrzy na zegarek !

 • M
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Na pierwszą wizytę przyszłam z przekonaniem ze to b.dobry specjalista. Oczywiście ze tak! Rzeczowy, przeprowadził kompleksowy wywiad lekarski, przeanalizowal dokumentacje medyczną wykonał odpowiednie badania i postawił diagnozę. Tego oczekiwałam. Starał sie wyjasniać wszystko o czym mnie informował. Bardzo dobre wrażenie jestem przekonana o jego rozległej wiedzy medycznej i o tym ze jest lekarzem godnym polecenia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, jasne i czytelne, dla mnie, opisanie co mi dolega i jak temu zaradzić. Wyszedłem z gabinetu w znacznie lepszym nastroju, niż byłem przed wizytą. Uważam, że jest to świetny fachowiec. Polecam innym. Jan z Gliwic

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na wizycie rozwiane zostały moje wątpliwości co do stanu zdrowia. Rzetelne badania i porada lekarska. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: migotanie przedsionków

  Bardzo cierpliwy, spokojny. dokładnie wszystko tłumaczy.
  Skuteczny.Wychodzi się z gabinetu wiedząc co dokładnie robić w razie problemów.

 • T
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: zdiagnozowanie schorzenia i ewentualny schemat leczenia

  Pana doktora znalazłam na znanym lekarzu i sugerowałam sie opiniami. Wizyta została wyznaczona dość szybko. Lekarz bardzo rzetelny i sumienny. To była pierwsza wizyta, ale ze względu na bardzo wysokie cisnienie Pan doktor nie potrafił przeprowadzić pełnego badania serca. Otrzymałam leki na ustabilizowanie ciśnienia i skierowana na dodatkowe badania do endokrynologa w celu wykluczenia schorzenia tarczycy. Z pewnością czekają mnie jeszcze kolejne wizyty, jednak mam poczucie, że jestem w dobrych rękach fachowca. Mam nadzieję, że szybko dowiem się co mi jest i będę mogła zacząć docelowe leczenie.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: problem dotyczył arytmii

  Pan dr Jacek Sikora jest bardzo dobrym lekarzem. Kompetentny i rzetelny, a przy tym bardzo sympatyczny. Chętnie służy radą i opinią. Bardzo dokładnie i zrozumiale określił moje problemy zdrowotne, trafiając z diagnozą i lekami. Szczerze polecam Pana doktora innym pacjentom.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog. Ordynator Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

więcej