dr n. med.

Jacek Perliński

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

125 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 192 odwiedziny w ciągu 30 dni

MOŻNA UMAWIAĆ JEDYNIE WIZYTY PRYWATNE . W RAZIE BRAKU DOGODNEGO TERMINU PROSZĘ O KONTAKT Z REJESTRACJĄ tel pięć pięć dwa dwa jeden zero dwa osiem zero więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twoje ZdrowieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne wyjaśnienie diagnozy i przebiegu leczenia. dziękuję

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twoje ZdrowieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  To dopiero pierwsza wizyta ale wrażenie pozytywne na początek robimy badania i dopiero wtedy leczymy, to mi się podoba.

 • A
  Lokalizacja: Twoje Zdrowie

  Była to moja pierwsza wizyta, z której jestem bardzo zadowolona. Kompetencja i wyjątkowa życzliwość w podejściu do pacjenta. Z całym przekonaniem polecam.

 • M
  Lokalizacja: Twoje Zdrowie

  Na wizytę przyjechalam z daleka, szukalam dobrego dermatologa który wykona wideodermatoskopie znamion które mnie niepokoją ,niestety wizyta trwała bardzo krótko, Pan Doktor tylko "rzucił okiem" na znamiona, nie oglądając ich dokladnie, stwierdzil, ze znamię błękitne można zostawic, praktycznie bez kontroli, tylko unikać słońca. Gdzie wszystkie publikacje w internecie mowia, ze u doroslych zawsze powinno się usunąć takie znamię, liczylam na to, ze doktor potraktuje mnie poważnie... Ale niestety, jestem bardzooo zawiedziona.....

  Jacek Perliński2018-08-06

  Szanowna Pani, wydawało mi się, że szczegółowo wszystko wytłumaczyłem na wizycie, ale sądząc po wpisie niedokładnie to zrobiłem, za co przepraszam. Zgłosiła się Pani z pojedynczą zmianą na policzku, którą oceniłem dokładnym badaniem dermatoskopowym (videodermatoskopia to dermoskopia z zapisywaniem obrazów, pomocna raczej do mapowania wielu znamion barwnikowych, a nie pojedynczej zmiany jak w Pani przypadku). Stwierdziłem u Pani tzw. znamię błękitne śr.5mm , czyli łagodną zmianę barwnikową uwarunkowaną genetycznie. Opierając się na piśmiennictwie naukowym ( a nie na internecie) przekazałem Pani, że są dwie drogi postępowania: 1 obserwacja 2 usunięcie chirurgiczne (zwłaszcza, gdy są trudności diagnostyczne lub 'trudna' do obserwacji lokalizacja). Zakładając, że zgłosiła się Pani do dermatologa, a nie chirurga, założyłem, że oczekuje Pani wskazania usunięcia zmiany tylko w przypadku bezwględnych wskazań do tego. A w tym przypadku takowych nie było, co przekazałem. I dalej to podtrzymuję. Przekazałem, też, że warto usunąć wykwit, jeśli ważniejszy dla Pani od wyglądu po zabiegu będzie "spokojny sen". (zaoferowałem też w takim przypadku skierowanie do chirurga, ale stwierdziła Pani, ze na razie nie ma takiej potrzeby). Okazało się, że oczekiwała Pani jednak innej diagnozy i jako doświadczony klinicysta powinienem to zauważyć i jednak namówić Panią na wycięcie. Dziękuję za to doświadczenie, które mam nadzieję zaprocentuje w pracy z innymi pacjentami.

 • M
  Lokalizacja: Twoje ZdrowieUsługa: badania diagnostyczne

  Polecam !!! Bardzo miły i kompetentny podejście do dzieci super bo byłam z córką.Nie zbywa pacjenta zaraz po wejściu do gabinetu.

  Jacek Perliński2018-08-02

  Cieszę się, ze tak miło mnie pani oceniła, a na dodatek córka też. Mama nadzieję, że wspólnie osiągniemy dobry efekt. Dziękuję i pozdrawiam!

 • Opinia z dnia 12.07.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twoje ZdrowieUsługa: konsultacja

  Doskonały specjalista, diagnoza trafna, leczenie skuteczne.Lekarz godny polecenia, wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie.

  Jacek Perliński2018-07-05

  Bardzo dziękuję za opinię, uprzedzam tylko, ze wykwity mogą nawrócić i wtedy zapraszam ponownie. Pozdrawiam !

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twoje ZdrowieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Do pana doktora trafiłem za namową córki która też korzysta z porad w leczeniu zmian skórnych i jest bardzo zadowolona. Miałem problem a wstydziłem się. Pan doktor podszedł do tematu profesjonalnie i ludzko. Taki lekarz to skarb ! Polecam Wszystkim !

  Jacek Perliński2018-05-29

  Przemiłe słowa :) Mam nadzieję,że leczenie pomogło. Serdecznie pozdrawiam !

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Najlepszy dermatolog w Elblagu !!!
  Jak zwykle trafna diagnoza, fachowy zabieg i zalecenia, podejscie do pacjenta jak do czlowieka, bez pospiechu, swietny fachowiec

  Jacek Perliński2018-04-04

  Aż mi sie dusza raduje ????Bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam !

 • D
  Lokalizacja: Twoje ZdrowieUsługa: dermatologia estetyczna

  Jestem już po drugiej wizycie u dr. Perlinskiego. Widzę efekty kuracji i jestem już mega zadowolona bo jak wiadomo trądzik to okropny kompleks dla kobiety. Czekam na jeszcze lepsze rezultaty. Dziękuję i pozdrawiam

  Jacek Perliński2018-03-27

  Bardzo mi miło, że jest lepiej. Prosze tylko pamiętać, że do całkowitego wyleczenia potrzeba zawsze sporo czasu. Dziękuje, pozdrawiam i do zobaczenia!

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • MOŻNA UMAWIAĆ JEDYNIE WIZYTY PRYWATNE . W RAZIE BRAKU DOGODNEGO TERMINU PROSZĘ O KONTAKT Z REJESTRACJĄ tel pięć pięć dwa dwa jeden zero dwa osiem zero

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Publikacje

 • Najczęstsze zmiany skórne towarzyszące cukrzycy - patomechanizm i obraz kliniczny. Nowa Klinika 2001, 8, 7-8,
 • Zakażenia grzybicze w przebiegu infekcji wirusem HIV - problemy terapeutyczno-profilaktyczne. Nowa Klinika 2001, 1231-3025, 8, 7-8,
 • Badanie aktywności wybranych proteaz lizosomalnych płytek krwi u chorych na atopowe zapalenie skóry. Postępy Dermatologii i Alergologii 2004, XXI, 4:190-199.
 • Methotreksat - druga młodość. Info Psoriasis 2/2012 (9) s.10
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Studia doktoranckie Łódzki Uniwersytet Medyczny

Certyfikaty

Zdjęcia

Artykuły