Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Karta płatnicza, Gotówka
32 708..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Chirurgia dziecięca

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Zwrotnicza 11G, Zabrze

220 zł

Centrum Medycyny Sportowej - CMSZwrotnicza 11G, Zabrze

180 zł

Centrum Medycyny Sportowej - CMS


Zaciszańska 25, Częstochowa

Centrum Medyczne Św. Łukasza

22 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medycyny Sportowej - CMS konsultacja chirurgiczna dzieci

Super chirurg, profesjonalne podejście, bardzo miły lekarz, polecam

P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medycyny Sportowej - CMS konsultacja chirurgiczna + USG

Doktory dokładnie przebadał syna, udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Sprawdził dokładnie wszystko. Jedyny minus to weszliśmy godzinę później. Mam nadzieje ze to incydentalny przypadek.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam od bardzo dawna. Pan doktor dokładanie zbadał i wszystko wytłumaczył, dodatkowo zaoferował pomoc przy dalszej diagnostyce. Nie zostawił Nas samych z problemem jak potrafią niektórzy. Podejście do dzieci też jak najbardziej na plus.
Oby więcej takich specjalistów.
Polecam!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medycyny Sportowej - CMS Inny

Zdecydowanie polecam tego lekarza. W przypadku mojego syna wykazał się dużym zaangażowaniem i zrozumieniem sytuacji. Pan Ciekalski posiada dużą wiedzę , jest też miły i kontaktowy.

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medycyny Sportowej - CMS konsultacja chirurgiczna dzieci

To nasza pierwsza wizyta u Tego specjalisty. Lekarz z doskonałym podejściem do małych pacjentów. Pomimo przerażenia i buntu dziecka ;) przeprowadził badanie bardzo sprawnie, z ogromnym wyczuciem, delikatnością i szacunkiem do małego człowieka. Wszystko zostało nam szczegółowo wyjaśnione. Dostaliśmy konkretne zalecenia. Wiemy co robić i jak pracować. Dziękujemy i wrócimy w wyznaczonym czasie do kontroli.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Św. Łukasza Inny

Pan doktor Jacek Ciekalski jest świetnym lekarzem już po pierwszej wizycie z synkiem wiedziałam że zostanę przy tym specjaliście. Wzbudził w mnie ogromne zaufanie nie bałam sie powierzyć mu swojego syna a to było bardzo istotne gdyż wykonywał mu zabieg. Sam zabieg został świetnie wykonany mały szybko wrócił do formy bez jakichkolwiek komplikacji. Z całego serca mogę polecić wszystkim Pana Doktora. Ten człowiekiem ma fach w ręku. Potrafi również wszystko wyjaśnić i uspokoić gdzie stres i nerwy są oczywiste jeżeli chodzi o własne dziecko.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bóle brzucha

Bardzo kompetentny i kontaktowy. Wszyscy rozkładali ręce, część chciało mi wmówić, że córka ma problem na tle nerwowym. Po pół roku szukania pomocy (a przy okazji utraty znacznej sumy pieniędzy na prywatne wizyty i badania) miałam szczęścia spotkać na swej drodze Pana Doktora, który w końcu podjął się zadania i zdiagnozował córkę. Wykonał laparoskopię, dzięki temu córka będzie mogła wrócić do normalnego życia i do swojego ukochanego sportu - pływania.

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zerwanie więzadeł w kolanie prawym oraz lewym

Leczę u lekarza córkę już od listopada niestety pozrywane więzadła w obydwóch kolanach. Perfekcyjna diagnoza decyzja o przeprowadzeniu operacji. 2 operacje udane, przebiegły bez powikłań. Kontakt i komunikacja z lekarzem jak najbardziej bardzo dobra. Jesteśmy wdzięczne lekarzowi za pomoc ponieważ dzięki tej pomocy córka powróci do swojego hobby jakim jest sport!

B
Profil zweryfikowany

Przepuklina pachwinowa obustronna u dziecka wraz z wodniakiem, różni lekarze różne teorie do momentu spotkania z dr Ciekalskim, szybka i trafna diagnoza, pełna opieka, ogromna cierpliwość w stosunku do małych pacjentów. Pełne zainteresowanie małym pacjentem aż do momentu kiedy wiadomo było że wszystko jest tak jak trzeba. Polecamy w 100%

M
Profil zweryfikowany

Witam..wspaniały lekarz:) moje dziecko trafiło na SOR z bólem w prawym boku..wstępne usg i diagnoza-guz:( po nocy na hematologii i robionym rezonansie okazało się ze to jednak skręt jajnika..przejął nas właśnie pan doktor od razu podjął się operacji:) dzieki niemu moje dziecko nie cierpi bo podjął się natychmiast pomocy. Jestem bardzo wdzięczna,ciepły, miły,troskliwy, okazał mojemu dziecku naprawde dużo pomocy. Polecam z całego serca:))

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Chirurgia dziecięca