Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna R. Dmowska i Partnerzy - Lekarze

  Byłam u Pani Doktor na wizycie prywatnej w styczniu z wytrzeszczem oka. Zrobiła mi podstawowe badania, aby przedstawić możliwe diagnozy. Wytłumaczyła mi wszystko, przedstawiła zalecenia i skierowała na dalsze badania. Koszt wizyty prywatnej to 100 zł. Polecam ! :)

 • Byłam pacjentem prywatnym podczas przyjmowania chorych na kasę, więc nie trudno sobie wyobrazić rozgoryczenie pacjentów funduszowych. Lekarz nie dobiera szkieł tylko asystent, a praca pani doktor polega na zajrzenie w oko i powiedzenie"PROSZĘ PANI KARTA, PROSZĘ IŚĆ DO REJESTRACJI I ZAPISAĆ SIĘ NA NASTĘPNĄ WIZYTĘ NA DOBRANIE OKULARÓW" Po pierwszej wizycie wyszłam z niczym( nawet nie dostałam, żadnej recepty na okulary). Ogólny koszt to: pierwsza wizyta 100zł (po której pacjent wychodzi z zerem informacji), druga wizyta 100(wybór okularów, który musi być koniecznie wybrany u optyka w przychodni, w której pani dr przyjmuje) no i oczywiście okulary, które tanie nie są. Pierwszy raz spotkałam się z takim okulistą, który przyjmuje pacjenta na dwie wizyty (200zł) i wręcz zmusza na kupienie okularów u siebie w przychodni. Serdecznie odradzam Szkoda pieniędzy A NA DODATEK UWAŻAM, ŻE ŹLE ZOSTAŁY DOBRANE SZKŁA DO MOJEJ WADY:(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr.I.Czarnojańczyk jest to bardzo dobry specjalista w dziedzinie okulistyki.Miałam okazję kilkakrotnie być u Pani Doktor na wizycie-gdzie zostałam bardzo dokładnie zbadana i zdiagnozowana.Jestem bardzo zadowolona i polecam z całą pewnością!!!-stała pacjentka.

 • Przykre ale ja też nic dobrego nie mogę napisać o tej pani doktor. Jedyne to to że w czsie wizyty jest miła , rzeczywiście ale czy ona jedna? Może za bardzo nie zaszkodzi ale na pewno nie pomoże. Ot do kontroli po zakraplaniu oka z powodu zapalenia spojówek to może się nadaje ale do niczego więcej. I nie wiem dlaczego tyle ludzi do niej idzie? Chyba że pogadać...

 • Zgadzam się z opinią wyżej.Pogadać to ta pani doktor potrafi i owszem ale na chorobach oczu nie zna się zupełnie - potrafi tylko odesłać "wyżej" i to nie zawsze. Myślałam,że dobrać okulary potrafi bo to nawet optyk umie...ale Pani doktor to tak metodą prób i błędów - w tych lepiej czy w tych? Zdecydowanie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr. Czarnojańczyk to osoba o wysokiej kulturze osobistej jak i ogromnej wiedzy w dziedzinie okulistyki. Osoba bardzo przystępna i "ludzka".Umiejąca wysłuchać pacjęta i mieć dla niego "czas". Niejednokrotnie będąc na wizytach nie odczuwa się tzw.dystansu lekarz-pacjent tylko miłe spotkanie dwóch osób.
  Nadmieniam, że dr. Czarnijańczyk nie jest moją rodziną, znajomą czy sąsiadką.

 • Odradzam!
  Niestety, nie mogę powiedzieć nic dobrego, nawet podstawowe badanie w celu stwierdzenia wady wzroku, nie wyszło Pani doktor.
  Rozmawiam z wieloma ludźmi i większość, która miała przyjemność poznać Panią doktor myśli podobnie. Teraz minęło już duzo czasu od tego badania a jak wiadomo czas to najlepszy lekarz nie jestem już tak zażenowana jak wcześniej.Ale mimo wszystko-szczerze odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

72

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

260

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.