lek.

Izabela Czarnojańczyk

Okulista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 260 osób

 • Dostępność

  Lekarz Izabela Czarnojańczyk przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Izabela Czarnojańczyk to jeden z 19 lekarzy o specjalizacji okulista w miejscowości Siedlce na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten okulista nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Gabinet Okulistyczny

  Daszyńskiego 41
  08-103 Siedlce, mazowieckie

  53
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

8 opinii

 • EM

  Byłam u Pani Doktor na wizycie prywatnej w styczniu z wytrzeszczem oka. Zrobiła mi podstawowe badania, aby przedstawić możliwe diagnozy. Wytłumaczyła mi wszystko, przedstawiła zalecenia i skierowała na dalsze badania. Koszt wizyty prywatnej to 100 zł. Polecam ! :)

 • Byłam pacjentem prywatnym podczas przyjmowania chorych na kasę, więc nie trudno sobie wyobrazić rozgoryczenie pacjentów funduszowych. Lekarz nie dobiera szkieł tylko asystent, a praca pani doktor polega na zajrzenie w oko i powiedzenie"PROSZĘ PANI KARTA, PROSZĘ IŚĆ DO REJESTRACJI I ZAPISAĆ SIĘ NA NASTĘPNĄ WIZYTĘ NA DOBRANIE OKULARÓW" Po pierwszej wizycie wyszłam z niczym( nawet nie dostałam, żadnej recepty na okulary). Ogólny koszt to: pierwsza wizyta 100zł (po której pacjent wychodzi z zerem informacji), druga wizyta 100(wybór okularów, który musi być koniecznie wybrany u optyka w przychodni, w której pani dr przyjmuje) no i oczywiście okulary, które tanie nie są. Pierwszy raz spotkałam się z takim okulistą, który przyjmuje pacjenta na dwie wizyty (200zł) i wręcz zmusza na kupienie okularów u siebie w przychodni. Serdecznie odradzam Szkoda pieniędzy A NA DODATEK UWAŻAM, ŻE ŹLE ZOSTAŁY DOBRANE SZKŁA DO MOJEJ WADY:(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr.I.Czarnojańczyk jest to bardzo dobry specjalista w dziedzinie okulistyki.Miałam okazję kilkakrotnie być u Pani Doktor na wizycie-gdzie zostałam bardzo dokładnie zbadana i zdiagnozowana.Jestem bardzo zadowolona i polecam z całą pewnością!!!-stała pacjentka.

 • Tylko ten okulista leczy całą moją rodzinę,i tylko tego polecam

 • Przykre ale ja też nic dobrego nie mogę napisać o tej pani doktor. Jedyne to to że w czsie wizyty jest miła , rzeczywiście ale czy ona jedna? Może za bardzo nie zaszkodzi ale na pewno nie pomoże. Ot do kontroli po zakraplaniu oka z powodu zapalenia spojówek to może się nadaje ale do niczego więcej. I nie wiem dlaczego tyle ludzi do niej idzie? Chyba że pogadać...

 • Zgadzam się z opinią wyżej.Pogadać to ta pani doktor potrafi i owszem ale na chorobach oczu nie zna się zupełnie - potrafi tylko odesłać "wyżej" i to nie zawsze. Myślałam,że dobrać okulary potrafi bo to nawet optyk umie...ale Pani doktor to tak metodą prób i błędów - w tych lepiej czy w tych? Zdecydowanie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr. Czarnojańczyk to osoba o wysokiej kulturze osobistej jak i ogromnej wiedzy w dziedzinie okulistyki. Osoba bardzo przystępna i "ludzka".Umiejąca wysłuchać pacjęta i mieć dla niego "czas". Niejednokrotnie będąc na wizytach nie odczuwa się tzw.dystansu lekarz-pacjent tylko miłe spotkanie dwóch osób.
  Nadmieniam, że dr. Czarnijańczyk nie jest moją rodziną, znajomą czy sąsiadką.

 • Odradzam!
  Niestety, nie mogę powiedzieć nic dobrego, nawet podstawowe badanie w celu stwierdzenia wady wzroku, nie wyszło Pani doktor.
  Rozmawiam z wieloma ludźmi i większość, która miała przyjemność poznać Panią doktor myśli podobnie. Teraz minęło już duzo czasu od tego badania a jak wiadomo czas to najlepszy lekarz nie jestem już tak zażenowana jak wcześniej.Ale mimo wszystko-szczerze odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz