Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: WROMED Praktyka Lekarska tradzik

Dzięki Pani doktor wyleczyłam trądzik, kiedy do niej trafiłam po kuracji u dermatologa moja twarz była w okropnym stanie, pomaga mi również pozbyć się blizn potrądzikowych. Bardzo dobry lekarz, polecam !!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Wróblewska jest zarówno rewelacyjnym lekarzem jak i po prostu człowiekiem. Jest przemiła , zawsze chętnie służy radą, obszernie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat, pacjentką medycyny estetycznej, jestem naprawdę ogromnie zadowolona z efektów jej pracy. Pani Wróblewska zabiegi wykonuje niezwykle "oszczędnie " tzn. aby wyglądać naturalnie, ale jednocześnie pięknie. Długo by jeszcze można było pisać. Szczerze polecam Panią doktor Wróblewską zawłaszcza Paniom niezdecydowanym, obawiającym się o końcowy rezultat zabiegu. Pani doktor to Mistrz w dziedzinie medycyny estetycznej. Pozdrawiam serdecznie


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor Wróblewską, od dawna miałem problem z łysieniem. Po półrocznej kuracji mezoterapią mogę potwierdzić, że są efekty. Mimo, że trzeba było poczekać na rezultat to moge potwierdzic skuteczność kuracji. Dziękuję Pani Doktor!!!


H
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do niego długi czas, super lekarz jak dla mnie, dobrze dobiera mi tabletki i prawidłowo poprowadził też ciążę zawsze go będę polecać.


<
Użytkownik zweryfikowany

Polecam dr. Wróblewską, to bardzo dobry lekarz, leczyłam u niej hormonalnie trądzik. Pani dr. jest również lekarzem medycyny estetycznej i u niej również wyleczyłam blizny potrądzikowe laserem i pilingami. Jestem zadowolona z wyników, nie mam blizn i wreszcie cieszę się ładną cerą:) szczerze polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie