Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu
Zwycięstwa 25, Sosnowiec
Gabinet Pediatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Przykro mi to stwierdzić ale niestety ja nie jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor, na wizytę jechałam pełna nadziei że ktoś wreszcie pomoże mojemu dziecku, które od urodzenia ma problemy z refluksem, budzi się w nocy z płaczem co 30 minut, słabo przybiera na wadze, ulewa, charczy, wygina głowę podczas karmienia, ładnie śpi tylko w nosidełku gdzie jest,,spioniozowane’’..i milion innych objawów, liczyłam na to że Pani doktor zaproponuje nam badania w kierunku tej przypadłości lub zaproponuje lek ( jestem laikiem ale doskonale wiem że nie wszystkie leki refluksowe są inwazyjne i powodują skutki uboczne na zdrowiu dziecka), tymczasem Pani Doktor zaproponowała nam zmianę mleka mm po którym nie ma i od początku wiedziałam ze nie będzie poprawy, bo przypadłość refluksowa pozostała..liczyłam na to że po wizycie nie usłyszę tego co mówi pediatra że,, refluks to stan fizjologiczny’’ niestety nie zgodzę się z tą opinią kiedy dziecko cierpi... koniec końców trafiliśmy do innego lekarza który rozpoczął prawdziwą diagnostykę i już widoczna jest poprawa


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu

Pani doktor z ogromną wiedzą i zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Jest lekarzem, który bada pacjenta bardzo dokładnie i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie. Dzięki Pani doktor udało mi się uzyskać remisję dość rzadkiej choroby jelit. Ja i moi rodzice jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną nam pomoc i szacunek. Polecam każdemu, który zmaga się z problemami gastroenterologicznymi! Dziękujemy.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu

Bardzo dobry lekarz, z ogromną dokładnością bada pacjenta, zwraca uwagę na wiele rzeczy. Dzięki Pani doktor, córka nie tylko jest już zdrowa pod kątem gastrycznym ale i również dostrzegła między innymi, że córka ma wędzidełko wargowe do podcięcia. Jestem zachwycona Panią doktor, jak dotąd żaden inny lekarz nie zbadał mojej córki tak dokładnie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny bóle brzucha

Zanim wybrałam się do pani doktor przeczytałam wcześniejsze opinie i potwierdziły się w 100 %! To wielkie szczęście, że do Niej trafiłam. Siedziałam z córką prawie godzinę, była bardzo dociekliwa, szukała przyczyny na wszelkie sposoby. Problem okazał się nie gastrologiczny, więc sama nie mogła pomoc, ale nie zostawiła nas z problem i skontaktowała z innym specjalistą.
To przemiła, bardzo kulturalna osoba. Wielka klasa. Polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Maliszewska to lekarz wyjątkowy. Specjalista z ogromną wiedzą, osoba bardzo mądra nie tylko książkowo, ale także życiowo. Lecząc mojego synka patrzyła na wiele elementów, postawiła diagnozę, wówczas, gdy inni bezradnie rozkładali ręce. Pani Doktor to także serdeczna, ciepła osoba, która daje nadzieję i wierzy w to, iż będzie dobrze. Badanie dziecka jest bardzo wnikliwe, szczegółowe. Jako rodzic-mama dostrzegam i doceniam u pani Maliszewskiej lata praktyki i profesjonalizm... Dziękuję za okazaną pomoc... mama Szymusia


K
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista, wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze chętna do pomocy, prawdziwy lekarz z powołania


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Duża wiedza,bezinteresowność, podejście do pacjenta. Zawsze można zapytać, poprosić o radę. Pozdrawiam serdecznie Panią doktor!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Pani doktor - cudowna osoba. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta , wnikliwy wywiad , ogromna wiedza. Poza tym jestem jej strasznie wdzięczna gdyż dała mi nadzieję , że mój synek może nie ma celiakii, chociaż jej koledzy taką diagnozę wystawili. Dobro dziecka to dla niej priorytet! Jesteśmy w trakcie badań i niezależnie od ich wyników uważam , że taka postawa zasługuje na szczególny szacunek. Dziękuję :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania, który umie słuchać. Już przez telefon przeprowadziła ze mną wywiad lekarski w sprawie dziecka, zleciła serię badań i podała działania, które do wizyty należy zastosować. Jestem pod wrażeniem!Polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor zdiagnozowała mnie dopiero po miesiącu wizyt. Najpierw wykonała wszystkie możliwe badania. Wytłumaczyła co mi je, dlaczego i jak temu zapobiec i pokazała, że mojej choroby nie trzeba leczyć lekami lecz innym trybem życia. Jestem bardzo wdzięczna za dokładne badania i diagnozę. Polecam gorąco Panią doktor.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania