Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Sobieskiego 42, Tczew
Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych radiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4

Ogólna ocena
11 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały diagnosta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a przede wszystkim bardzo uprzejmy człowiek. Podczas badania Pani doktor dokładnie wszystko wyjaśnia powodując, że pacjent czuje się mniej zestresowany i zagubiony. Samo badanie jest przeprowadzone bardzo dokładnie. Uwagę zwraca bardzo dobrze wyposażony i wygodny gabinet, z rozwiązaniami których próżno szukać w innych tego typu gabinetach, jak np., system multi-monitorów. Kilkakrotnie wykonywałem badania u Pani doktor Łazasrskiej i nigdy nie zawiodłem się na postawionej diagnozie. Nie bez znaczenie jest również fakt, że Pani doktor ma doskonałe opinie wśród innych lekarzy, a przeprowadzone przez nią badania cieszą się uznaniem również wśród lekarzy Akademii Medycznej w Gdańsku. Gorąco polecam, Kowalkowski


S
Użytkownik zweryfikowany

Były pacjent, gabinet lekarski to nie sklep spożywczy. Każdy pacjent wymaga czegoś innego. W takich sytuacjach kolejka ma prawo się nieco wydłużyć. Poza tym bywam dość często w poczekalni Pani doktor i na pewno nie jest ona tak mała jak została opisana poniżej. Również nie zgodziłabym sie z ocena nieuprzejmości Pani doktor w stosunku do pacjentów. Może dotyczy to jedynie tych nie zadowolonych i mających pretensje o opóźnienie dwudziestominutowe. Sama spotkałam jedynie miłą i sympatyczną atmosferę w gabinecie.


B
Użytkownik zweryfikowany

Mimo umówionego terminu i godziny trzeba czekać w kolejce w klitce 2x2m w temp. 30 stopni. Rozumiem gdyby to była wizyta finansowana przez NFZ ale za prawie 100 zł. za wizytę prywatną oczekuję zdecydowanie czegoś więcej. Poza tym Pani bardzo nie uprzejma. Zdecydowanie nie polecam !


S
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor w 100 %. Bardzo profesjonalna, usg wykonane dokładnie i z wyczerpującym opisem. Chodzę do niej na NFZ i prywatnie- zawsze bardzo miła , uprzejma .


Z

USG wykonane profesjonalnie z bardzo dokładnym opisem. Lekarz specjalista również był pełen podziwu za dokładność. Badanie nie było robione powierzchniowo - badane były wszystkie okoliczne narządy. Poza tym bardzo istotna cecha - potrafi odpowiednio informować przestraszonego pacjenta. Gorąco polecam!


M

Lekarz bardzo bardzo dobry. Usg jamy brzusznej i tarczycy zrobiono bardzo profesjonalnie a nie powierzchownie. Zdjęcia dokładnie opisane. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY !!!!


Z

Dzięki pani doktor Łazarskiej dowiedziałam się że mam raka piersi, całe szczęście w pore wykrytego i wciąż do usunięcia. Teraz już, bez piersi ale też bez raka, jestem zdrowa i bardzo za to jej dziękuje.


P

Polecam w 100%.Lekarz radiolog z doświadczeniem.Badania wykonywane solidnie i w pełni profesionalnie.Badania USG cenione przez innych lekarzy prowadzących właściwe leczenie.Zdjęcia RTG również.Szeroka gama wykonywanych badań i miłe podejście do pacjenta.
Światowy standard.
Jeszcze raz goronco polecam!


W

Praktyla lekarska poparta wiedzą,szkoleniami i doświadczeniem.Badania USG wykonywane rzetelnie i na profesjonalnym sprzęcie, w 100% sprawdzalne klinicystycznie, oczywiście z natury jest to badanie "powierzchowne" w przeciwieństwie do inwazyjnych.
Opisy zdjęć RTG też na najwyższy poziomie.Do tego dodać miłe i sympatyczne podejście do pacjenta.Od kilku lat doświadczam tego ja, moja rodzina i znajomi.
Polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalne opisy zdjęc i wyniki badań USG. Sprawdzalność w 100%. Polecam serdecznie!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie