lek.

Iwona Gralec

verifiedCreated with Sketch.

Radiolog, Diagnostyk

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów śląskich we Wrocławiu. Specjalista z zakresu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Lekarz z 20-letnim stażem pracy w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta .Pani doktor jest miłą kontaktową osoba ,pacjent ma wrażenie ze jest u znajomej .Badanie przebiega w bardzo miłej atmosferze .

 • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: USG jamy brzusznej

  Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do mojego przypadku wytłumaczyła wszystko bardzo zrozumiale. Ogolnie to bardzo miła i serdeczna osoba :) Godna polecenia

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Usg piersi z użyciem Elastografii

  Bardzo sympatyczna i rzeczowa Pani Doktor powie co i jak wszystko dokładnie omówi do takiego lekarza aż chce się chodzić.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja diagnostyczna

  Łączenie wiedzy uzyskanej na studiach z doświadczeniem zdobytym w pracy zawodowej i serdecznością w stosunku do pacjenta to pierwsze co nasuwa mi się po wizycie u Pani doktor. Bardzo kompetentna osoba z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. W chorobie spotkanie lekarza z ogromnym sercem jest niezwykle ważne i ciesze się, że trafiłam na Panią doktor. Polecam!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: bol brzuszka (zagestnienie zolci w woreczku zolciowym)

  Pani doktor świetna kobieta cudowny lekarz moja córka (4latka)nie chciała wyjść podejście do dziecka 6+ doświadczenie 6+ wytlumaczy pomoze polecam Pania doktor z czystym sumieniem .dziekuje za pomoc pozdrawiamy mała Julia wraz z mama

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Usg piersi z użyciem Elastografii

  Wizyta przebiegła wzorowo. Pani doktor cierpliwa, udzielała bardzo szczegółowych informacji w czasie badania. Serdecznie polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Usg piersi z użyciem Elastografii

  Pani Doktor bardzo miła i wszystko szczegółowo wytłumaczyła jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam Panią Dr.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: usg

  Pani Doktor jest świetnym fachowcem. Poświęciła mi dużo czasu na badanie, a także omówiła ze mną dokumentację medyczną jak i wyniki, które zabrałem ze sobą na wizytę. Szczerze polecam

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: USG stawów

  Bardzo dobra specjalistka Wszystko poprostu perfekcyjnie . Pani Iwona bardzo mila, odpowie na kazde pytanie Super

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konultacje radiologiczne

  Pani doktor bardzo sympatyczna i miła osoba.dokładnie przejrzała moją dokumentację medyczną,rozwiała moje wątpliwośći,potrafi słuchać pacjęta.Wizyta odbyła się bez pośpiechu,pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy.Naprawdę polecam.Anna.G.

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów śląskich we Wrocławiu.
  Specjalista z zakresu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.
  Lekarz z 20-letnim stażem pracy w zakresie zdjęć rtg, badań usg, badań tomografii komputerowej, mammografii i rezonansu magnetycznego.
  Wykorzystuję zdobytą wiedzę, aby pomagać pacjentom zdiagnozować przyczyny dolegliwości bólowych, uczucie dyskomfortu, powiększenia narządu, przyczyn drastycznego chudnięcia lub tycia.
  Konsultuję dotychczas wykonane badania z oceną postępu lub wycofania się choroby. Oceniam badania pod kątem ewentualnej wznowy procesu nowotworowego. Pomagam w ustalaniu procesu diagnostycznego (kolejność i rodzaj wykonywanych badań), by był efektywny i możliwie najlepszy dla pacjenta.

Specjalizacje

 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im.Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • polski