Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Górska 19, Bielsko-Biała

OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii Sp. z o.o.

Moje doświadczenie

O mnie

W OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii kieruje zespołem medycznym, który od 17 lat dzięki współpracy i zaangażowaniu lekarzy okulistów oraz opt...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Okulistyka

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii Sp. z o.o. Inny

Kompetencja, wielka wiedza, profesjonalizm na najwyższym poziomie oto cechy Wspaniałej Pani Doktor Iwony Filipeckiej! W czasie kosnultacji u Pani Doktor otrzymałam rzeczową, jasną odpowiedź na moją skomplikwany i złożony problem oczu.A co również ważne Pani Doktor Iwona jest Cudownym Człowiekiem! Gorąco polecam!

J
Lokalizacja: OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii Sp. z o.o. Inny

Serdecznie dziękuję Pani doktor za podjęcie się operacji jedynego oka mojego Taty.Operacja była obciążona ogromnym ryzykiem ze względu na stan oka i wiek Taty. Właśnie skończył 96 lat i od operacji powtarza,że dzięki Pani doktor wyszedł z ciemniej piwnicy do jasnego i kolorowego salonu. Szczegóły nie są tak ważne, najważniejsze jest światło.
Bardzo dziękuje za profesjonalne, ale i pełne empatii podejście do starszego Pana.
Pani doktor Filipecka łączy w sobie wszystkie cechy wspaniałego lekarza. Cierpliwość, empatia w podejściu do pacjenta oraz wiedza,doświadczenie, korzystanie z najnowszych osiągnięć w diagnostyce, leczeniu i chirurgii oka.
Gorąco polecam, takich lekarzy nie spotyka się często.
Jadwiga Sójka

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii leczenie wad wzroku

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani Doktor, świat byłby lepszym miejscem. Świetny fachowiec, a do tego delikatny, przyjazny, uśmiechnięty człowiek. Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, przeprowadza bardzo dokładne badania, operuje z dużą fachowością, pacjent czuje, że ma doskonałą opiekę. W ręce Pani Doktor można oddać się bez strachu i wahania.

dr n. med. Iwona Filipecka

Dziękuję Pani Kasiu za docenienie mnie jako człowieka i jako lekarza oraz za poświęcony czas na napisanie tej opinii. To bardzo miłe:)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii konsultacja okulistyczna

Bardzo dziękujemy za wizytę w miłej atmosferze, kompleksowe badania, wyczerpujące wyjaśnienia na zadawane pytania dla naszej 89 babci.

Dla pacjenta w starszym wieku przekaz informacji, w sposób zrozumiały i przystępny jest bardzo ważny...dziękujemy Pani Doktor - rodzina z Wrocławia.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii dyskomfort ze strony oczu

Świetny lekarz! Pani Doktor- profesjonalna, a przy tym otwarta, uprzejma, uśmiechnięta, dokładnie tak, jak na zdjęciu. Dziękuję za trafną diagnozę i skuteczne leczenie ( efekty już po pierwszej wizycie!). Od 40 lat odczuwałam dyskomfort oczu ( pieczenie, swędzenie, gradówki, stany zapalne), po wizycie u pani Doktor( III 2019) i sumiennym stosowaniu się do Jej zaleceń nareszcie odczuwam ulgę. Dziękuję !!! Jadwiga Z.

dr n. med. Iwona Filipecka

Pani Jadwigo, bardzo dziękuje za tak wiele ciepłych słów, a także, że znalazła Pani czas aby podzielić się opinią z innymi pacjentami. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii

Polecam z całego serca Panią Doktor.Uratowała tacie wzrok.Szybka diagnoza i termin na zabieg.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,odpowiada na wszystkie nurtujące pytania.Lekarz z powołania.
Dziękujemy!

dr n. med. Iwona Filipecka

Bardzo dziękuję za wspaniałą rekomendację Pani Marto. Cieszę się, że trafiliście Państwo z tatą we właściwym czasie. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii operacja zaćmy

Bardzo polecam Panią Doktor Filipecką oraz leczenie w klinice Okulus Plus. Pani Doktor to bardzo życzliwa i empatyczna osoba, która cierpliwie tłumaczy medyczną terminologię. Bardzo dziękuje za poświęcony czas i troskę okazaną zarówno przed jak i po zabiegu. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor i podkreślam, że nie ma się czego obawiać!

dr n. med. Iwona Filipecka

Pani Katarzyno, dziękuję za słowa uznania. Wiem jak bardzo zawiła jest terminologia medyczna stąd moje starania w jej tłumaczeniu :) Dziękuję i pozdrawiam.


R
Profil zweryfikowany

Kilka razy zetknąłem się z lekarzami tej specjalności -żaden do tej pory nie ujął mnie swoją wiedzą, profesjonalizmem a także CZŁOWIECZEŃSTWEM jak Pani Dr. Filipecka. Jej umiejętności w zakresie chirurgii oka, to perfekcja. Życzyłbym sobie spotykać tylko takich lekarzy we wszystkich specjalnościach.Dr. Filipecka ( w odróżnieniu od wielu innych lekarzy ) potrafi korzystać ze zdobyczy techniki medycznej w realizacji swego powołania.
RAK

dr n. med. Iwona Filipecka

Piękna opinia. Bardzo dziękuję za tak wiele miłych słów Panie Ryszardzie. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania