Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Marty 4, Racibórz
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Menopauza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
4 opinie

S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo miła Pani Doktor. Uśmiechem wita swoich pacjentów. Dokładnie bada i udziela odpowiedzi na zadane pytania. Chodzę do niej od lat i ani razu mnie nie zawiodła.


W
Użytkownik zweryfikowany

Jestem młodą osobą, dlatego wybrałam się do pani doktor z problemem jak i pytaniami, odpowiadała oschle, już na samym początku wizyty było widać że mnie oceniła, arogancko odpowiadała na moje pytania, wychodząc z gabinetu, nie uzyskałam potrzebnych odpowiedzi jedynie rozczarowanie, bardzo oschła kobieta, nieprzyjemna, źle się czułam, za każdym razem jak zadawałam pytanie ironicznie na nie odpowiadała, wogóle mi nie pomogła. Stanowczo odradzam panią doktor, szczególnie osobom w młodym wieku które przychodzą po pomoc jak i po antykoncepcję, jeśli nie chcecie zostać ocenione już przez próg.


A
Użytkownik zweryfikowany

U Pani doktor byłam na mojej pierwszej wizycie ginekologicznej i bardzo się rozczarowałam. Pani doktor wykazywała zniecierpliwienie, gdy miałam problem z wejściem na fotel, na moje pytania na temat barania odpowiadała bardzo oschle. Gdy zadałam pytania na temat samokontroli piersi wręczyła mi ulotkę i powiedziała, że wszytko jest opisane. Wyszłam z badania bez odpowiedzi na zadawane pytania oraz bez wiedzy na temat mojego stanu zdrowa. Stanowczo odradzam.


P
Użytkownik zweryfikowany

bardzo przyjemna Pani doktor , wizyta odbyła się bez żadnych skrempowanian. Byłam juz u innych lekarzy ale doznałam tylko urazy , kobieta oczekuje delikatnosci w wiekszosci wypowiedzi mowia ze mezczyzni sa duzo delikatniejsi ja niestety natrafilam na zupelnie inna sytuacje kilka miesiecy temu dlugo sie zastanawialam czy znow sie wybrac ale teraz wiem ze bylo warto. :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Menopauza
Pokaż wszystkie leczone choroby