Umów wizytę Zapytaj lekarza 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu rocznik 1995. Pracę zawodową rozpocząłem w ZOZ Głuchołazy w Oddziale Chirurgicznym, gdzie uzyskałem I stopień specjalizacji w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badnie doppler i ewentualna kwalifikacja do zabiegu skleroterapii.

  Pan Doktor zaangażowany i zainteresowany pacjentem, przystępny i miły człowiek.
  Wizyta i badanie Doppler odbyło się bez pośpiechu.
  Wizyta rozwiała również moje wątpliwości co do konieczności zabiegu w tym momencie. Na zabieg sklerotearapii w przyszłości na pewno u Pana dr Mazura. Zdecydowanie polecam.
  Agnieszka Głuchołazy

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu, który odbył się praktycznie bezboleśnie, w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Życzliwy , wyrozumiały, sympatyczny , a przede wszystkim profesjonalista z ogromną wiedzą. Lekarz godny polecenia.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz ten przyjął mnie w środku nocy w szpitalu na dyżurze z piątku na sobotę - przyjechałem do niego z bólem łydki w dwóch miejscach, podejrzewałem nawracającą zakrzepicę i nie chciałem czekać do poniedziałku, bo bałem się, że zakrzep może się oderwać. Lekarz zachowywał się jakby był zły na mnie, że go obudziłem. USG Dopplera wykonał dosyć pobieżnie, nie zbadał żył w całej kończynie dolnej, tylko w tych dwóch miejscach, które wskazałem. Stwierdził, że nie ma potrzeby stosować zastrzyków Clexane rozrzedzających krew, wystarczy maść. Po kilku dniach udało mi się dostać na wizytę prywatną do chirurga naczyniowca, który bardzo dokładnie przebadał moje żyły przy pomocy USG Dopplera, wszystko spokojnie i uprzejmie wyjaśnił oraz oczywiście zalecił stosowanie zastrzyków rozrzedzających krew Clexane (20 sztuk) - okazało się też, że zakrzep pojawił się w trzecim miejscu na stopie.
  Po sposobie w jaki lekarz Mazur przyjął mnie i co zalecił, nie polecam go.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: żylaki kończyn dolnych

  Profesjonalnie, dokładne badanie usg, wszystko wytłumaczone na spokojnie, tak jak powinno być. Polecam !!!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia SanvitaUsługa: USG Doppler, konsultacja

  Bardzo konkretny, doświadczony i przy tym przesympatyczny lekarz. Dokładne badania, bez pośpiechu a szybko. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zakrzepica konczyn dolnych

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Życzliwy , wyrozumiały, sympatyczny , kompetentny i itp. Lekarz godny polecenia.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Profesjonalnie wykonane badanie. Super podejście do pacjenta - wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz miły, konkretny, komunikatywny, rzeczowy. Na skrzynkę pocztową otrzymałam szczegółowy opis badania z zaleceniami i propozycją dalszego leczenia. Dotychczas nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalnym przekazaniem historii choroby. Jestem pod wrażeniem. Tak sobie wyobrażam cyfryzację systemu, dla mnie 5 z plusem

 • T

  Polecam zdecydowanie, rzeczowy, konkretny, wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie, na takiego lekarza czekałam tzw. " lata całe ". To miłe, że Głuchołazy mają takiego specjalistę.

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu rocznik 1995. Pracę zawodową rozpocząłem w ZOZ Głuchołazy w Oddziale Chirurgicznym, gdzie uzyskałem I stopień specjalizacji w chirurgii ogólnej. Następnie w latach pracowałem w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Zabrzu, który prowadził Pan Profesor Pardela. Pod jego kierownictwem uzyskałem II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej w 2004 roku. W 2007 roku obrona doktoratu. W latach 2012-2015 specjalizowałem się w chirurgii naczyniowej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej w Katowicach, prowadzonym przez Pana Profesora L. Cierpkę. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyń w Centrum Urazowym w Sosnowcu.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Certyfikaty

 • Ireneusz Mazur, chirurg naczyniowy w mieście Knurów - Certyfikaty
 • Ireneusz Mazur, chirurg naczyniowy - Certyfikaty
 • Ireneusz Mazur, Knurów - Certyfikaty

Choroby

więcej