lek.

Irena Siuta-Wójtowicz

Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jstem specjalistą w pediatrii od 2004 roku. więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jstem specjalistą w pediatrii od 2004 roku.

Specjalizacje

 • Pediatria

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Kompetentna cierpliwa i bardzo spokojna. Pomaga dziecku i rodzicom. Bardzo dziękujemy z pewnością wrócimy.

 • A

  pani Doktor jest bardzo kompeteta osoba, zawsze pomoże, odbierze telefon nawet jak jest na wakacjach. Przyjmie pacjenta w swoj wolny dzien(sobota) gdy zachodzi taka potrzeba. Kilka razy zbadała mnie ( Rodzica) gdzy źle sie czułam, przepisała leki i pomogła. Jest bardzo ludzka i pomocna w kazdej sytuacji, spokojnie tłumaczy, udziela wielu wskazówek i rad! napawde godna zaufania! Nie zdziera pieniedzy, za dwójke dzieci przyjetych w tym samym czasie bierze jak za jedno dziecko 70zł! Gdy jest potrzeba kontroli na drugi dzien, Pani Doktor nie bierze ponownie pieniedzy! Porzadny człowiek, dobry lekarz, który dba o całą Rodzine!!:))))))))

 • Pani doktor kocha mleko modyfikowane, karmiąc piersią usłyszałam, że głodzę dziecko. Pani waży też niemowlęta w pieluszce i ubraniu, nie przywiązuje wagi do dokładnego zbadania dziecka. Nie polecam, omijam szerokim łukiem.

 • Przyznam szczerze, że nie wiem skad te pochlebne opinie. U pani doktor byłam 2 razy i wiecej sie u niej nie pojawię. Trafiłam do pani z 2 miesiecznym niemowleciem na wizytę kontrolną po 3 hospitalizacjach z powodu biegunek i wymiotów (przez co również moje dziecko przestało przybierać na wadze) Wszelkie wirusy, bakerie i grzyby wykluczono. Akurat przed wizytą pojawiła sie jeszcze wysypka na twarzy mojego dziecka. Podczas wizyty, po zapoznaniu sie z wypisami ze szpitali i przeprowadzeniu wywiadu pani doktor stwierdziła, ze biegunki u mojego dziecka sa spowodowane obecnoscia psa w domu, bo jak sie wyraziła pies jest napewno chory (co oczywiscie jest nieprawdą), a wysypka na twarzy to z pewnoscia niewłaściwa pielegnacja skóry, (a dokładniej powiedziała, że ma pewnie niedomytą buzię!!!). Co do wagi, to w ogole się tym nie przejeła. Jak dla mnie z tej pani diagnosta jest żaden! Jak się pózniej okazało dziecko miało typowe objawy nietolerancji pokarmowej, a ściślej mówiąc laktozy. Gdybym dalej słuchała dyrdymałów pani doktor to u mojego dziecka wystąpiłoby niedożywienie i w efekcie słabiej by się rozwijało.Zdecydowanie nie polecam tej pani.

 • Polecam wszystkim Panią doktor Wójtowicz. Jest to lekarz z pasją, dociekliwie szuka przyczyn choroby dziecka a nie wypisuje od ręki na wszystko antybiotyki. Dzięki niej moje dzieci od 4 lat( odkąd zmieniłam lekarza) nie były leczone antybiotykiem i mają wysoka odporność na choroby. Bardzo dziękuję Pani doktor.

 • A

  Polecamy Panią doktor. Potrafi uspokoić nadopiekuńczych rodziców wzbudzając zaufanie swoją wiedzą. Zaleca spokój w sprawach mało istotnych, a jednocześnie niebagatelizuje niczego i podchodzi poważnie do faktycznych problemów trzymając rękę na pulsie i konsultuje się ze specjalistami. Jest sympatyczna, ale przede wszystkim profesjonalna.

 • Polecam Panią doktor, kompetentna, szybko wyleczyła dzieci z chorób,z ktorymi inni lekarze nie dawali rady. Starannie dobiera leki,nie przesadza z antybiotykami
  Moje dzieci są pod stałą opieką Pani doktor i naprawdę z czystym sumieniem mogę ją polecić

 • Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Pod jej opieką jest dwójka moich dzieci i nie jeden raz postawiła lepsza diagnozę niż np. dermatolog. To ona wysłuchała szmery w sercu mojej córki, którą po raz pierwszy badała. Dodam, że dziecko przez 2 lata było pod opieką innego lekarza, który nawet nie wspomniał o szmerach. Dziecko jest pod opieką kardiologa i po specjalistycznych badaniach, które pani doktor zleciła. Mam do niej duże zaufanie i polecę każdemu, bo leczy z głową i nie przesadza z lekami.

 • Krakoofka zupełnie nie rozumiem Twojego komentarza z badaniami. Skąd wiesz jakie badania należy robić w jakich przypadkach? Moze Pani Doktor zleca badania jakie uważa za słuszne. Ja uważam, ze jest najlepszym nie tylko pediatrą ale i przy tym dermatologiem i alergologiem. Moje dzieci są jej stałymi pacjentami i zawsze konsultacje oraz badania były bardzo pomocne oraz zawsze przydatne.

 • Pani doktor wydaje się być trochę niepozbierana i niepewna tego, co robi. Czasami zleca badania zupełnie dziwne i od czapy, czasami odzywa się lekko protekcjonalnym tonem do rodziców. Kilka razy u niej byliśmy w Medicover z dziećmi, ale tylko dlatego, że akurat nie było nikogo innego dostępnego.
  Nie budzi mojej sympatii i irytuje tym, że ciągle ma problem a to z obsłużeniem systemu informatycznego, a to z dostępnością jakiś danych, etc.
  Za dużo chaosu jak na mój gust.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online