dr n. med.

Hubert Konstantynowicz

Kardiolog, Internista

37 opinii +dodaj

Umów wizytę 935 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłem krakowską Akademie Medyczną w 1977r i rozpocząłem pracę w Klinicznym Oddziale Kardiologii w Kielcach. Po uzyskaniu specjalizacji I i II stopnia z kardiologii i chorób wewnętrznych… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem krakowską Akademie Medyczną w 1977r i rozpocząłem pracę w Klinicznym Oddziale Kardiologii w Kielcach. Po uzyskaniu specjalizacji I i II stopnia z kardiologii i chorób wewnętrznych zostałem Zastępcą Ordynatora. Obszar moich zainteresowań to głownie echokardiografia, a po zakupie do szpitala echokardiografu zastałem kierownikiem pierwszej w województwie Pracowni Echokardiografii i wyjechałem na szkolenie w Klinice Uniwersytetu w Wiedniu. Ukoronowaniem wielu badań i szkoleń była w 1993r obrona pracy doktorskiej pt " Echokardiograficzna ocena serca u chorych z przewlekłą niewydolnością nerek oraz wpływu dializy na czynność lewej komory". Po utworzeniu Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii zostałem Kierownikiem Wojewódzkiej Poradni Kardiologicznej i nadal prowadziłem Pracownie Echokardiografii kształcąc nowe pokolenia echokardiografistów. Prowadzony równolegle od 1981r gabinet prywatny zyskał w 1999r nową siedzibę i przekształcił się w Centrum "CardioExpert" sp.z o.o., którego zostałem Prezesem. W 2001r ukończyłem studia podyplomowe "Zarządzanie w służbie zdrowia". W 2005r po uzyskaniu konraktu z NFZ poświęciłem się całkowicie pracy ambulatoryjnej, tworząc z dr J.Kossakiem Prywatną Poradnię Kardiologiczną w Kielcach przy ul.Zagórskiej 20. Poradnia dzięki zakupom / przy pomocy funduszy unijnych/ najnowszej generacji sprzętu diagnostycznego / echo serca, holter ekg i RR, zestaw do testów wysiłkowych/ stwarza pacjentom możliwość kompleksowej diagnostyki najwyższej jakości. W 2014r pozyskaliśmy jako jedyni w województwie sprzęt do wielodniowego nadzoru ambulatoryjnego ekg w domu pacjenta / mobile ekg/. Szczegóły naszych badań na stronie www.kardiologkielce.com
  Byłem uczestnikiem wielu konferencji kardiologicznych w kraju i za granicą. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i przez 2 kadencje Przewodniczącym Oddziału Kieleckiego. W latach 2005-2009 byłem organizatorem kieleckich edycji Światowych Dni Serca.
  Jestem członkiem Rotary International.
  Moje hobby to sport / narty, tenis,rower/, podróże i muzyka.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski UJ 1977r
 • studia podyplomowe "Zarządzanie w służbie zdrowia" 1991r

Publikacje

 • Badanie echokardiograficzne u chorych z przewleką niewydolnością nerek Przegl.Lek., 1992
 • Echokardiograficzna ocena wpływu dializy na funkcję lewej komory Przegl.Lek., 1992

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Chorób Serca i Naczyń UJ Kraków 1983r.
 • Klinika Kardiochirurgii UJ Kraków 1984
 • Pracownia Echakrdiografii Kliniki Kardiologii i Rehabilitacji Uniwersytetu w Wiedniu 1985
 • Pracownia Echokardiolgrafii Kliniki Kardiologii Centrum Zdrowia Dziecka Warszawa 1986
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Konstantynowicz miły i ciepły człowiek profesjonalista pod każdym względem odpowiada na wszystkie pytania i stara się wyjaśnić wszystkie wątpliwości nawet jeżeli przyczyna nie leży po stronie kardiologicznej

 • Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert KonstantynowiczUsługa: konsultacja wyniku

  Lekarz bardzo uprzejmy. Poświęca czas pacjentowi. Wykonuje kompleksowe badania. Uspokaja pacjenta i udziela dobrych rad.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz uprzejmy i merytoryczny. Wizyta w cenie rynkowej, jakość dużo wyższa od rynkowej. Zmagam się z tętniakami, po pół roku leczenia udało się unormować wyniki

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert KonstantynowiczUsługa: Tachykardia

  Byłam omówiona na konkretna godzinę niesety z powodu opóźnień musiałam czekać ponad pół godziny po czym lekarz przyjął mnie i widać było że chce nadrobić opóźnienie. Wizyta trwała 5minut przy czym lekarz wpisał mi leki na tachykardie, które przy moim niskim cisnieniu obniżyły je jeszcze bardziej przez co czułam sie coraz gorzej (moje ciśnienie 90/45). Na szczęście trafiłam na innego kardiologa, który nie zbagatelizował moich dolegliwości i przepisał inne dawkowanie leku dzięki czemu moje ciśnienie i tętno unormowały się.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert KonstantynowiczUsługa: duszności

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora. Było szybko,sprawnie,fachowo. Diagnoza od razu. Leki trafione w dziesiątkę. Polecam i dziękuję.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert KonstantynowiczUsługa: badania diagnostyczne

  sympatyczny lekarz. Wizyta przebiega w spokojnej atmosferze i była o wyznaczonej godzinie . Lekarz z dokładnością przeprowadza badanie. słucha uważnie.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert Konstantynowicz

  Lekarz profesjonalny i bardzo sympatyczny. Wizita odbyla sie o czasie. Jestem zadowolona i polecam innym wizyte u tego doktora.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert Konstantynowicz

  Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Lekarz z dokładnością przeprowadza badanie. Szczerze polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem zadowolony z wizyty, która była szybka,konkretna a diagnoza trafiona.Pomimo rejestracji poprzez Internet na ul.Zagórską 20, przypominający sms cały czas mnie informował,że wizyta odbędzie się w Centermed ul. Piekoszowska 126?. To ciekawe bo lekarz tam nigdy nie przyjmował. To jedyny minus związany z obecną techniką.

  dr n. med. Hubert Konstantynowicz2017-06-12

  Portal Znany Lekarz wysyłał SMS-y przypominające o wizycie z błędnym adresem. Zostało to skorygowane, a pracownicy portalu przeprosili mnie za to / a ja przepraszam za błędną informację pacjentów/ gdyż ja nigdy tam nie przyjmowałem , więc ta informacja nie mogła pochodzić ode mnie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert KonstantynowiczUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wizyta odbyła się punktualnie bez zbędnego czekania. Widać, że dr jest bystry i kompetentny. Wykonuje niezbędne badania, zadaje istotne pytania na temat stanu zdrowia i co najważniejsze stawia poprawną diagnozę za pierwszym razem i ustala skuteczne leczenie. Serdecznie polecam.