dr n. med.

Hubert Konstantynowicz

Kardiolog, Internista

Ukończyłem krakowską Akademie Medyczną w 1977r i rozpocząłem pracę w Klinicznym Oddziale Kardiologii w Kielcach. Po uzyskaniu specjalizacji I i II stopnia z kardiologii i chorób wewnętrznych… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłem krakowską Akademie Medyczną w 1977r i rozpocząłem pracę w Klinicznym Oddziale Kardiologii w Kielcach. Po uzyskaniu specjalizacji I i II stopnia z kardiologii i chorób wewnętrznych zostałem Zastępcą Ordynatora. Obszar moich zainteresowań to głownie echokardiografia, a po zakupie do szpitala echokardiografu zastałem kierownikiem pierwszej w województwie Pracowni Echokardiografii i wyjechałem na szkolenie w Klinice Uniwersytetu w Wiedniu. Ukoronowaniem wielu badań i szkoleń była w 1993r obrona pracy doktorskiej pt " Echokardiograficzna ocena serca u chorych z przewlekłą niewydolnością nerek oraz wpływu dializy na czynność lewej komory". Po utworzeniu Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii zostałem Kierownikiem Wojewódzkiej Poradni Kardiologicznej i nadal prowadziłem Pracownie Echokardiografii kształcąc nowe pokolenia echokardiografistów. Prowadzony równolegle od 1981r gabinet prywatny zyskał w 1999r nową siedzibę i przekształcił się w Centrum "CardioExpert" sp.z o.o., którego zostałem Prezesem. W 2001r ukończyłem studia podyplomowe "Zarządzanie w służbie zdrowia". W 2005r po uzyskaniu konraktu z NFZ poświęciłem się całkowicie pracy ambulatoryjnej, tworząc z dr J.Kossakiem Prywatną Poradnię Kardiologiczną w Kielcach przy ul.Zagórskiej 20. Poradnia dzięki zakupom / przy pomocy funduszy unijnych/ najnowszej generacji sprzętu diagnostycznego / echo serca, holter ekg i RR, zestaw do testów wysiłkowych/ stwarza pacjentom możliwość kompleksowej diagnostyki najwyższej jakości. W 2014r pozyskaliśmy jako jedyni w województwie sprzęt do wielodniowego nadzoru ambulatoryjnego ekg w domu pacjenta / mobile ekg/. Szczegóły naszych badań na stronie www.kardiologkielce.com
  Byłem uczestnikiem wielu konferencji kardiologicznych w kraju i za granicą. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i przez 2 kadencje Przewodniczącym Oddziału Kieleckiego. W latach 2005-2009 byłem organizatorem kieleckich edycji Światowych Dni Serca.
  Jestem członkiem Rotary International.
  Moje hobby to sport / narty, tenis,rower/, podróże i muzyka.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski UJ 1977r
 • studia podyplomowe "Zarządzanie w służbie zdrowia" 1991r

Publikacje

 • Badanie echokardiograficzne u chorych z przewleką niewydolnością nerek Przegl.Lek., 1992
 • Echokardiograficzna ocena wpływu dializy na funkcję lewej komory Przegl.Lek., 1992

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Chorób Serca i Naczyń UJ Kraków 1983r.
 • Klinika Kardiochirurgii UJ Kraków 1984
 • Pracownia Echakrdiografii Kliniki Kardiologii i Rehabilitacji Uniwersytetu w Wiedniu 1985
 • Pracownia Echokardiolgrafii Kliniki Kardiologii Centrum Zdrowia Dziecka Warszawa 1986
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert Konstantynowicz

  Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Lekarz z dokładnością przeprowadza badanie. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem zadowolony z wizyty, która była szybka,konkretna a diagnoza trafiona.Pomimo rejestracji poprzez Internet na ul.Zagórską 20, przypominający sms cały czas mnie informował,że wizyta odbędzie się w Centermed ul. Piekoszowska 126?. To ciekawe bo lekarz tam nigdy nie przyjmował. To jedyny minus związany z obecną techniką.

  dr n. med. Hubert Konstantynowicz2017-06-12

  Portal Znany Lekarz wysyłał SMS-y przypominające o wizycie z błędnym adresem. Zostało to skorygowane, a pracownicy portalu przeprosili mnie za to / a ja przepraszam za błędną informację pacjentów/ gdyż ja nigdy tam nie przyjmowałem , więc ta informacja nie mogła pochodzić ode mnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert KonstantynowiczUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wizyta odbyła się punktualnie bez zbędnego czekania. Widać, że dr jest bystry i kompetentny. Wykonuje niezbędne badania, zadaje istotne pytania na temat stanu zdrowia i co najważniejsze stawia poprawną diagnozę za pierwszym razem i ustala skuteczne leczenie. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poradnia Kardiologiczna dr n. med. Hubert KonstantynowiczUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Sympatyczny, kontaktowy, a przede wszystkim świetny specjalista. Przeprowadza dokładny wywiad, wykonuje potrzebne badania i chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Poczułam się spokojna, że w końcu trafiłam w dobre ręce. Wszystkim polecam doktora Konstantynowicza

 • Profesjonalny wywiad z pacjentem, diagnostyka i leczenie. Bez zbędnych słów i niepotrzebnych gestów. Polecam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczny, kontaktowy, a przede wszystkim świetny specjalista. Przeprowadza dokładny wywiad, wykonuje potrzebne badania i chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Poczułam się spokojna, że w końcu trafiłam w dobre ręce. Wszystkim polecam doktora Konstantynowicza!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Cierpliwie słucha co pacjent ma do powiedzenia wykonuje wszystkie niezbędne badania. Po pierwszej wizycie można z czystym sumieniem powiedzieć, że to profesjonalista w każdym calu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Hubert Konstantynowicz jest przede wszystkim człowiekiem, który wykonuje profesjonalnie swój zawód. Miły, konkretny i bardzo kontaktowy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona, a jeszcze bardziej mój tato, który jest pacjentem. Poczuł się spokojny po wizycie kontrolnej po trudnym zabiegu chirurgicznym. Komfort w sytuacji stresu jest bardzo ważny. Tak wysoka jakość obsługi i pomoc medyczna to wyjątek w woj. świętokrzyskim, polecam z czystym sumieniem

 • A

  Lekarz godny polecenia, indywidualne podejście do każdego pacjenta, przy tym bardzo życzliwy i otwarty. Szczerze polecam