Dr

Henryk Dyś

Ginekolog

92 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Szpital Arion w BiłgorajuUsługa: infekcja

  Wizyta u pana doktora przebiegła w miłej atmosferze -po mimo awaryjnego ustalenia terminu (doktor Dyś znalazł dla nas czas). Pan doktor mimo zmęczenia potraktował nas z dużym zainteresowaniem. W ogóle się nie spieszył, odpowiada chętnie na wszystkie pytania. Myślę że to najlepszy ginekolog położnik w okolicy, lekarz z klasą i bardzo dużym doświadczeniem.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  • Prowadzenie ciąży

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  BADANIE USG

  Nadstawna 56 B, 23-400 Biłgoraj, lubelskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  92 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Szpital Arion w BiłgorajuUsługa: infekcja

   Wizyta u pana doktora przebiegła w miłej atmosferze -po mimo awaryjnego ustalenia terminu (doktor Dyś znalazł dla nas czas). Pan doktor mimo zmęczenia potraktował nas z dużym zainteresowaniem. W ogóle się nie spieszył, odpowiada chętnie na wszystkie pytania. Myślę że to najlepszy ginekolog położnik w okolicy, lekarz z klasą i bardzo dużym doświadczeniem.

  • P
   Lokalizacja: BADANIE USGUsługa: ciąża

   Trafiliśmy przypadkiem z Żoną do doktora Dyś - wakacje, a kontrolną wizytę trzeba było odbyć i usg. Nigdy nie mieliśmy takiej przyjemności z wizyt jak u Pana Dr. Dyś. Bardzo empatyczny, o wysokiej kulturze. Ale co najważniejsze znający się na swojej pracy. Ogromny plus za gabinet. Jedyne czego żałuję, to że w moim mieście niema takiego lekarza. Moja Żona również jest zachwycona, a była u wielu innych lekarzy. Polecam !

  • M
   Lokalizacja: BADANIE USGUsługa: ciąża

   Dr Dyś to świetny lekarz! Dzięki niemu ja i moja żona mam dwójkę zdrowych dzieci, pomimo wielu rożnych obciążeń! Jest konkretny i spostrzegawczy, zawsze merytoryczny, i zawsze na czasie w kwestii nowinek medycznych. Zna się również bardzo dobrze na leczeniu niepłodności ,właśnie on wykrył u mnie problem - schorzenia endokrynologiczne...Poza tym, w sytuacjach kryzysowych zawsze można się skontaktować i liczyć na poradę.

  • A
   Lokalizacja: BADANIE USGUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Doktor Dyś to świetny Specjalista. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i cierpliwie słucha. Odpowiada na pytania. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Nareszcie zdiagnozowano mój problem! I Jestem w końcu skutecznie leczona - czuję sie zaopiekowana i w szpitalu i podczas kontroli. Poza tym Pan Doktor jest bardzo miły i serdeczny. Lekarz godny polecenia.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Arion w BiłgorajuUsługa: terapia kobiet w ciąży

   Doktor jest kompetentny i rzeczowy. Cechuje go wysoka kultura osobista. Mimo obaw, a była to moja pierwsza wizyta dotycząca porady (wyboru środków antykoncepcyjnych), to ani przez chwilę nie musiałam czuć skrępowania. Gabinet bardzo czysty i higieniczny, wszystkie standardy zostały zachowane. Polecam.

   ...minęły 3 miesiące i udało się Dzieciątko pięknie się rozwija, napiszę po rozwiązaniu.

  • K
   Lokalizacja: BADANIE USGUsługa: laseroterapia zmian ginekologicznych

   Na mnie dr Dyś wywarł bardzo dobre wrażenie. W czasie wizyty doktor przeprowadził ze mną wywiad, bardzo delikatnie i bezboleśnie mnie zbadał. Zabieg laserem wykonał bezboleśnie - był tylko niewielki dyskomfort. Szczegółowo poinformował mnie o wynikach badania i ustalił ze mną dalsze postępowanie. Jest rzeczowy, wprowadza pewną dozę humoru ale z wyczuciem. Ja cenię takie podejście doktora. Podsumowując moje wrażenie i efekt leczenia to , uważam, że dr Dyś jest lekarzem godnym polecenia.

  • M
   Lokalizacja: BADANIE USGUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Do tego lekarza trafiłam z polecenia innego lekarza i bardzo miłe zaskoczenie. Pan doktor Dyś jest bardzo wyrozumiały i życzliwy. Uspokaja pacjenta i nie mozna w spokoju o wszystkim porozmawiać. Lekarz poświęcił mi tyle czasu ile wymagała moja sytuacja . Bardzo dokładnie wytłumaczył mi jak mam brać tabletki i przedstawił mi na czym polega mój dość skomplikowny problem. Wywiad był bardzo obszerny, prowadzony w miłej atmosferze co bardzo uspokaja i bez wstydu mozna o wszytskim opowiedzieć. Odpowiedziałna wszystkie moje pytania i pytał się czy na pewno wszystko zrozumiałam i czy coś nie powtórzyć. Pomimo mojego młodego wieku potraktował mnie profesjonalnie , a mam juz doświadczenie z lekarzami na NFZ.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Arion w BiłgorajuUsługa: Inny

   Pan dr. Dyś prowadzi moją drugą ciąże. Mam co do tego porównanie bo, nie byl to mój pierwszy położnik . Serdecznie polecam dr Dysia wszystkim panią, które pytają o godnego polecenia specjalistę w tej dziedzinie. Nie można trafić lepiej , Pan doktor Dyś zawsze trzyma rękę na pulsie ( zleca tyle badań i ile trzeba) a każdy niepokojący fakt jest zaraz wyłapywany przez czujne oko Pana doktora i dokładnie analizowany po przez szereg badań i konsultacji. Doktor ma zawsze czas dla swoich Pacjentek i zawsze odbiera telefony szkoda tylko że nie odpisuję na SMS-y. POLECAM !!! M.N

   no i kolejny raz doktor pomogl - teraz czekamy na efekt, napisze po zakonczeniu ciazy

   ...trochę to trwało - ciąza i porod bez problemów ale po pierwszym tygodniu w domu Maluszek chorowal , ale ogolnie wszystko dobze sie zakończyło jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni i szczęśliwi dzieki pomocy Pana Doktora

  • R
   Lokalizacja: BADANIE USGUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pan doktor Dyś to lekarz godny polecenia naprawdę każdej kobiecie. W związku z moją chorobą byłam u wielu lekarzy i żaden nie otoczył mnie tak troskliwą, profesjonalną opieką. Jest on lekarzem kompetentnym a do tego bardzo miłym, kulturalnym i opiekuńczym. Co więcej ma on w gabinecie bardzo dokładne usg. U Pana doktora pacjentka może być spokojna i pewna , że ona i dziecko są w dobrych rękach. Jest to lekarz z powołania, polecam z czystym sumieniem

   Jestem już po zakonczeniu leczenia i poki co efekt jest super, dolegliwosci ustapiły , na kontrolnych wizytach wyniki są dobre- jestem dobrej mysli i jestem wdzieczna za pomoc

  • P

   miałem problem z płodnośćią, pan doktor bardzo mi pomógł - to było 3 lata temu, wtedy staraliśmy sie z żoną o dziecko, a wiedziłaem ze problemm jest raczej po mojej stronie , pomijając wszytkie badania jakie dr Dyś zalecil i leczenie - to o efekcie niech świadczy zdrowa obecnie już 2 letnia Córka, obecnie bedziemy straac sie o kolejnego malucha.

   No i udało się spodziewamy się Córeczki!!!!

  Jesteś tym lekarzem?

  167

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.