Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto

Masaż punktowy BARS lub Facelift • 150 zł

Sesja REST pierwsza wizyta • 100 zł

Sesja REST - kolejna wizyta • 70 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję techniką REST (terapia Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej) i floating umożliwiając klientowi uspokojenie ciała, emocji i umysłu. Stan te...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Stany pooperacyjne
  • Nerwoból
  • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Piecewska 27, Gdańsk

150 zł

Klinika Redukcji StresuPiecewska 27, Gdańsk

100 zł

Klinika Redukcji StresuPiecewska 27, Gdańsk

70 zł

Klinika Redukcji Stresu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Redukcji Stresu Inny

Polecam spotkania z Pani Heleną. Osoba pełna ciepła, empatii, życzliwości, dobrej energii. Spójna i wiarygodna. Wierzy w to co robi i ta wiara daje dobrą energię, którą można się sycić podczas postkań. Można naładować akumulator, spojrzeć na świat z innej perspektywy, korzystać z tych nowych doświadczeń w codzienności.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Dziękuję bardzo, znów obyło się bez antybiotyku dla synka. Kilka sesji i po tygodniu mały zdrowy. To już drugi raz udało się bez chemii :-D. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Kontakt z Heleną Książek jest dla mnie niezwykłą przygodą. Pewnie dlatego, że jest osobą, która umie obserwować i wyciągać wnioski z najdrobniejszych gestów czy reakcji.Podczas sesji odkryłam , że moje ciało fizyczne nie tylko potrafi się samo-leczyć , ale poczułam też zmianę na poziomie zachowań, która sięga głębiej, do poziomu tożsamości i życiowej misji. To ekscytujące doświadczenie pozwoliło mi odkryć na swój temat coś nowego.
Podczas sesji u Heleny zobaczyłam, że od zawsze toczyłam ogromną walkę ze samą sobą, że przekazy jakich słuchałam w młodości bardzo mi utrudniły poszukiwanie siebie, ale w końcu zaczęłam układać sobie wszystko zgodnie z tym co czuję i teraz zaczynam być dojrzałym twórcą siebie. Odkopałam miłość do tańca i mimo moich 38 lat podjęłam lekcje Tańca "Contact Improwizacje". Na ten moment Taniec nie jest zapisany w mojej ścieżce zawodowej(pewnie się to zmieni) i nie wiem, gdzie mnie zaprowadzi. Jednak wiem, że po sesji u Heleny świadomie odczuwam go w swoim ciele i jest dla mnie rodzajem głębokiej medytacji. Heleno słowo Dziękuję może zbyt małe ale znaczy tak wiele. Buziaki dla Ciebie i wszystkich osób, z którymi odkrywasz ich piękne wnętrza i pomagasz im w uzdrawianiu ciała fizycznego.


L
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Heleny trafiłam w momencie życiowych zawirowań, problemów osobistych, psychicznych. Po paru sesjach obserwuję jak w moim życiu dokonują się znaczące zmiany. Przede wszystkim czuję się bliżej samej siebie, potrafię usłyszeć siebie, i dokonywać wyborów, które nie są przypadkowe, a płyną prosto z serca, z czystych chęci. Widzę źródło moich dotychczasowych problemów i pozwalam im się stopniowo rozpuszczać.
Odkąd pamiętam budziłam się z uczuciem lęku, niepewności (dziecięce traumy, szpitalne, szkolne), po paru sesjach u Pani Heleny ten lęk się rozpuścił. W zamian pojawia się ufność, zgoda na siebie i życie jakim jest, mam więcej chęci i mocy, by żyć!
Helena Książek jest cudowną osobowością, pełną wewnętrznego światła i ciepła. Zaraża pozytywnym nastawieniem :-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo polecam. Skuteczna, profesjonalna pomoc.
Trafiłam do pani Heleny z poważnymi problemami zdrowotnymi. Po paru sesjach terapii w falach theta i masażach głowy bars, dolegliwości ustąpiły a wykonane po trzech miesiącach badania gastroskopii i USG wykazały całkowicie zdrowe narządy. Osobowość i nienarzucająca się serdeczność pani Heleny sprzyjają otwartości na terapię. Komfortowo i ze smakiem urządzony gabinet zapewnia poczucie komfortu i dyskrecji. Gorąco polecam. To naprawdę działa!
Jolanta

Helena Książek

Pani Jolu, bardzo dziękuję, że zechciała Pani napisać.
Z Pani wrażliwością ciała na pracę z biopolem (na rezonansowo - polowe oddziaływanie) mogę powiedzieć, że u Pani prawie wszystko jest możliwe.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Zaraz po zabiegu korekty powiek górnych skorzystałam z 5 sesji u pani Heleny. Zauważyłam, że moje blizny na powiekach bardzo szybko się goją. Po 7 dniach od zabiegu poszłam na zdjęcie szwów.
Dr chirurg była zadziwiona. Powiedziała, że tak wyglądają operowane powieki po 2-3 tygodniach od zabiegu, a nie po tygodniu! Jestem bardzo zadowolona, z całą pewnością jeszcze tu wrócę w razie potrzeby. Dziękuję i polecam, Aldona K.

Helena Książek

Dziękuję za te słowa. Ciało samo w sobie ma wielkie możliwości, tylko trzeba stworzyć mu warunki do samoleczenia - uspokoić.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję techniką REST (terapia Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej) i floating umożliwiając klientowi uspokojenie ciała, emocji i umysłu. Stan te...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Stany pooperacyjne
  • Nerwoból
  • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania